Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zaskakujące, kim jest zjawiskowo piękna żona Jerzego Kryszaka. Małżeństwo skrywa przed mediami swoją prywatność
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 02.06.2023 19:38

Zaskakujące, kim jest zjawiskowo piękna żona Jerzego Kryszaka. Małżeństwo skrywa przed mediami swoją prywatność

Jerzy Kryszak
fot. KAPiF

Jerzy Kryszak zaznał szczęścia w miłości dopiero u boku trzeciej żony, Agnieszki. Para ceni swoją prywatność, przez co nie wiadomo o nich zbyt wiele. Od czasu do czasu jednak pojawiają się w mediach nowe doniesienia o szczegółach z ich związku.

“Prywatność jest moja i całkiem prywatna. Reszta składa się z wątpliwości, rozterek, ciągłego sprawdzania siebie” - czytamy na stronie internetowej aktora. Mimo to uchylamy rąbka tajemnicy o tym, kim jest tajemnicza Agnieszka Kryszak.

Jerzy Kryszak dba o prywatność swoją i żony

Jerzy Kryszak jest znanym na całą Polskę aktorem i satyrykiem. Przez lata występów na scenie dorobił się nie tylko kariery, ale i wiernego grona fanów, którzy uwielbiają jego komediowe występy. Swoimi żartami rozśmieszał pokolenia, jednak, wbrew temu, co mogłoby się wydawać, jego życie nie było tak radosne.

– Żyję w ogromnym stresie. Często moje żarty są tak dobre, że myślę, że już nie zdołam wykrzesać z siebie następnych. Bywa, że nie śpię po nocach, bo wmawiam sobie, że skończyło się moje poczucie humoru i będę musiał zmienić zawód. Ponadto mam lęki, gdy wychodzę na scenę mówił o sobie w wywiadzie z „Twoim Imperium”. 

W miłości również doświadczył wzlotów i upadków. Na studiach ożenił się z Anną Chitro, z którą się rozwiódł. Drugą żoną była Tatiana Kołodziejska, z którą doczekał się syna Pawła. Dopiero po drugim rozwodzie poznał swoją obecną żonę, Agnieszkę Kryszak, z którą wiedzie szczęśliwe życie.

Dzisiejszy koncert Maryli Rodowicz nagle odwołany. Smutny powód, masowo napływają wyrazy wsparcia

Jak Jerzy Kryszak poznał obecną małżonkę?

Nie wiadomo, jak dokładnie Jerzy Kryszak poznał swoją trzecią żonę. Krążą plotki, że to Agnieszka pierwsza zadzwoniła do aktora z prośbą o spotkanie. Nie potrzeba było dużo czasu, by między nimi zaiskrzyło. Zaraz potem wzięli ślub i doczekali się dwójki dzieci, Kuby i Kamila. 

– Mam czterech synów. Jeden nie jest mój. Jeden jest mojej żony – mówił aktor w podcaście „WojewódzkiKędzierski”. Wiemy więc, że jego obecna ukochana ma syna z poprzedniego małżeńtwa.

Para wiedzie razem spokojne, szczęśliwe życie w cieniu fleszy. Nie chwalą się swoją prywatnością na łamach gazet. Z doniesień mediów wiemy jednak, że Agnieszka Kryszak pełni funkcję menadżerki męża.

Jerzy Kryszak z małżonką spędzają czas wolny w domu w Tajlandii

Niewiele osób wie, że 2 lata temu para sprawiła sobie wspólny dom w Tajlandii. To tam, poza Polską, spędzają swój czas wolny. 

– Są piękne miejsca na świecie i warto je zobaczyć. Bywamy tam sobie z naszą małżonką – opowiadał Jerzy Kryszak w podcaście „WojewódzkiKędzierski”

Artysta wyznał, że w Tajlandii poświęca się swojemu ulubionemu hobby, czyli pracy w ogrodzie. I choć przyznał, iż Agnieszka nie udziela się przy roślinach w równym stopniu, co on, to bardzo ceni sobie jej towarzystwo.

– Co prawda żona co roku zarzeka się, że mi pomoże, ale jej rękawice pozostają jednak nietknięte. Ale za to przynosi mi do tego ogrodu tak pyszną, mrożoną kawę, że o nic więcej prosić nie mogę! – śmiał się Jerzy Kryszak w rozmowie z „Na Żywo”.

Jerzy Kryszak, Agnieszka Kryszak
fot. KAPiF
Jerzy Kryszak, Agnieszka Kryszak
fot. KAPiF

źródło: viva.pl

Tagi: kabaret żona
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz