Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Trojaczki? Brzuch tej mamy to hit sieci, jest ogromny
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 13.09.2018 14:40

Trojaczki? Brzuch tej mamy to hit sieci, jest ogromny

Screen z Twitter/Witold Tumanowicz

Trojaczki, które były jeszcze niedawno w brzuchu Marii, wczoraj przyszły na świat. Kobieta, która nosiła pod swoim sercem wieloraczki, pochodzi z Norwegii. Jej brzuch podczas ciąży znacznie się powiększył. Chociaż nie powinno to nikogo dziwić, ten widok na prawdę szokował!

Trojaczki urodziły się wczoraj i z pewnością będą jednymi z bardziej popularnych wieloraczków w internecie. Wszystko za sprawą ich mamy. Maria na swoim koncie na Instagramie zamieszczała zdjęcia ciążowego brzucha, który zmieniał się z tygodnia na tydzień. Co było takiego szokującego w ciążowym brzuchu Marii?

Trojaczki podbijają internet. Czy zyskają popularność?

Wieloraczki przyszły na świat już wczoraj. Mama dzieci umieściła zdjęcia bobasów na swoim koncie. Iben, Agnes i Filip urodzili się tuż przed godziną dziewiątą, 12 września.

Jakiś czas temu kobieta opublikowała kolaż wszystkich zdjęć od 12. tygodnia ciąży aż do chwili obecnej, podaje portal kobieta.pl. Ciężko nie zgodzić się z tym, że taki pomysł świetnie nadaje się na pamiątkę!

Maria wprowadziła nas do swojego życia. Na jej koncie na Instagramie, kobieta wszystko relacjonowała. Chwaliła się ubrankami dla trojaczków, zdjęciami z USG, a nawet zdjęciami z różnego rodzaju wyjazdów. Dzięki temu internauci zbliżyli się do kobiety i wszyscy z niecierpliwością oczekiwali aż wieloraczki przyjdą na świat.

Trojaczki nie będą pierwszymi dziećmi Marii. Kobieta jest już mamą dwuletniego synka, Mikaela. Kobieta bowiem chwaliła się swoją pociechą na Instagramie. Kobieta wrzucała również zdjęcia ze swoim 40-letnim mężem, Andersem, od którego jest młodsza o 4 lata.

Para pobrała się prawie trzy miesiące temu! Jak pisze Maria, z Andersem znają się już 4,5 roku. Co ciekawe, poznali się przez Tindera. Kobieta przyjechała do Kopenhagi przy okazji pracy nad programem Masterchef. Zamieszkali po sześciu miesiącach od poznania się. Musimy przyznać, że historia ich związki jest interesująca.

trojaczki
trojaczki
trojaczki
trojaczki

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz chce „wychować” kobiety. Domaga się podatku od dekoltu
  2. Choroby weneryczne. Osiągnęliśmy rekordowe liczby, czas się bać?
  3. Przemoc domowa. Historie kobiet, które są bite przez mężów

źródła: kobieta.pl, wprost.pl

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?