Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kolejna 40 Roxie Węgiel w TzG. To nie spodobało się internautom
Paulina Korzec
Paulina Korzec 08.04.2024 08:25

Kolejna 40 Roxie Węgiel w TzG. To nie spodobało się internautom

Roksana Węgiel i Michał Kassin w "Tańcu z Gwiazdami"
Fot. KAPIF

6. odcinek „Tańca z Gwiazdami” za nami. Emocji nie brakowało, kontrowersji również. Tym razem publiczność podzielił występ Roksany Węgiel, która wraz z partnerem zaprezentowała na parkiecie taniec współczesny. Chociaż Roxie i Michał Kassin zdają się uchodzić za faworytów programu, nie wszyscy widzowie podzielają tę opinię.

Roxie i Michał Kassin jako faworyci

Od kiedy tylko media obiegła wiadomość, że w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami” wystąpi Roksana Węgiel, internauci z marszu obwołali ją jedną z najważniejszych pretendentek do zdobycia kryształowej kuli. Kolejne odcinki programu pokazują, że mieli rację.

Zarówno Roxie, jak i partnerujący jej Michał Kassin zjednali sobie sympatię widzów i przychylność jurorów, którzy już kilkukrotnie przyznali parze komplet punktów. Nie inaczej było w minioną niedzielę.

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przejdzie rewolucję! Polecą znane głowy 19-letnia Roksana Węgiel zdradziła wszystko o ślubie z Kevinem. To już za chwilę! Tak będzie wyglądała ceremonia

Ostatnim występem podbili serca jury

W szóstym odcinku „Tańca z Gwiazdami” Roksana Węgiel i Michał Kassin pokazali się w nowoczesnej odsłonie, prezentując taniec współczesny. Zatańczyli do hitu „Houdini” z repertuaru Dua Lipy, a choreografia w pełni oddawała przebojowy charakter piosenki.

Energetyczną prezentację docenili jurorzy, którzy zgodnie przyznali parze najwyższą liczbę punktów. W pewnym momencie Iwona Pavlović wstała od stołu jurorskiego i zwróciła się w kierunku Roksany Węgiel, po czym serdecznie uściskała młodą piosenkarkę.

KAPIF_oryginal_K1187089F.jpg
Fot. KAPIF

Publiczność „TzG” podzielona występem Roxie

Część widzów zgadza się z werdyktem jury i wskazuje na miażdżącą przewagę Roksany i Michała nad innymi parami. Fani utalentowanego duetu podkreślają, że Roxie dzielnie stawia czoła skomplikowanym choreografiom i doskonale radzi sobie z oryginalnymi układami tanecznymi.

Niektórzy internauci nie są jednak zachwyceni parą i argumentują, że w tańcu Roksany i Michała zabrakło… tańca.

Taniec czy gimnastyka?

Chociaż choreografia, z którą zmierzyła się Roksana Węgiel w 6. Odcinku „Tańca z Gwiazdami’ może robić wrażenie, to część widzów jest zdania, że układ bardziej nadawał się na salę gimnastyczną, a nie na parkiet taneczny.

screen.PNG
Instagram @tanieczgwiazdami

Nie brak też głosów o stronniczości jury, które zdaniem niektórych internautów niesłusznie faworyzuje Roksanę Węgiel i jej partnera.

  • Maciek Musiał zatańczył sambę dziś super, ale widać kogo jury faworyzuje…
  • No i zaczyna się faworyzowanie Roksany…

Dzięki kompletowi punktów Roksana Węgiel i Michał Kassin wytańczyli sobie awans do kolejnego odcinka. Czy kolejny występ pary zmiękczy serca publiczności?