Lifestyle.Lelum.pl > Tragedia

Tragedia

wesele
11.06.2020 00:23 Ogromna tragedia, nie żyje dziecko. Dwulatek wpadł pod koła ciągnika

Dziecko zmarło wskutek tragicznego wypadku. 2-letni chłopiec tydzień temu wypadł z kabiny traktora, który był prowadzony przez pracującego ojca. Do wypadku doszło w Łyśniewie Sierakowickim. Niestety, mimo długich prób uratowania malucha, dziecko zmarło w szpitalu. Jak donosi Polsatnews.pl, opiekun chłopca odpowie za to przed sądem.Do tragedii doszło wieczorem 3 czerwca, na Kaszubach. Z ustaleń służb, które pojawiły się na miejscu, wynikało, że ciągnik prowadził ojciec, w towarzystwie 2-letniego chłopca. Malec wypadł nagle z maszyny – niestety prosto pod tylne koło ciągnika.

07.06.2020 19:45 Niewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok

Sprawa jest naprawdę skomplikowana, a wokół tej śmierci pojawia się znacznie więcej pytań, niż jasnych odpowiedzi. Gnieźnieńska prokuratura już bada sytuację, by ustalić, jak doszło do tragedii.Noworodek zmarł na terenie szpitalu w Gnieźnie. Tragiczne informacje obiegły media. Do zgonu dziecka doszło w czwartek, na oddziale położniczym Szpitala Pomnik Chrztu Polski. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok, by ustalić okoliczności śmierci.

ZDJĘCIE
24.02.2020 15:52 8 zdjęć, które zostały zrobione chwilę przed tragedią. Ci ludzie nie wiedzieli, co się zaraz stanie

Zdjęcia wykonano tuż przed tragedią – żadna z osób, które znalazły się w kadrze takiego zdjęcia, nie mogła mieć pojęcia, że za chwilę stanie się coś strasznego. Aparaty uchwyciły chwile przed wielkimi tragediami. Oto 8 zdjęć, za którymi kryją się historie mrożące krew w żyłach. Dziewczyna, która chciała zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z plaży, nie wiedziała, że za chwilę wszystkich wokół zmiecie potężne tsunami, o którym ludzie będą mówić jeszcze latami. Z pozoru zwyczajne zdjęcia uświadamiają wielu osobom, jak kruche jest życie. Wystarczy pech lub chwila nieuwagi.

żona
01.02.2020 12:34 Żona Tomasza Mackiewicza wspomina tragedię. Opowiedziała, co czuje dziś myśląc o mężu

Żona Tomasza Mackiewicza w styczniu 2018 roku została wdową. Pomimo tego, że od tragicznych wydarzeń na Nanga Parbat minęły dwa lata, kobieta często wraca do nich wspomnieniami. Goszcząc w studio Dzień Dobry TVN, zdecydowała się na szczere i poruszające wyznanie. Powiedziała prawdę o tragedii, do której doszło na dziewiątym co do wysokości szczycie świata. Dwa lata temu para znanych himalaistów alpejskich, Francuzka Elisabeth Revol oraz Polak Tomasz Mackiewicz zdecydowali się wyruszyć w podróż na jeden z najtrudniejszych szczytów Pakistanu, Nanga Parbat, który nazwany jest Zabójczą Górą. Mimo że za siódmym podejściem udało im się dokonać niemożliwego, wyprawa zakończyła się prawdziwą tragedią. Tomasz Mackiewicz zmarł ze względu na chorobę wysokogórską.

tvp
12.01.2020 16:00 Nie żyje małżeństwo z Szynycha pod Grudziądzem. Dokonano porażającego odkrycia

TVP donosi, że w pewnej miejscowości pod Grudziądzem doszło do tragedii. Nie żyje małżeństwo. W nocy policja dokonała przerażającego odkrycia. Mieszkańcy małej wioski są w szoku. Szynych pod Grudziądzem to wioska, która liczy zaledwie czterystu mieszkańców. Jej głównym zabytkiem jest barokowy kościół. Spokój miasteczka został zakłócony przez wydarzenie, które mrozi krew w żyłach. TVP donosi, że policjanci odkryli zwłoki małżeństwa. To dopiero początek dochodzenia, lecz sprawa wydaje się być mocno skomplikowana ze względu na niejasne okoliczności zdarzenia.

tsunami
19.12.2019 18:21 8 zdjęć, które zostały zrobione chwilę przed tragedią. Ci ludzie nie wiedzieli, co się zaraz stanie

Zdjęcie wykonano tuż przed tragedią – żadna z osób, które znalazły się w kadrze takiego zdjęcia nie mogła mieć pojęcia, że za chwilę stanie się coś strasznego. Aparaty uchwyciły chwile przed wielkimi tragediami. Oto 8 zdjęć, za którymi kryją się historie mrożące krew w żyłach. Dziewczyna, która chciała zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z plaży, nie wiedziała, że za chwilę wszystkich wokół zmiecie potężne tsunami, o którym ludzie będą mówić jeszcze latami. Z pozoru zwyczajne zdjęcia uświadamiają wielu osobom, jak kruche jest życie. Wystarczy pech lub chwila nieuwagi.

lekarz
06.11.2019 21:32 Lekarz przeprowadził aborcję niewłaściwej pacjentce. Sprawa trafiła do sądu

Lekarz dopuścił do tragicznej pomyłki. Co wydarzyło się w klinice? Postępowanie karne jest w toku, gdyż doszło do wielkiego zaniedbania. Pacjentka została narażona w klinice na utratę zdrowia. Sytuacja miała miejsce w dzielnicy Gangseo w Seulu. Kobieta, u której przeprowadzono aborcję, była w szóstym tygodniu ciąży. Poszła do kliniki w celu przyjmowania suplementacji. Pielęgniarka, nie sprawdzając tożsamości ciężarnej, wstrzyknęła kobiecie znieczulenie, po czym przeprowadzono zabieg. Policja ogłosiła, że wszczęła dochodzenie w sprawie błędu, który miał miejsce 7 sierpnia.

Mężczyzna
22.09.2019 17:02 Oświadczył się ukochanej w niezwykły sposób i przypłacił to życiem. Wszystko zostało nagrane

Mężczyzna chciał, aby jego ukochana zaręczyny zapamiętała do końca życia. Postanowił więc zrobić to w niebywale zjawiskowy i zapierający dech w piersiach sposób. Niestety za swoją pomysłowość przypłacił życiem. Poznaj razem z nami historię pięknej miłości z dramatycznym zakończeniem. Zaręczyny to moment, który w pamięci zakochanych pozostaje na długie lata. To właśnie dlatego mężczyźni są w stanie zrobić wszystko, aby były ona wyjątkowe i niepowtarzalne. Niekiedy jednak nadmierna kreatywność może mieć tragiczne skutki. Tak właśnie było w przypadku naszego bohatera, którego historię pragniemy wam opowiedzieć.

Pan młody
22.08.2019 17:42 Pan młody zginął przez zdjęcie. Chwile przed ślubem doszło do tragedii

Pan młody zginął tuż przed własnym ślubem. Brzmi dramatycznie, zgodzicie się? Niestety ta sytuacja wydarzyła się naprawdę. Jedno wakacyjne zdjęcie odebrało mu życie, a jego ukochanej… nadzieję na wspólną przyszłość. Aż trudno w to uwierzyć. Wielkie wyrazy współczucia dla Panny Młodej, pisali wstrząśnięci historią Internauci. Ślub jest niezwykle stresującym i trudnym momentem w życiu przyszłej Pary Młodej. Masa obowiązków, stres i ciągły bieg potrafią być niezwykle wykańczające. W związku z tym wiele par decyduje się na krótki odpoczynek z dala od miasta. Chcą przede wszystkim zregenerować siły, a dodatkowo nacieszyć się sobą! Tak właśnie postanowili zrobić nasi bohaterowie. Z tym że dla nich wakacje zakończył się ogromnym nieszczęściem…

anna mucha
25.07.2019 16:19 W wesołym miasteczku doszło do wypadku. Kobieta wypadła z rollercoastera

Wypadek w wesołym miasteczku sprawił, że świadkowie całego zdarzenia na chwilę wstrzymali oddech. Podczas dorocznego Plainfield Fest, jedna z kobiet wypadła z rollercoastera! Jak dużych doznała obrażeń? Kto poniesie za to konsekwencje? Pędzące wagoniki to dla wielu ogromna frajda. Często zupełnie nie zważając na stan techniczny maszyny, zapinamy pasy, chcąc poczuć skok adrenaliny. Jedna z mieszkanek Stanów Zjednoczonych pożałowała, że znalazła się tego dnia w lunaparku…

  • 1
  • 2