Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Narzeczony Roxie ma wymagania co do jej tańca
Julia Bogucka
Julia Bogucka 13.03.2024 10:36

Narzeczony Roxie ma wymagania co do jej tańca

Taniec z Gwiazdami, Kevin Mglej
Fot. KAPiF, AKPA

Roxie Węgiel pnie się w górę po szczeblach medialnej kariery. Pomaga jej w tym udział w obecnie trwającej edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Przez niektórych artystka została już okrzyknięta faworytką. Wiele do powiedzenia na temat uczestnictwa w show ma mieć również jej narzeczony Kevin Mglej. Czy to nie przesada?

Roxie Węgiel nie próżnuje w programie "Taniec z gwiazdami"

Słynna polska wokalistka, która przyniosła naszemu krajowi zwycięstwo w dziecięcej Eurowizji, ma wiele talentów. Oprócz śpiewu, który chwyta za serca miliony osób, dobrze sobie radzi również na parkiecie. Świadczy o tym zwycięstwo w programie “Dance Dance Dance” oraz świetny start w obecnie trwającej 14. edycji formatu “Taniec z gwiazdami”. Występuje tam u boku tancerza Michała Kassina.

Za debiut na scenie programu emitowanego w Polsacie para otrzymała 29 punktów, co stanowiło jeden z wyższych wyników w premierowym odcinku show. Cha-cha do utworu Duy Lipy spodobała się jurorom, choć Roxie Węgiel usłyszała również kilka uwag. Rafał Maserak zaznaczył, że nie powinna w trakcie tańca śpiewać piosenki. Występ z drugiego odcinka, tym razem quick-step do utworu Beyoncé, również porwał publiczność, a także zachwycił jurorów. Poprzeczka została podniesiona wyżej, bowiem tym razem para odnotowała wynik 35 punktów.

KAPIF_oryginal_K1154703F.jpg
Fot. KAPiF
Co ten Hakiel wyprawia? Dominika nagle wystawiła język, a on! Kamerzysta z TzG pokazał przygotowania od kulis. Tego nie zobaczycie w TV

Narzeczony Roxie Węgiel nie ma lekko

Kevin Mglej, obecny partner wokalistki, bardzo wspiera swoją narzeczoną we wszystkich przedsięwzięciach. Jak podkreśla Roxie Węgiel, zawsze może liczyć na jego poradę również w sprawach zawodowych. Odbiło się to szerokim echem w obliczu ostatnich wydarzeń, czyli ogłoszenia zakończenia współpracy artystki z zespołem “Squad Węgla” oraz menadżerem Mateuszem Kucharczykiem. Jednak oprócz spraw związanych z wokalną częścią życia Roxie Węgiel, narzeczony pojawia się też w trakcie jej przygody z formatem “Taniec z gwiazdami”.

Wiele osób jest sceptycznie nastawionych do relacji młodej artystki z osiem lat starszym mężczyzną. Zarzuca się mu nadmierne kontrolowanie Roxie Węgiel zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. “Super Express” wspominał już, że w przypadku programu tanecznego, Kevin Mglej miał ograniczać narzeczonej wywiady, co para później dementowała. Okazuje się, że również partner sceniczny wokalistki musi mieć się na baczności.

ZOBACZ TEŻ: O krok od pocałunku! W TzG szykuje się romans?

Kevin Mglej kontroluje choreografię Roxie Węgiel?

Media donosiły, że narzeczony artystki miał ingerować w jej udział w programie “Taniec z Gwiazdami”. Podobno sam wybrał tancerza, z którym Roxie Węgiel walczy o Kryształową Kulę. To zachowanie ponownie pobudziło krytyków relacji Kevina Mgleja i artystki, którzy uważają, że mężczyzna jest zbyt zaborczy wobec swojej narzeczonej. Dziennikarz portalu “Party” postanowił dopytać o kwestię zazdrości o Roxie Węgiel, która występuje na scenie u boku innego mężczyzny.

Jest przemiłym gościem (Michał Kassin - red.). (...) Mocno dba o nasz wspólny komfort. Taniec jest bardzo sensualny, wymaga dotyku, a Michał dba w 100% o to, żebym przy tym dotyku ja się czuł komfortowo, jako partner życiowy Roksany. Mam do nich 100% zaufanie - odpowiedział Kevin Mglej.

Czy to oznacza, że Michał Kassin musi się wyjątkowo pilnować przy wykonywaniu swojej pracy? Jakby na to nie patrzeć, profesjonalny tancerz chyba doskonale wie, gdzie jest granica pomiędzy wykonaniem sensualnego układu tanecznego, a dotyku, który mógłby zostać odebrany jako niewłaściwy. Ale może ta granica u narzeczonego Roxie Węgiel jest gdzieś indziej?