Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 5 imion najgorszych żon. Jeżeli znasz kobietę, która je nosi, lepiej uważaj
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 05.06.2021 18:51

5 imion najgorszych żon. Jeżeli znasz kobietę, która je nosi, lepiej uważaj

imiona
fot. unsplash.com/Josiah Lewis (zdjęcie poglądowe)

Czy imię może powiedzieć cokolwiek o człowieku? Okazuje się, że tak. W sieci można znaleźć mnóstwo stron, które prezentują znaczenia poszczególnych imion, a także charakterystykę osób, które je noszą. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej tym damskim, niestety 5 z nich nie wypadło najlepiej.

5 imion damskich posiada mało sprzyjającą charakterystykę. Okazuje się, że kobiety, które je noszą są bardzo trudnymi przypadkami. Zanim jakiś amant weźmie sobie taką niewiastę za żonę, powinien dobrze się zastanowić.

5 imion najgorszych żon

Z przymrużeniem oka prezentujemy 5 imion damskich, których posiadaczki mogą okazać się trudnymi żonami. Czy tak jest w każdym przypadku? Pewnie nie, trzeba pamiętać, że życie pisze nieoczekiwane scenariusze.

Pierwsza na naszej liście znalazła się Aleksandra. Na stronie ksiegaimion.com przedstawiono charakterystykę, która przeraża już od pierwszych zdań. Okazuje się, że Aleksandry potrafią być bardzo zaborcze i pragną sprawować kontrole nad wszystkim, nawet w relacjach z mężczyznami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Partner Aleksandry nie powinien nastawiać się na czułość i okazywanie uczuć w związku. Kobieta o tym imieniu jest bardzo porywcza i gwałtowna.

Kolejnym imieniem, na które warto uważać, jest Barbara. Kobieta o tym imieniu bardzo często ma humorki, nieustannie towarzyszą jej kapryśność i narzekanie. Co więcej, Barbary nie należą do pracowitych, dlatego najczęściej zwracają uwagę na zamożnych mężczyzn, którzy uwolnią je od obowiązku pracy.

Na trzecim miejscu znalazła się Magdalena. Posiadaczka tego imienia również nie jest mistrzynią panowania nad sobą, a porywczość i gwałtowność nie są jej obce. Magdaleny nie liczą się ze słowami i w momencie wzburzenia bez wyrzutów mówią to, co akurat im ślina na język przyniesie.

Przez swoje skłonności łatwo zraża do siebie ludzi. Magdaleny bywają bardzo zaborcze. Najlepszym partnerem dla nich będzie mężczyzna stanowczy, który okiełzna jej przywary i sprowadzi na ziemię, kiedy emocje wezmą górę.

Czwarta pozycję na naszej liście znalazła się Justyna. Kobieta o tym imieniu ma tendencje do nadmiernego egoizmu. Zazwyczaj patrzy tylko na siebie, dobre relacje z bliskimi nie są szczytem jej pragnień. Justyna nie jest rodzinna i nie odczuwa potrzeby stworzenia ogniska domowego.

Partner Justyny powinien przygotować się na nieustanne przeprowadzki i pogoń za marzeniami. To na jego barkach spoczywałaby cała odpowiedzialność za rodzinę. Justyna pragnie jedynie wolności i realizowania swoich pragnień.

Ostatnia na liście znalazła się Żaneta. To kobieta nadpobudliwa i niezależna. Nie będzie to typowa matka. Żaneta jest dominująca i uwielbia rozkazywać. Partner w związku z kobietą o tym imieniu nie będzie z pewnością narzekać na nudę.

Zobacz zdjęcie:

imiona

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: ksiegaimion.com

Tagi: imiona żona
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji