Lifestyle.Lelum.pl > Zbrodnia

Zbrodnia

Dagmara Kaźmierska Rafał Collins
29.04.2024 20:21 Wzburzony Collins komentuje słowa Kaźmierskiej. Na to się nie godzi

Nie milkną głosy wokół Dagmary Kaźmierskiej oraz nowych szczegółów, dotyczących jej kryminalnej przeszłości. Teraz na temat skandalu, jaki wybuchnął wokół królowej życia, wypowiedział się Rafał Collins. Mężczyzna jest oburzona porównaniem gwiazdy do nieżyjącego Tomasza Komendy.

morderstwo w Ursusie
01.04.2024 11:13 Koszmar rozegrał się w Wielką Niedzielę! Policja wokół całego domu

Koszmar, który rozegrał się na warszawskim Ursusie, wstrząsnął całą Polską. Do tragedii doszło w Niedzielę Wielkanocną 31 marca 2024 roku. Na miejscu odnaleziono ciała dwóch kobiet i dwóch mężczyzn. Prokuratura wciąż bada sprawę i nie wyklucza najczarniejszego scenariusza zdarzeń.

Krzysztof Dymański
19.03.2024 17:18 Płetwonurek o ciele wyłowionym z Wisły! Wiadomo, czy to Krzysztof Dymiński?

W niedzielę 17 marca doszło do zaskakujące odkrycia. Z Wisły wyłowiono ciało młodego mężczyzny, a podejrzenia niemal natychmiast spady na zaginionego rok temu Krzysztof Dymińskiego. Teraz jednak głos zabrała mama 16-latka. Na jaw wyszły szokujące informacje na temat tej sprawy.

Pogrzeb Lizy
14.03.2024 15:55 Grób Lizy przyprawia o łzy. Zamordowana 25-latka spoczęła w Polsce

Sprawą zgwałconej i zamordowanej Lizy żyła cała Polska. Dzisiaj odbyły się uroczystości pogrzebowe zakatowanej Białorusinki. Niewiarygodne, w jakich okolicznościach spocznie młoda dziewczyna.

Grzegorz Borys, policja
01.02.2024 20:10 Co się dzieje z żoną Grzegorza Borysa? Wstrząsające

Kilka miesięcy temu cała Polska wstrzymała na chwilę oddech — opinią publiczną wstrząsnęła informacja o zabójstwie 6-letniego chłopca, Olusia, którego życia miał w brutalny sposób pozbawić własny ojciec, Grzegorz Borys. Poszukiwania mężczyzny, które trwały ponad 2 tygodnie, zakończyły się odnalezieniem zwłok podejrzanego. Mimo przeprowadzenia sekcji zwłok, śledztwo wciąż nie zostało zakończone, a wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. Tymczasem w mediach pojawiły się szokujące wzmianki dot. żony mężczyzny. Kobieta została postawiona w bardzo trudnej sytuacji.

Zagrał w "Listach do M" teraz grozi mu 10 lat więzienia
15.12.2023 11:23 Zagrał w "Listach do M" teraz grozi mu 10 lat więzienia. Relacja ofiary jest wstrząsająca

Wstrząsające doniesienia z polskiego show-biznesu. Popularny aktor, który miał okazję wystąpić między innymi w kultowych “Listach do M.”, czy “Drogówce”, stanie przed sądem. Wszystko z powodu sprawy z 2020 roku za wymuszenie rozbójnicze. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności!

Strażnik więzienny, Maksymilian F.
04.12.2023 23:09 Strażnik więzienny wyjawił, co za kratami może czekać Maksymiliana F. Kulisy przyprawiają o dreszcze

Niedawno media obiegła wiadomość o tragedii, do której doszło we Wrocławiu. Maksymilian F. postrzelił dwóch policjantów, przez co obaj walczyli o życie. Niestety obaj przegrali tę walkę w odstępie zaledwie kilku godzin. Co może czekać oprawcę funkcjonariuszy, kiedy trafi do więzienia? 

Wiemy, co z policjantem, który udostępnił zdjęcie Grzegorza Borysa
12.11.2023 16:18 Udostępnił porażające zdjęcia ciała Grzegorza Borysa. Wiemy, co czeka funkcjonariusza

Po osiemnastu dniach obławy za Grzegorzem Borysem funkcjonariusze pomorskiej policji doszli do prawdziwego przełomu w poszukiwaniach. W poniedziałek 6 listopada wyłowiono ciało 44-latka ze zbiornika wodnego Lepusz. Teraz trwa śledztwo w sprawie udostępnienia zdjęć zwłok poszukiwanego.

Ujawniono, jak wygląda miejsce zbrodni z Czerników, fot. YouTube/Fakt
25.09.2023 18:44 Poszli pod dom rodziny z Czerników. Pokazali miejsce, gdzie schowali ciała dzieci. Wszystko wygląda, jak z koszmaru

Polską wstrząsnęła prawdziwa tragedia, do której doszło w Czernikach. W piwnicy jednego z domów policja odkryła zakopane zwłoki trzech niemowląt. Do zabicia dwójki z nich przyznała się ich matka. Jak zdradziła policji, zbrodni dokonała wraz z ze swoim ojcem, który był także ojcem jej dzieci. 

W rodzinie z Czernik już wcześniej źle się działo, fot. kadr z programu „Uwaga!”
24.09.2023 22:20 Wstrząsające wyznanie sąsiadki rodziny G. z Czerników. "Bała się, że on ją zabije", "cała zżółkła i zmarła"

Kilka dni temu Polską wstrząsnęła szokująca zbrodnia nagłośniona między innymi przez program „Uwaga!”. W jednym z domów w Czernikach policja odnalazła zwłoki trojga niemowląt. Najmłodsze z nich miało urodzić się zaledwie trzy tygodnie temu. Tragedia sprawiła, że mieszkańcy wsi na nowo analizują wydarzenia z przeszłości.

policja
16.09.2023 14:25 Właśnie odkryto ciało trzeciego noworodka. Polacy wstrząśnięci makabrą w Czernikach

W niewielkiej miejscowości na Pomorzu doszło do wstrząsającej zbrodni. Pierwsze informacje, które pojawiły się w tej sprawie, donosiły o znalezieniu przez śledczych zwłok noworodka w piwnicy jednego z domów w Czernikach. Nowe fakty właśnie ujrzały światło dzienne. Media donoszą o kolejnych odkrytych ciałach. Na miejscu cały czas pracuje policja.

policja, Aneta S.-M.
28.06.2023 20:09 Aneta S-M zniknęła z mieszkania. Po 23 latach aresztowano jej męża, koszmarna tajemnica, goni tajemnicę

Pod koniec 2000 roku cała Polska śledziła doniesienia w sprawie tajemniczego zaginięcia Anety S.-M. z Sieradza. W noc przed Wigilią kobieta wyszła z mieszkania i już nie wróciła do domu. Nie pozostawiła po sobie żadnych śladów, policja była bezradna, w związku z czym śledztwo szybko umorzono. Po 23 latach Archiwum X postanowiło na nowo przyjrzeć się sprawie. Na jaw wyszły szokujące informacje. Mąż zaginionej Anety S.-M. został zatrzymany.

podlaska policja
12.08.2021 18:06 Niewiarygodna tragedia w Kamieniu Krajeńskim. 23-latek zabił dziadków i psa. Po zbrodni zrobił coś, w co trudno uwierzyć

Zbrodnia w Kamieniu Krajeńskim. 23-latek sam zgłosił się na policję i przyznał, że zabił swoich dziadków. Gdy funkcjonariusze pojawili się na miejscu zbrodni, okazało się, że chłopak mówił prawdę. Zabił także psa. Zbrodnia w Kamieniu Krajeńskim mrozi krew w żyłach. 23-latek zamordował swoich dziadków i sam zgłosił się na policję.

zdjęcie
01.10.2020 23:21 Rodzina zrobiła zdjęcie, nikt nie wiedział, co się wydarzy. Po chwili wszyscy nie żyli

Zdjęcie, które zrobiła sobie ta rodzina, wygląda na zwyczajną fotografię szczęśliwego ojca z dziećmi. Kiedy ludzie na nie patrzyli, nikt nie miał pojęcia, co ma się za chwilę wydarzyć. Jak się okazuje, miało być ich ostatnie wspólne ujęcie, później już wszyscy nie żyli, doszło do prawdziwej tragedii. Mało kto mógłby przypuszczać, że można zrobić coś tak potwornego. Powód poraża.Zdjęcie wygląda z pozoru na zwykłą rodzinną fotografię, dopóki nie uświadomi się sobie jednej rzeczy. Cała trójka już nie żyje. Wydarzyła się mrożąca krew w żyłach tragedia, aż ciężko jest to sobie wyobrazić.

Matka
25.07.2020 19:08 Matka chciała odnaleźć zaginionego syna, a odkryła znacznie gorszą rzecz. Więziono kilkadziesiąt dzieci, przeżyły piekło

Matka musiała wyjść do pracy, poprosiła starszą córkę, by zaopiekowała się 2-letnim bratem i towarzyszyła mu w drodze do babci. Niestety — chłopiec został uprowadzony, a policja nie chciała pomóc, podaje fakt.pl. Desperackie apelacje kobiety doprowadziły do odkrycia porażającej zbrodni.Matka nie spodziewała się, że zaginięcie jej syna doprowadzi ją do porażającego odkrycia. Jej nieustępliwość i determinacja uratowały kilkadziesiąt nieletnich. Jak przekazuje portal fakt.pl, bezbronne dzieci przeżywały piekło, nic nie zrekompensuje im tych traumatycznych przeżyć.

12.07.2020 12:18 Niestety, nie żyje. Mąż zastrzelił ją z zimną krwią, powód poraża

Mąż wziął do ręki broń, po chwili nie żyły dwie osoby. Policję zawiadomiła przerażona 16-letnia córka ofiary. W domu przebywał jeszcze 10-letni syn. Dzieci są pod opieką psychologa.Mąż dokonał straszliwej zbrodni, wyjął broń i z zimną krwią zastrzelił swoją żonę. W tym czasie, w domu były dzieci. Powód tragedii jest porażający, Polacy nie mogą uwierzyć w to, co się stało na polskiej wsi. To zabójstwo prawdopodobnie nigdy nie zostanie w pełni wyjaśnione.