Wyrok

Doda
28.05.2024 09:16 Doda pójdzie siedzieć? Jej były chce aby wylądowała w więzieniu

5 marca zapadł wyrok w sprawie Dody i jej byłego męża Emila S. Chodziło o zastraszanie Emila Haidara, który również był w przeszłości związany z wokalistką. Obie strony zapowiadały wówczas złożenie apelacji. Dziś wiemy, czego oczekuje od sądu eks narzeczony artystki.

Roman Polański
15.05.2024 18:17 Roman Polański usłyszał wyrok. W tle poważne zarzuty ws. nieletniej

Roman Polański został oskarżony o zniesławienie brytyjskiej aktorki, która występowała w jego filmie. Jego słowa dotyczyły sprawy sprzed kilku dekad, kiedy miał dopuścić się gwałtu na 16-letniej wówczas Charlotte Lewis. Wczoraj paryski Sąd wydał wyrok w tej sprawie.

Doda
15.05.2024 16:09 Szokujące ustalenia tabloidu ws. wyroku Dody! To dlatego sąd potraktował ją łagodnie?

W marcu tego roku zapadł wyrok w sprawie Dody i jej byłego męża Emila S. Mieli zastraszać byłego narzeczonego wokalistki i oczekiwać zapłaty 1 miliona złotych. Wiemy, dlaczego kara artystki jest tak niska względem zarzucanego jej czynu. Okazuje się, że sędzia wziął pod uwagę różne czynniki.

Michał Wiśniewski
11.04.2024 20:38 Prawnik ocenia wyrok Wiśniewskiego. Mówi o błędach

Michał Wiśniewski od pewnego czasu ma zatarg z wymiarem sprawiedliwości. Wszystko przez pożyczkę, którą miał wyłudzić. Wyrok w jego sprawie już zapadł. Obrońca Wiśniewskiego wylicza w nim błędy. 

Piotr Zelt
12.03.2024 08:09 Piotr Zelt usłyszał wyrok! W tle konflikt z urzędnikiem państwowym

W poniedziałek 11 marca Piotr Zelt usłyszał wyrok. Proces, który już od jakiegoś czasu toczył się za zamkniętymi drzwiami, miał rozstrzygnąć, czy aktor znieważył swoją wypowiedzią byłą rzecznik prasową Komendanta Głównego Straży Granicznej, Annę Michalską. Czy Piotr Zelt ma powody do radości?

Fot. KAPiF, TRICOLORS/East News
05.03.2024 20:57 Doda i jej były mąż otrzymali wyrok! Piosenkarka nie da za wygraną

Doda wiele przeszła na swojej drodze po szczęście w miłości. Kilkukrotnie się zaręczała, a dwa razy stanęła na ślubnym kobiercu. Wszystkie te relacje w końcu się jednak rozpadały. Niektóre w atmosferze skandalu, a inne z kryminalnym zapleczem. Niedawno zapadł wyrok w sprawie Dody i jej byłego męża. Spodziewali się takiej decyzji sądu?

Devin Ratray usłyszał wyrok, fot. kadr z filmu „Kevin sam w domu” prod. Twentieth Century Fox, Hughes Entertainment
26.02.2024 18:37 Gwiazda "Kevina" pójdzie siedzieć? To straszne, co zrobił byłej partnerce

Film „Kevin sam w domu” dla wielu Polaków jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia, a przynajmniej telewizyjnej ramówki w tym okresie. Produkcja o 8-latku, który na własną rękę musi stawić czoła włamywaczom po tym, jak rodzina wyjechała na wakacje, całkiem o nim zapominając, na stałe wpisała się w zestaw świątecznych tradycji. Jak się jednak okazuje, niegrzeczny brat głównego bohatera wpadł w kłopoty także w prawdziwym życiu. 

znicze, pusta cela
24.01.2024 12:17 Skandaliczna decyzja sądu ws. zabójcy 5-letniego Maurycego. Nie pójdzie do więzienia. Powód zdumiewa

18 października w Poznaniu doszło do tragedii — mężczyzna z nożem zaatakował grupkę przedszkolaków, które były na wycieczce. Zbysław C. ugodził 5-letniego Maurycego prosto w serce. Mimo reanimacji oraz interwencji pogotowia, życia chłopca nie udało się uratować. Tymczasem jego oprawca próbował uciec z miejsca zdarzenia, ujęto go w ostatniej chwili. Wiele jednak wskazuje na to, że zabójca, tak czy inaczej, umknie wymiarowi sprawiedliwości. Właśnie zapadł szokujący wyrok sądu w tej sprawie. 

Jerzy Stuhr z wyrokiem sądu, fot. KAPiF
11.12.2023 17:35 Jerzy Stuhr z wyrokiem sądu! Prokuratura zaostrzyła decyzję, oburzenie fanów aktora nie ma granic

Jerzy Stuhr w październiku ubiegłego roku doprowadził do kolizji w Krakowie. Znany aktor znajdował się wówczas pod wpływem alkoholu. Sąd wydał nowy wyrok w sprawie, po tym, jak od pierwszego odwołała się prokuratura.  

sąd, miś
18.11.2023 11:33 Skandaliczna decyzja sądu ws. kata 3-letniego Tomusia? Nie mieści się w głowie, co zrobili z jego wyrokiem!

3-letni Tomuś został zakatowany na śmierć przez partnera swojej matki. W swoim krótkim życiu nie mógł liczyć na żadną pomoc ze strony rodzicielki. Radosław M. bił chłopczyka pięściami, a także czymkolwiek, co tylko nawinęło mu się pod rękę. Po jednym z ciosów, jakie Tomuś otrzymał prosto w głowę, stracił przytomność. Już jej nie odzyskał. Tymczasem do mediów właśnie napłynęły wieści o tym, że sąd złagodził wyrok jego oprawcy.

Victorek
22.07.2023 10:24 Miesięczny Victorek cierpiał przez rodziców. Teraz jego matka wyznała, jakie ma życzenie ws. wyroku. Szok

Jakiś czas temu Mariusz Sz. i jego żona Aleksandra usłyszeli wyroki sądu za znęcanie się i zabójstwo własnego dziecka, raptem miesięcznego Victorka, który tak naprawdę już po urodzeniu trafił do piekła na ziemi. Matka będzie walczyła o niższy wymiar kary. Twierdzi, że sąd nie wziął pod uwagę ważnej kwestii.

Kamilek
11.07.2023 11:09 Wyrok dla oprawców Kamilka z Częstochowy. Przed rozprawą biologiczny ojciec nagle zalał się łzami. Wstrząsające, co powiedział

Jeszcze kilka tygodni temu cała Polska żyła dramatyczną śmiercią raptem 8-letniego Kamilka z Częstochowy, który został skatowany przez swojego ojczyma. Teraz sąd wydał pierwszy z wyroków dotyczący matki dziecka i jej konkubenta.

Kajetan P.
02.06.2023 12:36 Kajetan P. nie miał skrupułów, dopuścił się najgorszego. Wreszcie usłyszał wyrok

W 2016 roku Kajetan P. zamordował kobietę, która była lektorką języka włoskiego. Mężczyzna długo uciekał przed organami ścigania, jednak udało się go zatrzymać na Malcie. W styczniu 2021 roku Sąd Okręgowy w Warszawie skazał Kajetana P. na dożywocie, a 2 czerwca 2023 roku Sąd Apelacyjny w Warszawie podtrzymał ten wyrok.Kajetan P. został także uznany za winnego zaatakowania policjanta, który był jego konwojentem w locie z Malty do Polski.

Daniel Martyniuk
07.12.2021 19:41 Sąd zdecydował w sprawie Daniela Martyniuka. Wymiar sprawiedliwości bezlitosny dla syna Zenka

Daniel Martyniuk miał nadzieję na złagodzenie wyroku sądu z marca 2021 roku, w wyniku którego stracił prawo jazdy na sześć lat. Jaki był wynik jego apelacji? Sędzia zwróciła się do niego w ostrych słowach. Syn Zenka Martyniuka stracił prawo jazdy w 2018 roku na trzy lata. Miał je odzyskać w 2021, ale okazało się, że w międzyczasie wsiadał do samochodu, ponownie łamiąc przepisy. Dlatego sąd zdecydował odebrać mu prawo jazdy na 6 lat. Czy Danielowi udało się uzyskać złagodzenie tej decyzji?

BENEDYKT XVI
27.09.2021 17:03 Sąd wydał wyrok w bulwersującej sprawie sprzed blisko 20 lat

W szczecińskim sądzie zapadł dziś wyrok w sprawie tak zwanych „kanibali spod Choszczna”, która przed dwoma dekadami wstrząsnęła całą Polską. Według śledczych pięciu mężczyzn miało wtedy zabić oraz zjeść człowieka, którego szczątków nigdy jednak nie odnaleziono. Sąd przychylił się do tej wersji wydarzeń, orzekł jednak kary inne, aniżeli te, o które wnioskowali przedstawiciele prokuratury.

Anna Przybylska
26.06.2020 19:06 Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok. Wiemy, jaką decyzję podjął sąd w sprawie byłego piłkarza

Jarosław Bieniuk usłyszał sądowy wyrok. Jak podaje Fakt.pl, w dniu dzisiejszym mężczyzna zjawił się w sopockim sądzie. Rozprawa dotycząca głośnej afery sprzed roku, i zarzutu Sylwii Sz. o gwałt. zaczęła się o godzinie 10. Po długim czasie oczekiwania i niejasnościami, związanymi z oskarżeniami piłkarza, zapadła ostateczna decyzja w sprawie.Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok sądu. Sprawę, która miała swój początek w marcu 2019 roku, dziś można uznać za zamkniętą. Sywia Sz. tym razem nie zjawiła się w sądzie. Oskarżony natomiast przybył w towarzystwie dwóch obronców – w tym z mecenasem Dariuszem Makowskim.