Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ukochany Roksany Węgiel grał w paradokumencie! Czym jeszcze się zajmował?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.04.2024 22:12

Ukochany Roksany Węgiel grał w paradokumencie! Czym jeszcze się zajmował?

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. AKPA

Czy Roksana Węgiel i jej narzeczony faktycznie są już po ślubie? Wiele na to wskazuje. Kim jest ukochany Roxie? Kevin Mglej dobrze radzi sobie w branży muzycznej, próbował swoich sił też w aktorstwie.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie?

Od jakiegoś czasu media i fanów elektryzuje wiadomość o ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Dowodów na to, że para powiedziała sobie “tak” jest sporo. Pierwszym z nich są obrączki, które były wyraźnie widoczne na palcach zakochanych. Dla niedowiarków mamy jeszcze fakt, że Roxie zaczęła posługiwać się dwuczłonowym nazwiskiem.

Ze wpisu w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej wynika, że 19-latka od 29 marca posługuje się teraz dwuczłonowym nazwiskiem: Węgiel-Mglej - podaje Fakt.pl. 

IMG_0946.jpg
Roksana Węgiel i Kevin Mglej Fot. Instagram.com/roxie_wegiel
19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie 19-letnia Roksana Węgiel wzięła ślub? Widok jej dłoni rozpalił widzów "TzG"

Kim jest ukochany Roksany Węgiel?

Ukochany Roksany Węgiel podobnie jako ona zajmuje się na co dzień tworzeniem muzyki. To właśnie on napisał tekst do przeboju Roxie. Piosenka “Miasto” miała wyjść spod jego pióra.

Kiedy fani Roxie dowiedzieli się, że ich idolka spotyka się z tekściarzem, postanowili się bliżej przyjrzeć Kevinowi. Mglej sam przyznał, że nagłe zainteresowanie jego osobą, trochę go zaskoczyło.

Kevin Mglej prowadzi agencję marketingową House of Hype by KM oraz jest właścicielem wytwórni muzycznej Unity Record - czytamy w sieci. 

Nie od dziś wiadomo także, że ukochany Roxie ma dziecko z poprzedniego związku. Kevin Mglej dba jednak o zachowanie swojej prywatności. Świadczy o tym dodatkowo fakt, że jakiś czas temu postanowił na dobre zniknąć z Instagrama.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel, Kevin Mglej Fot. AKPA

Kevin Mglej pojawił się w popularnym paradokumencie

Internetowi śledczy dotarli do informacji, że Kevin Mglej próbował swoich sił także w aktorstwie. Parter Roksany Węgiel miał pojawić się w paradokumencie stacji TVN “Ukryta Prawda”. Było to jeszcze zanim zaczął na dobre interesować się muzyką.

W jednym z odcinków wspomnianego serialu Mglej wcielił się w postać 19-latka, która wdał się z romans ze swoją starszą nauczycielką.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel, Kevin Mglej Fot. KAPiF