Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok. Wiemy, jaką decyzję podjął sąd w sprawie byłego piłkarza
Angelika Bielska
Angelika Bielska 26.06.2020 19:06

Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok. Wiemy, jaką decyzję podjął sąd w sprawie byłego piłkarza

Anna Przybylska
fot. kadr z programu Dzień dobry TVN

Jarosław Bieniuk usłyszał sądowy wyrok. Jak podaje Fakt.pl, w dniu dzisiejszym mężczyzna zjawił się w sopockim sądzie. Rozprawa dotycząca głośnej afery sprzed roku, i zarzutu Sylwii Sz. o gwałt. zaczęła się o godzinie 10. Po długim czasie oczekiwania i niejasnościami, związanymi z oskarżeniami piłkarza, zapadła ostateczna decyzja w sprawie.

Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok sądu. Sprawę, która miała swój początek w marcu 2019 roku, dziś można uznać za zamkniętą. Sywia Sz. tym razem nie zjawiła się w sądzie. Oskarżony natomiast przybył w towarzystwie dwóch obronców – w tym z mecenasem Dariuszem Makowskim.

Jarosław Bieniuk w centrum skandalu

Ponad rok temu cała Polska żyła medialnym skandalem piłkarza Jarosława Bieniuka. Wszystko za sprawą modelki Sylwii Sz., która wówczas oskarżyła sportowca o gwałt. Ten jednak nie przyznawał się do winy. Sprawa pozostawała niewyjaśniona.

Czynu dopuszczenia się gwałtu przez Bieniuka nie uzasadniono – nie znaleziono do tego podstaw i dowodów. Piłkarzowi zarzucono natomiast udzielenie narkotyków osobom trzecim, w tym wspomnianej wcześniej Sylwii Sz. i Katarzynie N. Za ten czyn piłkarzowi groziło do 3 lat więzienia.

  1. Andrzej Duda ogłosił zaskakującą informację. Wielu Polaków będzie zachwyconych, Prezydent obiecuje wielkie pieniądze
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie

Jarosław Bieniuk usłyszał zarzut

Proces swój początek miał w lutym, wszystko przeciągnęło się przez niespodziewaną pandemię, panującą w Polsce. Jarosław Bieniuk i jego dwóch obrońców, wreszcie usłyszało sądowy wyrok. Według doniesień Faktu, sportowiec jest winny. Nie chodzi jednak o gwałt, a wspomniane wcześniej udzielenie narkotyków osobom trzecim. Z racji na niską szkodliwość społeczną tego czynu, sąd warunkowo umorzył postępowanie na rok czasu. W związku, z czym piłkarz został zobowiązany do pokrycia kosztów sądowych, a także zapłaty 5 tysięcy złotych grzywny.

Sportowiec nie udzielił komentarza w sprawie. Piłkarz nie często wypowiada się publicznie, zrobił natomiast wyjątek w wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską dla Dzień Dobry TVN, gdzie można nieco więcej dowiedzieć się o jego życiu prywatnym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

syn

Nie był to łatwy rok dla piłkarza.

Jarosław Bieniuk córka

Sprawa ta ciągnie się za nim już od roku.

Jarosław Bieniuk

To muszą być ciężkie chwile dla rodziny piłkarza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. Andrzej Duda podpisał, a zmiany nie będzie. Część wakacji może być męczarnią
  3. Odszkodowanie za koronawirusa? Niektórzy mogą mieć możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy
  4. Dramat w województwie lubelskim. Doszło do tragicznego wypadku, spłonęły dwa auta, są ofiary śmiertelne
  5. Policja chciała nagrać kierowców, jednak kamera zarejestrowała inną rzecz. Nie spodziewali się podobnych scen
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

źródło: pudelek.pl, fakt.pl