Lifestyle.Lelum.pl > Kevin Mglej

Kevin Mglej

Roxie Węgiel, Kevin Mglej
06.06.2024 08:11 Ślub Roxie Węgiel to jej zasługa. Też znacie ją z “Tańca z Gwiazdami”

Jakiś czas temu media zelektryzowała wiadomość o ślubie Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Mimo że zakochani początkowo chcieli ukryć ten fakt, fani byli czujni i szybko wyłapywali coraz to nowe dowody na potwierdzenie tezy, że ich idolka jest już mężatką. Teraz wyszło na jaw, kto pomógł parze zorganizować uroczystość. Znacie ją bardzo dobrze z Polsatu. 

Roxie Węgiel
05.06.2024 16:21 Węgiel na randce z Kevinem w Paryżu. Zatkało nas w co się ubrała

Roksana Węgiel od dłuższego czasu zaskakuje nas swoimi odważnymi stylizacjami. Teraz młoda wokalistka podzieliła się z internautami najnowszymi fotografiami z Paryża. Niesamowite, jak gwiazda ubrała się na romantyczny wieczór z Kevinem.

Malwina Dubowska Roxie Kevin
27.05.2024 13:51 Matka dziecka męża Roksany Węgiel ujawniła, co usłyszała 26 maja

Malwina Dubowska od czasu rozstania z Kevinem Mglejem w dużej mierze samodzielnie wychowuje ich synka Williama. Teraz aktorka postanowiła podzielić się z fanami tym, co powiedział do niej chłopiec z okazji jej wczorajszego święta.

Roxie Węgiel, Kevin Mglej
18.05.2024 15:40 Roxie Węgiel pokazała zdjęcie ze ślubu? Fala gratulacji

Roxie Węgiel w końcu potwierdziła ślub z Kevinem Mglejem? Pokazała wymowne zdjęcie. Posypały się gratulacje! 

Roksana Węgiel
18.05.2024 12:15 Roxie Węgiel pierwszy raz nazwała tak Kevina publicznie. Już się nie kryją

Od kilku tygodni w mediach jest głośno od plotek o ślubie Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Wiele wskazówek zdawało się potwierdzać tę teorię, jednak zakochani nie dawali nam żadnych odpowiedzi. Tej nocy padło słowo, na które czekało wielu fanów wokalistki. Po raz pierwszy zwróciła się tak do niego publicznie.

Roksana Węgiel, Michał Kassin, Kevin Mglej
13.05.2024 19:38 Kevin pozwolił Roxie tańczyć tylko z kimś o innej orientacji? Plotka nabiera rumieńców

Relacja Roksany Węgiel i Kevina Mgleja jest jedną z najszerzej komentowanych w polskim show-biznesie. Odkąd rok temu para ogłosiła, że zamierza się pobrać, fani regularnie punktują artystce powody, które miałyby skłonić ją do rozstania. Plotki na temat ich dwójki szczególnie przybrały na mocy, gdy wyszło na jaw, że artystka weźmie udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Wówczas mówiło się tylko o jej relacji z tancerzem, z którym zostanie sparowana. Czy rzekoma zazdrość Kevina miała wpływ na decyzję produkcji?

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
10.05.2024 13:04 Roxie Węgiel w końcu to zrobiła. Tylko spójrzcie na jej palec serdeczny. A tam?

Roksana Węgiel w końcu to zrobiła! Media i fani od dłuższego czasu spekulowali o jej ślubie z Kevinem Mglejem. Dowodem na to miał być fakt, że w oficjalnych dokumentach Roxie zmieniła nazwisko na Węgiel-Mglej. Fani dopatrywali się obrączki na jej palcu. Roxie w końcu pokazała ją z bliska. 

Kevin Mglej
25.04.2024 11:18 Kevin Mglej wystąpił w hicie TVN. Ale dostał rolę

Choć Kevin Mglej był doskonale znany w środowisku muzycznym jeszcze przed związkiem z Roksaną Węgiel, to po tym, jak para ujawniła, że spotyka się ze sobą, producent muzyczny stał się rozpoznawalny w całej Polsce. W ostatnim czasie wystąpił u boku swojej ukochanej w “Tańcu z Gwiazdami”, jednak, jak się okazuje, nie był to jego pierwszy występ przed kamerą. Fani wypatrzyli go na łamach popularnego serialu!

Roksana Węgiel Kevin Mglej
23.04.2024 16:35 To stąd ten pośpiech? Smutne kulisy ślubu Roksany Węgiel

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. O ich relacji zrobiło się szczególnie głośno, gdy nieco ponad rok temu młoda piosenkarka przyjęła oświadczyny 8 lat starszego od siebie ukochanego. Zbliżający się wielkimi krokami ślub pary rozgrzewał ciekawość portali plotkarskich do czerwoności. Mimo to para zdecydowała się zachować datę ożenku tylko dla siebie i najbliższych. Niespodziewanie kilka tygodni temu w mediach pojawiły się nieoficjalne informacje, jakoby Roxie i Kevin mieli już być małżeństwem. Spory wpływ na ich decyzję miała wywrzeć rodzinna tragedia.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
23.04.2024 10:28 Kevin Mglej w żałobie. Nikt nie wiedział, co przeżywa, gdy pojawił się w TzG

Niedzielny występ Roksany Węgiel, Michała Kassina i Kevina Mgleja przeszedł do historii “Tańca z Gwiazdami”. Mało kto wie, że narzeczony wokalistki zmagał się w tym czasie z ogromną tragedią. Z tego powodu musiał zrezygnować z wielu treningów.

Roksana Węgiel
22.04.2024 08:34 Roksana Węgiel przerosła legendę Cichopek i Hakiela? Zachwycające

Wczorajszy odcinek “Tańca z Gwiazdami” obfitował w masę wrażeń i emocji. Do najbardziej spektakularnych występów należała między innymi ognista rumba w wykonaniu Roksany Węgiel i Michała Kassina. Fani nie ukrywają, że trudno było rozpoznać, kto w tym duecie zawodowo zajmuje się tańcem!

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, taniec z gwiazdami
21.04.2024 21:20 TzG: Pavlović o występie Kevina: "Myślałam, że przyłożysz Michałowi"

Widzowie przez cały tydzień ze zniecierpliwieniem wyczekiwali 8. odcinka “Tańca z Gwiazdami”. Dziś wieczorem uczestnicy mieli okazję zaprezentować się na parkiecie nie tylko z profesjonalnymi tancerzami u boku, ale również z bliskimi. Roksana Węgiel wraz z narzeczonym, Kevinem Mglejem, oczarowała całą publiczność. 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, Malwina Dubowska
20.04.2024 09:39 Była partnerka ukochanego Roksany Węgiel zabrała głos. Zaprzecza narracji Mgleja

Partner Roksany Węgiel, Kevin Mglej, ma dziecko w poprzedniego związku z aktorką Malwiną Dubowską. Jego stosunki z byłą ukochaną są jednak napięte. Po tym, jak Mglej postanowił publicznie wypowiedzieć się o relacji, jaką utrzymuje ze swoim synkiem, w mediach zawrzało. Teraz artystka postanowiła dosadnie skomentować całą sytuację. W jej oczach Kevin jest zupełnie innym ojcem, niż za jakiego się podaje.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
18.04.2024 08:18 Kevin Mglej wydał oświadczenie. Chodzi o jego syna

Kevin Mglej postanowił zabrać głos w dyskusji, która bezpośrednio jego dotyczy. Przypomnijmy, że jedna z internautek wytknęła Roxie, że jej facet nie płaci alimentów. Najpierw w sieci pojawiła się odpowiedź Roksany, potem głos zabrała matka dziecka Kevina. Teraz do sprawy odniósł się sam Kevin, udzielając komentarza jednemu z show biznesowych portali. Ma rację? 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
16.04.2024 10:06 Powrót Kevina Mgleja. Ma ważne przesłanie

To już pewne, w ósmym odcinku 14. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi sam Kevin Mglej. Odcinek będzie polegać na tym, że każdy z uczestników zatańczy z bliską mu osobą. Roksana Węgiel najwyraźniej nie wstydzi się swojej miłości i zatańczy ze swoim, no właśnie, narzeczonym lub (wedle niektórych przesłanek) mężem.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
15.04.2024 22:40 Roksana Węgiel nie wytrzymała. Napisała komentarz o alimentach Kevina

Wszystko wskazuje na to, że Roksana Węgiel i starszy od niej o osiem lat Kevin Mglej są już po ślubie cywilnym. Mąż młodej gwiazdy ma dziecko z poprzedniego związku. Teraz pewna internautka wytknęła Roxie, że jej facet rzekomo nie płaci alimentów. Węgiel nie potrafiła przejść obojętnie wobec tak obraźliwych słów.

Roksana Węgiel
12.04.2024 22:24 Roksana Węgiel zrobiła tatuaż dla Kevina? Na jej ręce widać ozdobę

Roksana Węgiel nie przestaje nas zaskakiwać. Przy okazji nowej sesji dla marki bielizny, której twarzą została 19-latka, mieliśmy okazję zaobserwować coś zaskakującego. Na ciele gwiazdy pojawiła się nowa ozdoba. Czy to prezent dla Kevina?

Kevin Mglej, Malwina Dubowska
11.04.2024 16:15 “Warto się zastanowić”. Była Kevina Mgleja przerwała milczenie

Kilka dni temu media obiegła informacja o rzekomym ślubie Roxie Węgiel i Kevina Mgleja. Informacje nie są jeszcze potwierdzone przez wokalistkę, jednak istnieje kilka poszlak, które na to wskazują. Wzbudziło to ponowne zainteresowanie mediów i opinii publicznej postacią producenta muzycznego, który wszedł w związek z artystką. Głos zabrała była partnerka Kevina Mgleja, równocześnie matka jego czteroletniego syna.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
09.04.2024 22:12 Ukochany Roksany Węgiel grał w paradokumencie! Czym jeszcze się zajmował?

Czy Roksana Węgiel i jej narzeczony faktycznie są już po ślubie? Wiele na to wskazuje. Kim jest ukochany Roxie? Kevin Mglej dobrze radzi sobie w branży muzycznej, próbował swoich sił też w aktorstwie.

Kevin Mglej, Roksana Węgiel, Malwina Dubowska
09.04.2024 12:47 Kevin Mglej był w związku z aktorką. Gwiazda ma z nim dziecko, teraz pokazała film

Medialny szum wokół Roksany Węgiel i Kevina Mgleja nie ustaje. Była partnerka nowego męża Roksany Węgiel, nie jest jednak tym zainteresowana i zajmuje się sobą oraz wychowywaniem swojego synka. Niedawno wrzuciła uroczy film.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej, ojciec Roksany Węgiel
09.04.2024 12:10 Roksana Węgiel o ślubie nie powiedziała nawet rodzicom? Tak zareagował tata

W mediach nie cichnie burza po doniesieniach o ślubie Roksany Węgiel. Piosenkarka miała zmienić stan cywilny, a jej wybrankiem został Kevin Mglej, z którym była zaręczona. Chociaż dotychczas domniemani małżonkowie nie potwierdzili tych sensacyjnych wieści, udało się uzyskać komentarz ojca piosenkarki. Co powiedział?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
09.04.2024 09:12 Roksana Węgiel w CEIDG. Poza nazwiskiem uwagę zwraca jeszcze jeden szczegół

Kariera Roksany Węgiel kwitnie. Nazwisko gwiazdy budzi nieustanne zainteresowanie mediów i fanów, jednak okazuje się, że teraz może nie brzmieć ono już po prostu „Węgiel”. Wiele wskazuje na to, że w życiu piosenkarki zaszła prawdziwa rewolucja. Ślub? Rozdzielność majątkowa? Co naprawdę dzieje się u Roxie?

Roxie Węgiel
08.04.2024 20:38 Roxie Węgiel już po ślubie? Internauci dokopali się do rzekomego dowodu

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja od samego początku budzi masę kontrowersji. Wierni fani z zapartym tchem wyczekują najnowszych informacji na temat zakochanych, a zwłaszcza tych związanych z ich ślubem. Teraz jednak odnaleziono rzekome dowody, według których para ma mieć już tę uroczystość dawno za sobą.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej
04.04.2024 19:43 Roksana Węgiel zdradziła szczegóły ślubu. Jak go sobie wyobraża?

Roxie Węgiel bez wątpienia należy do najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych artystek młodego pokolenia. Zwyciężczyni Eurowizji Junior z 2019 roku już dawno przestała być małą dziewczynką i wiele osób wciąż nie może się z tym pogodzić. Gwiazda jakiś czas temu zaskoczyła wszystkich informacją o ślubie, a teraz pojawiły się w tej sprawie nowe fakty.

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
04.04.2024 08:37 "To przyszło niespodziewanie"! To dlatego Roxie Węgiel tak szybko chce wziąć ślub

Roksana Węgiel od pewnego czasu jest szczęśliwa u boku Kevina Mgleja. Para ogłosiła swoje zaręczyny w 2023 roku, a ślub ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Wiemy już, dlaczego tak spieszno zakochanym, by powiedzieć sakramentalne “tak”.

Kevin Mglej, Roksana Węgiel, Michał Kassin
02.04.2024 17:08 1 w nocy a Roksany Węgiel nie ma w domu. Towarzyszył jej przystojny tancerz

Roxie Węgiel jest jedną z obiecujących uczestniczek 14. edycji programu “Taniec z Gwiazdami”. Niektórzy okrzyknęli ją już nawet faworytką. Nic dziwnego, bo w innym programie, poruszającym podobną tematykę, już pokazała, że wie, jak się ruszać. Wokalistka ambitnie podchodzi do udziału w formacie i trenuje nawet po nocach. Co na to Kevin?

Roxie Węgiel, Michał Kassin, Kevin Mglej
01.04.2024 20:43 Taniec z Gwiazdami: Tak ukochany Roksany Węgiel zareagował na jej występ

14. edycja programu “Taniec z Gwiazdami” wzbudza wiele emocji zarówno w uczestnikach, widzach, jak i bliskich występujących na scenie celebrytów. Członkowie rodziny i partnerzy wielu z nich zasiadają na widowni, aby wesprzeć ukochanych w zmaganiach. Tak też zrobił Kevin Mglej, ukochany Roxie Węgiel. Ale miał minę!

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
28.03.2024 10:00 Roxie Węgiel jest wyjątkowo zazdrosna o Kevina! Robi dobrą minę do złej gry

Roksana Węgiel od ponad roku jest związana z Kevinem Mglejem. Wokalistka i producent muzyczny chętnie chwalą się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Para, która jeszcze w tym roku ma stanąć na ślubnym kobiercu, zmaga się w mediach z częstą krytyką, między innymi przez to, że mężczyzna ma być zazdrosny o swoją narzeczoną. Roxie ujawniła, czy jej także się to zdarza.