Żona

Żona czyści konto męża
11.04.2024 15:01 Żona czyściła mi konto. Przykre, na co szły pieniądze

Finanse często bywają kością niezgody w małżeństwie. Dotyczy to zwłaszcza par, które z trudem wiążą koniec z końcem. Ale co w sytuacji, gdy zarobki są bardzo wysokie, a i tak na koniec miesiąca konto jest puste? W takiej sytuacji znalazł się Michał, kiedy wyszło na jaw, że to jego żona odprowadza pieniądze z konta. Jaki był jego szok, gdy okazało się, na co ukochana wydaje gotówkę!

Bartosz Kurek
17.09.2023 12:10 Nagle wzrok wszystkich padł na żonę Kurka. To co się wydarzyło na trybunach po zwycięstwie Bartosz zapamięta na zawsze

Wczoraj nasi siatkarze pokonali w Rzymie Włochów aż 3:0, dzięki czemu zostali mistrzami Europy. Choć dla Bartosza Kurka i spółki taki sukces to nie pierwszyzna, panowie cieszyli się, jakby wygrali pierwszy raz. Wyjątkowym gestem w kierunku żony wykazał się właśnie wspomniany lider kadry.

Jerzy Kryszak
02.06.2023 19:38 Zaskakujące, kim jest zjawiskowo piękna żona Jerzego Kryszaka. Małżeństwo skrywa przed mediami swoją prywatność

Jerzy Kryszak zaznał szczęścia w miłości dopiero u boku trzeciej żony, Agnieszki. Para ceni swoją prywatność, przez co nie wiadomo o nich zbyt wiele. Od czasu do czasu jednak pojawiają się w mediach nowe doniesienia o szczegółach z ich związku.“Prywatność jest moja i całkiem prywatna. Reszta składa się z wątpliwości, rozterek, ciągłego sprawdzania siebie” - czytamy na stronie internetowej aktora. Mimo to uchylamy rąbka tajemnicy o tym, kim jest tajemnicza Agnieszka Kryszak.

Jarek Mergner żona
20.01.2023 14:28 Żona Jarka z „Chłopaków do wzięcia” zdradziła, jak sprawia mu przyjemność. „On mnie nie odpuści”

Aż trudno uwierzyć, że uwielbiany przez widzów Jarek Mergner już od roku nie jest „do wzięcia”. Nieoczekiwanie głos zabrała jego milcząca do tej pory żona. Przed kamerą zdradziła, w jaki sposób dogadza ukochanemu. W ciągu ostatnich miesięcy w mediach nieraz pojawiały się spekulacje i domysły na temat nowej drogi życia popularnego bohatera „Chłopaków do wzięcia” – a to dlatego, że od momentu zaślubin jego małżeństwo spowiła aura milczenia. Widzowie zastanawiali się już, czy związek w ogóle przetrwał, kiedy żona Jarka nagle pojawiła się na ekranie.

Kobieta
18.01.2023 13:02 Pokazał, co działo się z jego umierającą żoną. Widok mrozi krew w żyłach, chce ostrzec inne kobiety

Żona dosłownie umierała na jego oczach, to były ostatnie dni. Postanowił opublikować jej zdjęcie w mediach społecznościowych. Zapadnięta, sina twarz i cierpiące spojrzenie — makabryczny widok miał być przestrogą dla wszystkich kobiet. Kiedy odchodzi ktoś bliski, rodzina często upublicznia jego fotografię w ramach wspomnienia. Mało kto na świecie zdecydowałby się jednak na pokazanie światu zdjęcia zrobionego tuż przed śmiercią, ukazującego ból, cierpienie i straszliwe oblicze choroby. Właśnie ta ostatnia zabrała z tego świata żonę Elliotta Lowe’a, Donnę.

Kochanka
13.01.2023 22:08 Po 37 latach wyrzucił żonę z domu i zamieszkał z kochanką. Takiej potwornej reakcji się nie spodziewał

Po pozbyciu się żony mężczyzna myślał, że on i jego kochanka będą mogli zamieszkać razem i rozpocząć nowe, szczęśliwe życie. Nie zdziwiło go, że była partnerka zgodziła się na wyprowadzkę z ukochanego domu. Nie mógł przewidzieć, że kobieta zaplanowała straszliwą zemstę. Historia tego małżeństwa… a raczej jego zakończenia może dać do myślenia. Przez lata wydawało się bowiem, że Jake i Edith stanowią małżeństwo oparte na szacunku i wzajemnym zaufaniu. Zarówno jeden, jak i drugi filar upadły, kiedy w ich związku pojawił się ktoś trzeci.

żona
13.12.2022 14:45 „Żona kochanka zaprosiła mnie na kolację. Bez słowa wręczyła mi pudełko i wyszła, przeżyłam wstrząs na widok zawartości”

Pierwszy wstrząs przeżyła, kiedy żona jej ukochanego nagle zaprosiła ją na kolację. Myślała, że to będzie najbardziej niezręczne spotkanie w jej życiu, ale Monika tylko zostawiła pudełko i wyszła. Kiedy je otwierała, drżały jej ręce. Darka poznałam w klubie. Był starszy i dojrzalszy niż towarzyszący mu mężczyźni w białych koszulach. Zlustrowałam go od eleganckich, czarnych butów, przez wąskie biodra i szeroką klatkę, aż po zadbany zarost. Wtedy nasze spojrzenia się spotkały, a ja poczułam dziwną lekkość w podbrzuszu. Specjalnie tańczyłam tak, by cały czas być w zasięgu jego wzroku. Patrzył — ale tylko głupi nie patrzyłby na atrakcyjną dziewczynę w mini i błyszczącym topie. Zamienił jeszcze kilka zdań z ważniakami, po czym wstał i ruszył na parkiet. Serce zabiło mi mocniej, kiedy poczułam ciepłą dłoń na biodrze. Później było kilka drinków przy barze. Dopiero gdy jechaliśmy taksówką do mnie, mimochodem przyznał, że ma żonę. Jak na zawołanie, jego telefon zawibrował. Odrzucił połączenie i, jakby z przekory, zrobił nam zdjęcie.

Krzysztof Rutkowski
07.08.2022 12:52 Rutkowski nie pozwoli żonie wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami”. 37-latka powiedziała, co o tym myśli. Nie dogadali się?

Krzysztof Rutkowski zaskoczył opinię publiczną, gdy okazało się, że będzie występował w nadchodzącej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jego uczestnictwo wzbudza wiele emocji ze względu na kontrowersyjną i bezpardonową osobowość detektywa oraz jego umiejętności taneczne, które pozostają wielką niewiadomą. Mężczyzna rozmawiał ostatnio z mediami na temat swojej decyzji o dołączeniu do show. W pewnym momencie odniósł się także do potencjalnego uczestnictwa swojej żony. Jego odpowiedź mogła zaskoczyć.

żona
29.11.2021 20:05 Żona żołnierza opowiedziała o życiu u boku mundurowego. „Chciałabym uświadomić Polaków, jak ważna jest rola mundurowych”

Żona żołnierza opowiedziała o tym, jak wygląda życie u boku mundurowego. Okazuje się, w społeczeństwie wciąż krąży mnóstwo krzywdzących stereotypów o partnerkach żołnierzy. Pani Katarzyna chce uświadomić Polaków. Żona żołnierza musi być samodzielna i najlepiej jeśli ma wokół siebie dużą wspierającą rodzinę – takie rady przekazała Katarzyna w rozmowie z WP Kobieta.

żona
20.09.2021 21:58 Żonę dziwnie bolał brzuch. Lekarz odkrył, co jej jest i mąż wniósł o rozwód od razu

W jednym z programów telewizyjnych wyemitowano historię mężczyzny, który dowiedział się o zdradzie swojej żony w najmniej oczekiwanym momencie – na izbie przyjęć miejscowego szpitala. Zakończenie trwającego małżeństwa nie należało do przypadków, które można by określić mianem „zwykłych”. Co się stało?

żona
12.07.2021 22:40 Piotr podrzucił żonie sprzęt szpiegowski. Odkrył, że go zdradza

Pewien mężczyzna o imieniu Piotr zaczął podejrzewać, że małżonka go zdradza. Aby dać upust swoim podejrzeniom postanowił zainwestować w sprzęt szpiegowski i podrzucić jej do samochodu. Jak się okazało, przypuszczenia o zdradzie były słuszne, a gdyby nie sprzęt mógłby się o tym nigdy nie dowiedzieć. Zdrada w szczęśliwym związku to zdecydowanie najboleśniejsza rzecz, jaką można zrobić partnerowi. Piotr przekonał się o tym na własnej skórze, a pomógł sobie w tym lokalizatorem i sprzętem do podsłuchu.

Jacek Jaworek
12.07.2021 13:44 Informacje o żonie i córce Jacka Jaworka. Problemy finansowe poszukiwanego

Żona Jacka Jaworka miała rzekomo założyć mu sprawę o alimenty na dzieci. Podejrzany miał przez to spore problemy. Pojawiły się nowe doniesienia w sprawie. Żona podejrzanego założyła mu sprawę w sądzie o alimenty. Informacje przekazał sąsiad Jaworka.

Żona
04.07.2021 15:02 Żona po powrocie do domu zobaczyła w sypialni niespodziankę zrobioną przez męża. Popłakała się ze szczęścia

Żona weszła po powrocie z wyjazdu do sypialni. To, co zrobił mąż, od razu doprowadziło ją do płaczu. Ta niespodzianka na pewno na zawsze pozostanie w jej pamięci. Jej mąż to prawdziwy romantyk. Żona weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża. Okazało się, że jej ukochany pod jej nieobecność zrobił remont w sypialni. Kobieta popłakała się ze szczęścia.

żona szejka
01.07.2021 19:00 Jest żoną szejka arabskiego. Polka ujawniła, jak naprawdę wygląda jej życie

Polka opisała, jak wygląda jej życie u boku arabskiego szejka. Laila Shukri w rozmowie z Fakt24 uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej codzienności. Wiele osób może się zdziwić. Laila Shukri jest nie tylko żoną szejka, ale także autorką takich powieści, jak: „Perska miłość”, „Byłam kochanką arabskich szejków”, „Byłam służącą w arabskich pałacach”, czy „Jestem żoną terrorysty”. W swoich książkach także opisuje to, jak wygląda życie w arabskim świecie.

imiona
05.06.2021 18:51 5 imion najgorszych żon. Jeżeli znasz kobietę, która je nosi, lepiej uważaj

Czy imię może powiedzieć cokolwiek o człowieku? Okazuje się, że tak. W sieci można znaleźć mnóstwo stron, które prezentują znaczenia poszczególnych imion, a także charakterystykę osób, które je noszą. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tym damskim, niestety 5 z nich nie wypadło najlepiej. 5 imion damskich posiada mało sprzyjającą charakterystykę. Okazuje się, że kobiety, które je noszą są bardzo trudnymi przypadkami. Zanim jakiś amant weźmie sobie taką niewiastę za żonę, powinien dobrze się zastanowić.

mężczyzna
03.06.2021 22:52 41-latek szuka żony. Ma 8 wymagań od przyszłej partnerki, większość Polek z łatwością je spełnia

41-letni mężczyzna mimo dojrzałego wieku wciąż nie znalazł miłości swojego życia. Milioner nieustannie szuka kobiety, która razem z nim poznawałaby kolejne zakątki świata, mężczyzna marzy o rodzinie i stworzeniu ogniska domowego, do którego wracałby z ogromną przyjemnością. 41-letni milioner szuka kandydatki na żonę, ma jednak kilka wymagań. Mężczyzna pragnie między innymi, aby jego partnerka nie pochodziła z bogatej rodziny, była inteligentna i uczciwa.

08.05.2021 15:41 Wziął za żonę otyłą kobietę. Nie zdawał sobie sprawy, co czeka go po ślubie, zderzył się z przykrymi konsekwencjami

Miłość niejedno ma imię i bardzo często przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Tak było w przypadku Amalie i Seana. Para poznała się przez internet, najpierw zostali przyjaciółmi, jednak z czasem zakochali się w sobie. Po ślubie musieli mierzyć się z niełatwymi konsekwencjami. Amalie i Sean najpierw jedynie wymieniali między sobą wiadomości, później zdecydowali się na wideo rozmowę. Amalie nie była do końca gotowa na pokazanie się swojemu rozmówcy, w tamtym czasie bowiem miała wiele kompleksów z powodu swojego wyglądu. Relacja z Seanem zmieniła jednak jej postrzeganie samej siebie.

Nadia o swoim mężu Arabie
30.04.2021 19:43 Nadia poślubiła Araba. Kiedy pojechała do jego rodzinnego domu, przeżyła koszmar

Nadia, wychodząc za swojego męża, nie sądziła, że kultura arabska tak daleka jest od europejskiej. Jej przeżycia zostały opisane w książce, której spora część ukazała się w internecie. Nadia jest bohaterką książki „Fatma. Moja arabska teściowa”. Opisano w niej przeżycia Polki, która wyszła za Araba i zamieszkała z jego rodziną w Libii. Niestety, Nadia nie miała pojęcia, jak odległe są wspomniane kultury, przez co przeżyła ogromny szok już chwilę po przekroczeniu rodzinnego domu swojego męża. Wtedy też poznała swoją teściową, która okazała się jednym z głównych problemów w jej małżeństwie.

żona
17.04.2021 22:29 Zostawił żonę, bo przestała mu się podobać. Rok później przypadkiem spotkał ją na ulicy

Pewien mężczyzna opisał na blogu historię, która może być przestrogą dla każdego przedstawiciela jego płci. Żona, z którą spędził wiele lat swojego życia przestała go pociągać, w związku z czym postanowił ją zostawić. Po latach spotkał ją całkowicie odmienioną i szczęśliwą. Zrozumiał, że wiele rzeczy on robił źle. Historia, którą napisało samo życie. Każda żona chce być ideałem kobiecości dla swojego małżonka. Mężczyzna, który podzielił się tą wyjątkową historią zrozumiał, że kobieta nie zawsze ma czas dla siebie i swoich potrzeb, a innym poświęca znaczną większość swojego czasu.

żona
01.04.2021 23:35 Która z pań jest żoną mężczyzny? Tylko 2% zauważa szczegół, który zmienia wszystko

Żona tego mężczyzny to jedna z trzech kobiet. Wybór jednak nie jest tak oczywisty, jak mogłoby wam się wydawać. Odpowiecie poprawnie, jeśli dostrzeżecie pewien szczegół. Zauważa go jednak tylko 2% internautów. Wiecie, która z tych pań jest wybranką bohatera tej zagadki? Żona bohatera tej internetowej zagadki znajduje się wśród przedstawionych kobiet. To jednak zagadka dla wyjątkowo błyskotliwych osób, dlatego nie spieszcie się zbyt z wyborem i dobrze przyjrzyjcie się paniom, które widzicie na tym obrazku. Wybór nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać i łatwo o pomyłkę.

żona 2 plakaty
30.03.2021 17:29 Żona dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Postanowiła się na nim zemścić

Żal i gniew po zdradzie potrafi skłaniać ludzi do różnych, często niekontrolowanych i niebezpiecznych zachowań. To, do czego doszło w pewnym małym miasteczku, zszokowało wszystkich. Żona wymyśliła nietypowy odwet. Zrozpaczona żona po zdradzie męża postanowiła się zemścić. Rozwiesiła na całym osiedlu plakaty, które miały zdemaskować jej męża-oszusta. Czy udało jej się zaszkodzić mężowi?

tajemnice
11.02.2021 14:00 Mąż nie chciał dać żonie rozwodu. Mężczyzna rzucił się na kobietę z butelką w dłoni

Rozwód nigdy nie jest miłym doświadczeniem. Mąż pani Katarzyny do tego stopnia chciał go uniknąć, że o poranku wszedł do mieszkania, w którym mieszkała z ich córeczką oraz jej dwójką dzieci z poprzedniego związku. Z rozbitą butelką w dłoni rzucił się na Katarzynę. Gdyby nie 12-letni syn kobiety, skończyłoby się tragicznie. Sytuacja, która miała miejsce w 2019 roku, doprowadziła Daniela N. – męża pani Katarzyny – przed wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna musiał odpowiedzieć za swoje karygodne czyny.

kobieta
06.02.2021 12:18 Fatalne skutki awantury w polskiej miejscowości. Mężczyzna podejrzewał żonę o romans

W jednej z polskich miejscowości doszło do fatalnej w skutkach awantury. Żona była podejrzewana przez zazdrosnego męża o romans, mężczyzna zrobił jej awanturę. Po kłótni wybiegł z domu i na odchodne wystrzelił kilka kul w kierunku drzwi. Jeden z pocisków trafił w rękę teścia. W Gronowie pod Lidzbarkiem Warmińskim rozegrały się dantejskie sceny. Robert Z. i jego żona Ewa z pewnością zapamiętają to do końca życia, mogło dojść do najgorszego. Faktowi udało się porozmawiać z sąsiadami.

żona
17.01.2021 19:30 Żona znalazła w portfelu męża wyniki badań na choroby weneryczne

Żona zajrzała do portfela swojego męża, ponieważ chciała rozmienić pieniądze dla dziecka na wycieczkę. Jednak widok, który zastała, sprawił, że od razu zapomniała o wyjeździe swojej pociechy. Zawiozła córkę pod szkołę i natychmiast zarezerwowała najbliższy termin do ginekologa. Żona jeszcze tego samego dnia znalazła się w gabinecie lekarza. Po raz pierwszy była tak zdenerwowana wizytą u medyka, nie stresowała się tak nawet, kiedy była w ciąży z córeczką. Kiedy ginekolog zapytał się, co ją tutaj sprowadza, podała mu wyniki męża, które znalazła w portfelu. Okazało się, że mężczyzna był zarażony chorobą weneryczną.

rafał ziemkiewicz
04.01.2021 13:58 Rafał Ziemkiewicz o pierwszej żonie. Wyjawił bolesną prawdę, nikt nie miał o tym pojęcia

Rafał Ziemkiewicz nie ukrywa, że jest rozwodnikiem. Dopiero teraz jednak wrócił pamięcią do bolesnych wspomnień i wyjawił pewną informację, o której nikt nie miał pojęcia. Okazuje się, że mimo — jak zapewnia — pokojowego rozwodu, nie udało mu się zatrzymać wszystkiego. Rafał Ziemkiewicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych publicystów w Polsce. Jego obecną żoną jest aktorka Aleksandra Ciejek, z którą dziennikarz chętnie pokazuje się publicznie. Jednak mało kto wie, że to jego druga żona.

Andrzej Słotysik
03.01.2021 21:48 Smutny post żony Andrzeja Sołtysika. Pokazała wymowne zdjęcie, rozstanie wiele ją kosztuje

Żona Andrzeja Sołtysika opublikowała w mediach społecznościowych niezwykle smutny post. Żona prezentera telewizyjnego pod zdjęciem, na którym całuje męża, pisała o pożegnaniu. Okazuje się, że para przeżywa bardzo trudny czas, a wszystko przez pandemię koronawirusa. Patrycja Sołtysik opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które porusza do głębi. Z udostępnionego kadru można wyczytać tak wiele, ale przede wszystkim to, że para uwieczniona na zdjęciu darzy się wielkim uczuciem. Jednak, jak się okazuje Andrzej Sołtysik i jego ukochana muszą stawić czoła przeciwnościom losu, co ujawnił dopiero krótki wpis pod zdjęciem.

Bydgoszcz
01.01.2021 19:04 Żona przekazała druzgocącą wiadomość. Nie żyje słynny muzyk, jego śmierć ukrywano od dwóch miesięcy

Żona słynnego muzyka przekazała wstrząsającą wiadomość. Uwielbiany gwiazdor nie żyje od dwóch miesięcy, nie wiadomo jednak, z jakiego powodu bliscy ukrywali ten fakt. Urodzony w Wielkiej Brytanii raper MF Doom miał zaledwie 49 lat. Nie żyje brytyjski raper, który zawsze występował w masce postaci z uniwersum Marvela, Doctora Dooma. Jak przekazała jego żona, zmarł 31 października. Fani są zdruzgotani, nie mieli o niczym pojęcia.

Małżeństwo
16.12.2020 00:00 Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

Małżeństwo zaraz po ślubie przestało się do siebie odzywać – a dokładnie to mąż przestał mówić do własnej żony. Dopiero po 20 latach mężczyzna zdecydował się wyjawić powód swojego osobliwego zachowania. Kobieta nie mogła uwierzyć własnym uszom. Kłótnie i niedopowiedzenia zdarzają się w każdym związku. To zupełnie normalne i zrozumiałe. Najważniejsze, by w porę dojść do porozumienia i raz na zawsze załagodzić konflikt. Nie zapominajmy, że szczera rozmowa wnosi o wiele więcej niż wzajemne obwinianie. To małżeństwo ciche dni miało przez 20 lat.