Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nagle wzrok wszystkich padł na żonę Kurka. To co się wydarzyło na trybunach po zwycięstwie Bartosz zapamięta na zawsze
Michał Fitz
Michał Fitz 17.09.2023 12:10

Nagle wzrok wszystkich padł na żonę Kurka. To co się wydarzyło na trybunach po zwycięstwie Bartosz zapamięta na zawsze

Bartosz Kurek
fot. KAPiF; Bartoszu Kurek świętował mistrzostwo Europy

Wczoraj nasi siatkarze pokonali w Rzymie Włochów aż 3:0, dzięki czemu zostali mistrzami Europy. Choć dla Bartosza Kurka i spółki taki sukces to nie pierwszyzna, panowie cieszyli się, jakby wygrali pierwszy raz. Wyjątkowym gestem w kierunku żony wykazał się właśnie wspomniany lider kadry.

Bartosz Kurek i jego koledzy z reprezentacji świętowali

Sieć już obiega nagranie, na którym widać jak nasi siatkarze szybko i intensywnie zaczęli świętować zdobycie trofeum. Impreza rozpoczęła się już w szatni zaraz po części oficjalnej. Na jednym z filmików widać bowiem, jak sportowcy wchodzą do autokaru.

Część z nich nie ma nawet na sobie koszulek, w tym właśnie Bartek Kurek. Inni radośnie dzierżyli w dłoni piwo. Wszyscy śpiewali i radośnie dokazywali. To był początek pięknej i długiej nocy.

Polscy siatkarze zabalowali we Włoszech. Nagrało się co robili nocą, po zwycięstwie

Siatkarze byli wspierani przez rodziny

Pomimo tego, że finał miał miejsce w Rzymie, do stolicy Włoch przyjechały rodziny siatkarzy, które zagorzale ich wspierały. Możemy przypuszczać, że to właśnie oni byli najgłośniejszymi kibicami w całej hali. Nic więc dziwnego, że nasi reprezentanci tak bardzo chcieli z nimi świętować.

Z przyczyn organizacyjnych nie mogli zrobić tego jednak od razu. Rodziny nie zostały wpuszczone na płytę boiska, ale panowie i tak znaleźli sprytny sposób, by zobaczyć się z bliskimi tuż po zwycięstwie. Największa kreatywności wykazał się właśnie Bartosz Kurek.

Bartosz Kurek popędził do żony na drabinie

Siatkarze są oczywiście bardzo wysocy, ale nie aż tak, by dosięgnąć na trybuny. Tak bardzo chcieli jednak przytulić żony i dzieci, że część z nich zaczęła się wspinać po barierkach, by uściskać najbliższych. Najbystrzejszy był Bartosz Kurek.

Ten nie silił się na wspinaczkę, za to wytrzasnął drabinę, którą ustawił pod trybunami i na spokojnie po niej wszedł. Wkrótce potem utonął w objęciach wzruszonej żony. Piękny widok.

Tagi: żona
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz