Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zostawił żonę, bo przestała mu się podobać. Rok później przypadkiem spotkał ją na ulicy
Karol Osiński
Karol Osiński 17.04.2021 22:29

Zostawił żonę, bo przestała mu się podobać. Rok później przypadkiem spotkał ją na ulicy

żona
fot. Allison Shannon/pexels.com (zdjęcie podglądowe)

Pewien mężczyzna opisał na blogu historię, która może być przestrogą dla każdego przedstawiciela jego płci. Żona, z którą spędził wiele lat swojego życia przestała go pociągać, w związku z czym postanowił ją zostawić. Po latach spotkał ją całkowicie odmienioną i szczęśliwą. Zrozumiał, że wiele rzeczy on robił źle. Historia, którą napisało samo życie.

Każda żona chce być ideałem kobiecości dla swojego małżonka. Mężczyzna, który podzielił się tą wyjątkową historią zrozumiał, że kobieta nie zawsze ma czas dla siebie i swoich potrzeb, a innym poświęca znaczną większość swojego czasu.

Mężczyzna zostawił żonę, bo przestała go pociągać

Mężczyźni bardzo często decydują się na szczere wyznania dopiero wtedy, gdy coś w ich życiu wydarzy się nie po ich myśli. Facet, który podzielił się historią, na temat swojej żony wyciągnął wnioski zdecydowanie za późno, a dziś musi zmagać się z prawdziwą katorgą przez gryzące sumienie.

Jego żona całkowicie przestała o siebie dbać. Przytyła, na jej ciele pojawił się cellulit, przestała używać grzebienia, balsamów, kremów oczyszczających. Co więcej, nie nosiła stanika, przez co jej piersi straciły jędrność, podobnie jak brzuch. Nie goliła nóg oraz nie nakładała makijażu, a na co dzień zajmowała się trójką dzieci.

Nie wspomnę już o jej zarośniętych brwiach… to był koszmar. Długo można pisać, ale generalnie chodziło o to, że nie czułem już do niej pociągu. Nie zwracałem na nią uwagi i nie pamiętałem już kobiety, w której się zakochałem – czytamy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mężczyzna związał się ze zdecydowanie młodszą i zgrabniejszą kobietą, która była znacznie bardziej pociągająca od jego małżonki. Wszystko było piękne do czasu, aż zrozumiał jaki błąd popełnił.

Spotkanie po latach

Jak wiadomo, życie potrafi sprawiać mnóstwo niespodzianek, także tych niekoniecznie przyjemnych. Karma wróciła do mężczyzny po paru latach, gdy spotkał swoją byłą już małżonkę ponownie.

Wyglądała całkowicie inaczej. Ubrana w kuse ciuchy, zgrabna i zdecydowanie zadbana. Co więcej, była w towarzystwie innego faceta. Mężczyzna nie wiedział, co zrobić, wówczas uświadomił sobie jaki błąd popełnił.

Nie chciałem się sam przed sobą do tego przyznać, ale to, jak wyglądała moja żona, zależało też ode mnie. Nie miała czasu na siłownię, bo była cały czas w domu z dziećmi. Nie miała czasu na codziennie balsamowanie, modelowanie włosów czy makijaż – czytamy.

Facet nie docenił tego, co miał, a na dodatek nie zrozumiał, że kobieta, która poświęca czas głównie rodzinie i jemu samemu nie zawsze może sobie pozwolić na dbałość o samą siebie. Dziś już to rozumie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: planetapolska.net

Tagi: kobieta żona
Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16