Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Były Roksany Węgiel to znany muzyk. Jest bożyszczem nastolatek
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.04.2024 17:15

Były Roksany Węgiel to znany muzyk. Jest bożyszczem nastolatek

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Fot. AKPA

Roksana Węgiel obecnie wydaje się być do szaleństwa zakochana w swoim narzeczonym. Kevin Mglej nie jest jednak jej pierwszym chłopakiem. Sprawdź, z kim Roxie spotykała się wcześniej. To prawdziwe ciacho!

Roksana Węgiel cieszy się ostatnio ogromnym zainteresowaniem

Roksana Węgiel swoją karierę zaczynała w programie “The Voice Kids”. Jednak to wygrana w Eurowizji Junior okazała się być w jej przypadku trampoliną do sławy. Obecnie Roxie ma na swoim koncie kilka przebojów, które potrafi zanucić chyba każdy Polak.

Wokalistka stara się zerwać z wizerunkiem dziecięcej gwiazdy, stawiając na coraz odważniejsze stroje. Jednak to przez związek ze starszym od niej o osiem lat Kevinem Mglejem jest na językach praktycznie non stop. Ostatnio media rozpisywały się o ich domniemanym ślubie. 

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel Fot. KAPiF
Eurowizja Junior 2021. Sara James zachwyciła widzów swoim występem 19-letnia Roksana Węgiel bierze ślub. Pojawiła się informacja o dacie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są już po ślubie?

Związek Roksany Węgiel i producenta muzycznego, Kevina Mgleja od początku budzi duże zainteresowanie zarówno mediów, jak i fanów. W maju 2023 roku młoda wokalistka zdradziła, że jest zaręczona. Jak powszechnie wiadomo, partner Roxie ma dziecko z poprzedniego związku, co nie wszystkim fanom się podoba.

Co ciekawe, internauci mają teorię, że Roksana Węgiel wraz z Kevinem Mglejem są już po ślubie. Główni zainteresowani milczą jednak w tym temacie. Roxie w rozmowie z “Plejadą” przyznała jedynie: 

Ten rok będzie bardzo przełomowy. Wiem, że szykuje się bardzo dużo i w życiu prywatnym, i zawodowym. (...) Na razie do dnia ślubu staramy się zatrzymać (datę — przyp. red.) po prostu dla siebie i celebrować to razem ze swoimi bliskimi. 

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel i Kevin Mglej Fot. AKPA

Kim jest były chłopak Roksany Węgiel?

Były chłopak Roksany Węgiel raczej nie narzeka na powodzenie wśród płci pięknej. Do 20-letniego Daniela Yastremskiego wzdychają nastolatki z całej Europy. Roxie i Daniel spotykali się, kiedy oboje byli bardzo młodzi. Poznali się podczas Eurowizji Junior. Byli sobą mocno zauroczeni i mimo że mieli 13 i 14 lat, wspólnie wyobrażali sobie przyszłość. Daniel, który pochodzi z Białorusi, chciał nawet przeprowadzić się do stolicy Polski, aby być bliżej Roksany Węgiel. Z czasem jednak ich drogi się rozeszły. Jak wygląda obecnie Daniel Yastremski? Muzyk ma konto na Instagramie, które obserwuje prawie 50 tys. followersów.