Lifestyle.Lelum.pl > Zaręczyny

Zaręczyny

Małgorzata Tomaszewska
16.06.2024 21:51 Będzie ślub! Małgorzata Tomaszewska opublikowała wymowne wideo

Małgorzata Tomaszewska niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko, a teraz takie wieści! Była prowadząca “Pytania na śniadanie” pokazała gigantyczny pierścionek. W rozmowie w jednym z portali potwierdziła, że się zaręczyła. Gratulujemy! 

Robert Burneika
15.06.2024 17:01 Mają dwójkę dzieci, a teraz taka nowina. Hardcorowy Koksu padł na kolana

Robert Burneika znany jako Hardkorowy Koksu od lat spotyka się z obecną partnerką. Para doczekała się dwójki dzieci. Teraz postanowiła przenieść swój związek na kolejny etap. Wszystko wskazuje na to, że w ich życiu wydarzy się przełom.

Monika Richardson z partnerem
29.05.2024 06:00 Richardson pokazuje pierścionek zaręczynowy od gangusa. Będzie kolejny ślub?

Monika Richardson ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Od pewnego czasu możemy ją zobaczyć u boku tajemniczego Artura. Media donoszą, że mężczyzna ma kryminalną przeszłość. To najprawdopodobniej nie przeszkadza parze w planowaniu wspólnej przyszłości.

Krzysztof Kowalewski
16.05.2024 08:13 Wnuczka Kowalewskiego zdobyła się na poważny krok. To przed nią padła na kolana

Wnuczka Krzysztofa Kowalewskiego właśnie podzieliła się ze światem szczęśliwą nowiną. Kobieta zdecydowała się na poważny krok, który na zawsze odmienił jej życie. O szczegółach poinformowała na swoich social mediach.

Józef z “Sanatorium miłości“
01.04.2024 17:36 Józef z "Sanatorium miłości" padł na kolana przed piękną rolniczką?

Taka sytuacja wydarzyła się po raz pierwszy w historii programów TVP. Józef z “Sanatorium miłości“ padł na kolana przed uczestniczką “Rolnik szuka żony“. Internauci dali wyraz swojemu zdziwieniu, a niektórzy z nich zaczęli snuć pewne podejrzenia. O co chodzi?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
28.05.2023 08:10 Roksana Węgiel zaręczona z 26-letnim Kevinem. Dopiero co pisała maturę, teraz pokazuje spektakularny pierścionek

Roksana Węgiel na początku 2023 roku ogłosiła, że od pewnego czasu spotyka się z Kevinem Mglejem, z który poznała się podczas prac nad albumem „13+5”. Parę dzieli 8 lat, podobnie jak rodziców młodej wokalistki. Niedawno zakochani chwalili się remontem mieszkania, w którym wkrótce razem zamieszkają. Jak się okazuje, para jest zaręczona już od kilku miesięcy. Jednak zdecydowali się to ujawnić dopiero teraz. 

dzień dobry tvn
30.12.2021 10:25 Zaręczyny w „Dzień Dobry TVN”. Nagle wstał z kanapy i wyjął pierścionek

Program „Dzień Dobry TVN” towarzyszy widzom od ponad 16 lat. W tym czasie byli oni świadkami wielu, często niecodziennych scen. Nie inaczej stało się i tym razem, gdy gośćmi programu byli polscy tenisiści stołowi. Jeden z nich postanowił wykorzystać okazję, by oświadczyć się swojej dziewczynie.

pierścionek zaręczynowy
22.10.2021 00:02 Polska gwiazda chciała oszukać wszystkich. Planuje udawane zaręczyny

Dziennikarz Wirtualnej Polski, Patryk Michalski opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis o niecodziennej sytuacji, jaka go spotkała. W jednej z kawiarni spotkał asystenta jednej z polskich celebrytek, który na cały regulator rozmawiał o szczegółach jej udawanych zaręczyn. Tożsamość tej osoby nie jest znana. Ta sytuacja przedstawiła mu obraz funkcjonalności polskiego show-biznesu. Wiadomo, że wkrótce można spodziewać się udawanego związku, tylko kto będzie jego autorem?

nastolatka
30.06.2021 15:47 Okuninka: mężczyzna zgubił obrączki. Zaatakował narzeczoną, a potem popełnił samobójstwo

Zaręczyny okazały się najgorszym koszmarem. Do zdarzenia doszło w Okunince nad jeziorem Białym. Mężczyzna miał oświadczyć się ukochanej, ale zgubił obrączki. Najpierw ją zaatakował, a później popełnił samobójstwo. Zaręczyny z tragicznym zakończeniem. Mężczyzna ugodził nożem swoją partnerkę, a później popełnił samobójstwo.

Pierścionek zaręczynowyu
26.05.2021 23:16 Klaudia dowiedziała się ile kosztował jej pierścionek zaręczynowy. Zareagowała stanowczo

Pierścionek zaręczynowy jest niezwykle ważny dla wielu kobiet. W końcu to dowód miłości i chęci spędzenia reszty życia ze strony partnera. Jednak niektóre kobiety chyba podchodzą do tego symbolu od nieco złej strony. Kiedy Klaudia otrzymała wymarzony pierścionek zaręczynowy od swojego partnera, była najszczęśliwszą kobietą na świecie. Problem pojawił się w momencie, kiedy sprawdziła, ile dokładnie kosztował. Klaudia na swój pierścionek zaręczynowy musiała czekać 3 lata. Jednak kiedy w walentynki jej partner się oświadczył, od razu przestała się przejmować tym, że musiała na niego tyle czekać. – Sądziłam, że zrobi to dużo wcześniej i trochę się już niecierpliwiłam. Jednak, gdy w tegoroczne Walentynki, podczas romantycznej kolacji, Kamil zapytał mnie, czy zostanę jego żoną, to ogarnęła mnie fala błogiej radości. Oczywiście od razu się zgodziłam, a na moim palcu zalśnił piękny pierścionek z (jak wówczas sądziłam) brylantem – napisała Klaudia. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Michał Wiśniewski
14.03.2021 17:32 Zaręczyny w rodzinie Wiśniewskiego. Muzyk właśnie podzielił się cudowną nowiną

Michał Wiśniewski opowiedział o radości, jaka spotkała jego rodzinę. Okazało się, że ważna dla niego osoba się zaręczyła. Pokazała tym samym, że o miłość można walczyć w każdym wieku i zawsze może się ona zdarzyć. Na InstaStory Michała Wiśniewskiego ukazał się krótki filmik, gdzie szczęśliwy muzyk dał pochwalić się swojej najukochańszej mamie pierścionkiem zaręczynowym.

Ewa Kasprzyk
20.11.2020 10:42 63-letnia Ewa Kasprzyk przekazała wspaniałą nowinę. Aktorka się zaręczyła „Zastanawiałam się, czy powiedzieć, ale powiem”

Ewa Kasprzyk przekazała swoim fanom bardzo radosną nowinę. W jej życiu doszło do bardzo dużych zmian. Jak przekazuje Super Express, popularna polska aktorka właśnie ogłosiła publicznie, że się zaręczyła. Wybranek jej życia miał wyciągnąć przed artystką pierścionek na wakacjach w Grecji – Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam – przekazuje słowa Ewy portal se.pl. O zaręczynach 63-letniej aktorki poinformował Super Express. Ewa Kasprzyk miała okazać ogromną radość z powodu wielkich zmian, które zaszły w jej życiu podczas pobytu w Grecji. Mimo wcześniejszych wątpliwości zdecydowała się ogłosić publicznie swoje zaręczyny. Kim jest wybranek gwiazdy filmu Kogel-Mogel?

Antek Królikowski
23.08.2020 11:34 Antek Królikowski oświadczył się Joannie Opoździe? Na jej palcu pojawił się spektakularny pierścionek

Antek Królikowski słynie z głośnych, medialnych związków. Ostatnio wiele mówi się o jego potencjalnych zaręczynach z Joanną Opozdą. Aktorka pojawiła się z nowym pierścionkiem na palcu podczas jednego z niedawnych eventów. Czy szczęśliwa para zawrze związek małżeński?Antek Królikowski w ostatnim czasie przeżywa zawodowe odrodzenie. Mogliśmy podziwiać go na ekranach seriali 39 i pół, Przyjaciółki czy Bodo. Wiele korzyści przyniosła mu także współpraca z Patrykiem Vegą. Podobnie aktywny jest w życiu prywatnym. Jego partnerka Joanna Opozda pokazała się z tajemniczym pierścionkiem na palcu.

kobieta
14.07.2020 23:11 Zabroniono jej widywać miłość życia. 50 lat później kobieta znalazła wycinek z prasy, który zmienił życie rodziny

Okazało się bowiem, że ostatecznego zdania ojca nie podzielały matki zakochanych. Obie bowiem przez cały czas nosiły w swoich portfelach wycinek z gazety informujący o zaręczynach ich dzieci. Gdy 50 lat później to wyszło na jaw, kobieta przecierała oczy ze zdumienia i fala wspomnień zalała ją na nowo. Ale czy nie było już za późno na miłość?Kobieta przeżyła smutną historię miłosną. Zakochała się z wzajemnością, ale zaborczy ojciec zabronił jej widywać ukochanego. Mimo miłości i zaręczyn para nie mogła być razem. Po 50 latach od smutnego rozstania w portfelu znaleziono wycinek z gazety, to zmieniło wszystko.

zaręczyny
31.10.2019 18:03 Zaręczyny na lotnisku w Modlinie. Kompletnie nikt się ich nie spodziewał

Zaręczyny na lotnisku w Modlinie zaskoczyły wszystkich. Na pokład samolotu, który przyleciał do Warszawy z Lizbony, weszło trzech strażaków. Okazało się, że planują coś innego niż rutynową kontrolę, gdy jeden z nich klęknął przed stewardessą… Nikt nie spodziewał się takich oświadczyn! Oryginalne zaręczyny odbyły się w poniedziałek wieczorem. Michał jest strażakiem w Jabłonnej i w nietypowym miejscu postanowił oświadczyć się Agnieszce, która pracuje jako stewardessa. Kompletnie nikt nie spodziewał się oświadczyn, a wszystko zostało uchwycone na wideo, które można zobaczyć poniżej!

zaręczyny
28.10.2019 09:03 Ogłosili zaręczyny w internecie. Wstawili zdjęcie i jeden szczegół zdradził prawdziwy powód

Zaręczyny ogłosili w internecie. Zakochani wstawili zdjęcie na Facebooka, a jeden szczegół zdradził prawdziwy powód ich przygotowań do ślubu. Długo nie mogli zrozumieć, jaki błąd popełnili. Dopiero komentarze znajomych wszystko im wyjaśniły. Ich historia sprawia, że każdy zastanowi się dwa razy, zanim wrzuci fotografię do sieci! Nie ma nic dziwnego w tym, że zakochani chcą, aby wszyscy dowiedzieli się o ich szczęściu. Pewna para, która w pośpiechu ogłosiła swoje zaręczyny w mediach społecznościowych, dała znajomym do zrozumienia, że to nie miłość jest powodem, dla którego planują się pobrać.

dziewczyna
10.10.2019 17:44 Postanowiła urozmaicić zaręczyny swojej siostry. Obserwowała je przebrana za… krzak

Dziewczyna postanowiła nieco urozmaicić zaręczyny swojej jedynej siostry. Obserwowała je przebrana za… krzak. Strój był doskonały, nie było najmniejszej szansy, że ktokolwiek ją zauważy! Zdjęcia w komicznym kostiumie opublikowała w sieci, a internauci nie mogli uwierzyć, że ta historia wydarzyła się naprawdę! Ta dziewczyna ma głowę pełną pomysłów! Gdy przypadkiem dowiedziała się, co planuje chłopak jej siostry, nie mogła przepuścić takiej okazji! Razem uknuli intrygę, która rozbawiła tysiące osób. Przyszła panna młoda była w szoku.

zaręczyny
21.08.2019 18:14 Piękna gwiazda zaręczyła się! Blond piękność właśnie złamała serce wielu mężczyzn

Zaręczyny były tylko kwestią czasu. Para od samego początku jest w siebie zapatrzona i pomimo odległości, jaka ich teraz dzieli, spędzają razem każdą wolną chwilę. Gwiazda może pochwalić się naprawdę pięknym pierścionkiem. Czy tym razem dojdzie do ślubu? Piękna blond modelka wcześniej złamała kilka męskich serc. Poznali się na początku tego roku, ale to była miłość od pierwszego wejrzenia. Od tamtej pory są niemal nierozłączni, nawet ciągła odległość i podróże, które związane są z pracą jej pracą modelki, nie są w stanie rozdzielić pary. Zaręczyny były utrzymane w tajemnicy, para nie opowiedziała o ich okolicznościach, pochwaliła się jedynie tym, że niedługo wezmą ślub. Pierścionek na palcu modelki wygląda prezentuje się przepięknie.