Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka tragedia aktorki ”M jak miłość”. Serialowa żona Marka straciła najbliższą osobę
Karol Osiński
Karol Osiński 14.09.2020 22:52

Wielka tragedia aktorki ”M jak miłość”. Serialowa żona Marka straciła najbliższą osobę

M jak miłość
fot. instagram.com/mjakmilosc.official

M jak miłość gości na ekranach Telewizji Polskiej nieprzerwanie od niespełna dwudziestu lat. Przez dwie dekady w serialu pojawiło się mnóstwo postaci i znanych aktorów, którzy swoim profesjonalizmem zachęcali widzów do oglądania telenoweli. Niestety zdarzają się także smutne momenty w ich życiu. Serialowa żona Marka Dominika Kluźniak poinformowała, że straciła najbliższą osobę.

Chociaż serial M jak miłość kojarzy się głównie ze szczęśliwym życiem rodziny Mostowiaków, to niestety w prawdziwym życiu aktorów bywają momenty, które ze szczęściem nie mają nic wspólnego. Dominika Kluźniak, odgrywająca rolę żony Marka Mostowiaka poinformowała, że straciła jedną z najbliższych swojemu sercu osób.

Dominika Kluźniak straciła bliską osobę

Jak informuje tygodnik Dobry Tydzień cytowany przez pomponik.pl Dominika Kluźniak straciła swojego ukochanego brata Jakuba. Mężczyzna zmarł nagle i osierocił trzy córki. Dominika, która niedawno obchodziła 40-ste urodziny nie może uwierzyć w to co się stało.

Portal pomponik.pl poinformował, że Dominika była bardzo przywiązana do swojego młodszego brata. Kiedy zadzwonił do niej 10 lipca składając życzenia z okazji 40-stych urodzin, śmiali się i cieszyli. Jakub od zawsze był dumny ze swojej siostry i kibicował jej oraz wspierał w każdym kroku zawodowym.

  1. Co się stało z domem Jarosława Kaczyńskiego? Sąsiedzi aż się zatrzymują, niesamowite widoki
  2. Skandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułów

Gwiazda M jak miłość wspomina swojego brata

Pomponik podaje, że gwiazda mogła liczyć na swojego brata nawet w momentach kryzysu małżeńskiego. Jakiś czas temu polska aktorka teatralna przeżyła trudne rozstanie z Bartoszem Głogowskim, ojcem jej starszej córki. Brat był wówczas dla niej największym oparciem. Portal pomponik.pl informuje, że podczas jednego z wywiadów gwiazda wspominała najczulsze chwile z domu rodzinnego związane z bratem:

– Mieszkaliśmy we Wrocławiu, przy Starym Rynku. Słuchaliśmy razem hip-hopu – mówiła Dominika.

Śmierć Jakuba bardzo wstrząsnęła Dominiką, jednak aktorka nie postanowiła przerywać swojego życia zawodowego. Niedawno wystąpiła w przedstawieniu pt. Letnicy w Teatrze Narodowym, gdzie odegrała dużą rolę.

Spotkania z widzami są dla niej wyjątkowo trudne w tym ciężkim czasie, jednak uważa, że praca może jej pomóc zapomnieć o tragedii, jaka ją dotknęła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

M jak miłość

Dominika Kluźniak przekazała fatalną wiadomość.

M jak miłość

Aktorka poinformowała, że zmarł jej brat Jakub.

Mimo wszystko aktorka nie zrezygnowała z życia zawodowego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą
  2. Pilne ostrzeżenie dla części Polaków. Wystosowano alerty, zagrożenie zdrowia i życia
  3. Mąż zostawił ją po tragicznym wypadku. Sparaliżowana kobieta zrobiła rzecz, po której zaczął żałować
  4. Gwiazdor TVN został zaatakowany. ”Rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem”
  5. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Radykalna zmiana, ”już nie wyglądasz jak Agnieszka”
  6. Ekspresowy przepis na ciasto drożdżowe. Robi się praktycznie samo

Źródło: pomponik.pl, Dobry Tydzień