Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znana dziennikarka straciła dom w pożarze. Joanna Kurowska prosi o pomoc
Oktawian Góral
Oktawian Góral 05.02.2021 12:43

Znana dziennikarka straciła dom w pożarze. Joanna Kurowska prosi o pomoc

Joanna Kurowska: mąż
youtube.com@Plejada

Znana dziennikarka dotknięta ogromną tragedią. Joanna Kurowska prosi o wpłaty. „To dla mojej przyjaciółki” – deklaruje gwiazda.

W nocy z wtorku na środę ogień strawił dom Małgorzaty Puczyłowskiej. Dziennikarka nie ma pieniędzy na odbudowę domu. W wyniku pożaru straciła cały dobyte życia. Pomoc dziennikarce zaoferowali znani i lubiani.

Dziennikarka straciła dobytek życia

Małgorzata Puczyłowska w wyniku pożaru straciła cały swój życiowy dobytek. Dodatkowo trudna sytuacja finansowa nie pozwala na odbudowę domu. Na pomoc lubianej dziennikarce ruszyli polscy artyści. W sieci uruchomiono zbiórkę pieniędzy.

Do fatalnego w skutkach pożaru doszło w nocy z wtorku na środę w położonej pod Warszawą Starej Miłosnej. Jak informuje portal Plotek.pl, pożar pojawił się w pionie kominkowym.

Ogień szybko zajął całe poddasze mieszkania dziennikarki, skąd bez problemu rozniósł się na cały dom. Na szczęście, dziennikarce oraz jej synowi udało się uciec z płonącego budynku. W ten sposób uniknęli śmierci przez zaczadzenie.

Jak informuje portal, straty, które oszacowano, są tak ogromne, że dziennikarki nie stać na odbudowę domu.

Gwiazdy włączają się do pomocy

Dziennikarka liczyć może na wsparcie polskich gwiazd. Na pomoc poszkodowanej Małgorzacie Puczyłowkiej włączyloi się już Agata Młynarska, Dorota Goldpoint, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Grochola, Katarzyna Żak czy Jolanta Fraszyńska, czytamy w portalu plotek.pl

Joanna Kurkowska, znakomita aktorka, a prywatnie przyjaciółka Puczyłowskiej zamieściła na Facebookuwzruszający wpis. Aktorka nie chce pozostawić przyjaciółki w potrzebie. Namawia internautów o wpłaty na konto dziennikarki.

Kochani. Nigdy nie prosiłam o nic dla siebie. Ale teraz proszę… dla mojej przyjaciółki, znakomitej dziennikarki, Małgosi Puczyłowskiej. Zapaliły się sadze w kominie i spalił się jej ukochany dom w Starej Miłosnej.pisze aktorka.

Numer rachunku, na który można wpłacać pieniądze na rzecz dziennikarki, znajduje się w oficjalnym poście Joanny Kurowskiej.

Małgosia od lat organizowała charytatywne pokazy mody dla dzieci z niepełnosprawnościami. Zawsze gotowa pomóc tym , którzy tej pomocy potrzebują. Teraz w potrzebie jest ona. Jak się zbierze jakaś suma, aby mogła odbudować dom, to będziemy mogli uwierzyć w to, że karma wraca. A chcemy wierzyć i choćby dlatego warto wrzucić grosik. Ja już wrzuciłam – zakończyła swój wpis Kurowska.

Zamierzacie dołączyć do akcji wsparcia dziennikarki?

Zobacz zdjęcia

Kochani.
Nigdy nie prosiłam o nic dla siebie.
Ale teraz proszę….. dla mojej przyjaciółki, znakomitej dziennikarki ,…

Opublikowany przez Joannę Kurowską Środa, 3 lutego 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: