Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jest żoną szejka arabskiego. Polka ujawniła, jak naprawdę wygląda jej życie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 01.07.2021 19:00

Jest żoną szejka arabskiego. Polka ujawniła, jak naprawdę wygląda jej życie

żona szejka
fot. unsplash.com/mostafa meraji (zdjęcie poglądowe)

Polka opisała, jak wygląda jej życie u boku arabskiego szejka. Laila Shukri w rozmowie z Fakt24 uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej codzienności. Wiele osób może się zdziwić.

Laila Shukri jest nie tylko żoną szejka, ale także autorką takich powieści, jak: „Perska miłość”, „Byłam kochanką arabskich szejków”, „Byłam służącą w arabskich pałacach”, czy „Jestem żoną terrorysty”. W swoich książkach także opisuje to, jak wygląda życie w arabskim świecie.

Polka poślubiła arabskiego szejka

Laila Shukri obecnie mieszka w Emiratach Arabskich. W wywiadzie z redaktorem portalu Fakt24 opowiedziała o realiach panujących na Bliskim Wschodzie, a także o tym jak wygląda jej życie u boku szejka.

Już na początku wywiadu kobieta wyjaśniła, jak to sie stało, że została jego żoną:

-Pracowałam w amerykańskiej firmie, która otworzyła filię w błyskawicznie rozwijającym się w tym czasie Dubaju. Ze wszystkich stron świata ściągali tam ludzi z nadzieją na zrobienie lukratywnych interesów i to wyrastające na pustyni złote miasto praktycznie całą dobę tętniło intensywnym życiem. Na jednym z oficjalnych przyjęć zorganizowanych przez dużą międzynarodową firmę, pojawił się mój mąż, wtedy oczywiście mój przyszły mąż, ze swoją świtą… – opowiadała Laila.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mężczyzna już podczas ich pierwszego spotkania zrobił na niej niemałe wrażenie. Ich relacja rozwijała się bardzo szybko, aż w końcu doszło do ślubu.

-Pytanie, czy jestem księżniczką, czy niewolnicą, towarzyszy mi od dawna i nadal nie znajduję na nie jednoznacznej odpowiedzi. Mąż rozpieszcza mnie przepiękną biżuterią najbardziej ekskluzywnych marek, wyszukanymi, drogimi prezentami, podróżami w najdalsze zakątki świata i niezwykle luksusowym poziomem codziennego życia […] Jednak ciągle towarzyszy mi ogromna presja związana z wymogami społecznymi i kulturowymi dotyczącymi mojego stroju, zachowania i stylu życia – tłumaczy kobieta.

W dalszej części wywiadu Laila wyznała, że jej mąż jest niezwykle zazdrosny, co momentami stanowi wielki problem. Co więcej, przyznała, że ograniczenia, które narzuca arabska kultura, także nie są dla niej łatwe:

-To na pewno nie jest łatwe, a kiedy do tego dochodzi jeszcze obsesyjna zazdrość mojego męża, to staje się straszliwie trudne. Wtedy nie widzi się nawet tego, że klatka jest złota, tylko widzi się grube, mocno ograniczające i raniące pręty. W świecie arabskim więzy krwi odgrywają kluczową rolę, więc kobieta, za którą nie stoi jej potężny, bogaty i wpływowy ród, jest niewątpliwie w dużo gorszej pozycji – podkreślała Laila.

Mimo wielu trudności, problemów i ograniczeń kobieta wciąż żyje w związku małżeńskim. Podczas wywiadu przyznała, że bardzo kocha swojego męża i to właśnie miłość trzyma ją przy nim i sprawia, że jest w stanie się dostosować.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Fakt24

Tagi: polka żona
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16