Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel w CEIDG. Poza nazwiskiem uwagę zwraca jeszcze jeden szczegół
Paulina Korzec
Paulina Korzec 09.04.2024 09:12

Roksana Węgiel w CEIDG. Poza nazwiskiem uwagę zwraca jeszcze jeden szczegół

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
fot. KAPiF, AKPA

Kariera Roksany Węgiel kwitnie. Nazwisko gwiazdy budzi nieustanne zainteresowanie mediów i fanów, jednak okazuje się, że teraz może nie brzmieć ono już po prostu „Węgiel”. Wiele wskazuje na to, że w życiu piosenkarki zaszła prawdziwa rewolucja. Ślub? Rozdzielność majątkowa? Co naprawdę dzieje się u Roxie?

Roksana Węgiel: ślub, nazwisko, CEIDG

Roksana Węgiel to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny pop i czołowa przedstawicielka młodego pokolenia w rodzimym showbiznesie. Od momentu wygranej w „The Voice Kids” i dziecięcej Eurowizji w 2019 r., imię wokalistki nie schodzi z czołówek gazet i portali, a także z ust internautów.

Tak zawrotną karierę Roxie zrobiła w bardzo młodym wieku. Jak się jednak okazuje, nastoletnia jeszcze gwiazda lubi szybko brać sprawy w swoje ręce i nie zamierza z niczym zwlekać. Dotyczy to również zamążpójścia.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
Fot. KAPIF
19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów "TzG" Huczy o ślubie Roksany Węgiel i Kevina! Jest i dowód. Zdjęcie z prywatnego przyjęcia namieszało w sieci

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wzięli ślub?

Podczas pracy nad płytą „13+5” Roxie poznała producenta muzycznego, Kevina. Od tamtej pory młodzi ludzie stali się nierozłączni. Kevin Mglej towarzyszy piosenkarce na imprezach branżowych oraz przy okazji prób i kręcenia odcinków „Tańca z Gwiazdami”. Teraz wszystko wskazuje na to, że Roksana i Kevin stali się oficjalnie parą również w świetle prawa.

Media obiegła wiadomość o ślubie gwiazdy. Roksana Węgiel i Kevin Mglej mieli się pobrać z dala od obiektywów fotoreporterów, a cała ceremonia była utrzymana w tajemnicy. Fani doszukują się obrączek na dłoniach zakochanych, ale Roksana i Kevin milczą na ten temat. Skąd zatem wieści o ślubie, skoro w mediach próżno szukać zdjęć z uroczystości?

roxie.PNG
Fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel zmieniła dane w CEIDG

Dowód na zmianę stanu cywilnego piosenkarki znajduje się w bazie przedsiębiorców CEIDG, gdzie od końca marca widnieje ona jako Roksana Węgiel-Mglej. Jak się jednak okazuje, informacja z CEIDG zawiera jeszcze jeden ważny trop.

Informacja z CEIDG
Informacja z CEIDG

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej gromadzi również dane dotyczące wspólnoty majątkowej, a w przypadku Roksany Węgiel – teraz już Węgiel-Mglej – w poświęconej temu rubryce widnieje wiele mówiące "nie”. Może to oznaczać, że gwiazda pop zadbała o swoją fortunę i para zdecydowała się na rozdzielność majątkową.

CEIDG
Informacja z CEIDG