Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Opisywała w sms-ach, jak nienawidzi swojej córki. Właśnie wyciekły nagrania ostatnich chwil 3-latki
Weronika Dadok
Weronika Dadok 06.08.2021 00:53

Opisywała w sms-ach, jak nienawidzi swojej córki. Właśnie wyciekły nagrania ostatnich chwil 3-latki

Screen Youtube/ Express & Star

Takiego dramatycznego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. 23-letnia Nicola dopuściła się haniebnego czynu i skazała swoje własne dziecko na śmierć. Trzyletnia dziewczynka straciła życie w koszmarny sposób.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Bestia czy matka? Nagrania i dowody mówią same za siebie

23-letnia kobieta przed skazaniem na śmierć swojego dziecka informowała kochanka za pośrednictwem wiadomości sms o tym, jak bardzo nienawidzi swojej córki. Obecnie stanowią one jeden z niepodważalnych dowodów potwierdzających bestialskie podejście do własnego dziecka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Na jaw wyszły także nagrania, które są niezwykle niepokojące, fakt ten pogłębia również to, że powstały kilka chwil przed śmiercią niewinnej dziewczynki.

9 sierpnia 2020 roku dziecko zostało odnalezione martwe w mieszkaniu. Matka wezwała pogotowie, jednak, jak się później okazało, dziewczynka była martwa przed wykonaniem telefonu.

Osiedlowe kamery zarejestrowały chwile przed śmiercią. Widać brak zainteresowania ze strony matki i wyraźnie zaniepokojenie na buzi małej dziewczynki, która po powrocie z nieznanego miejsca wydaje się być bosa.

Sąsiedzi potwierdzili, że z mieszkania czasem dobiegały krzyki, niekiedy zagłuszane głośną muzyką. Wyrodna matka oraz jej kochanek wymieniali ze sobą makabryczne wiadomości.

Zabiję ją… Ciągle wychodzi z salonu lub idzie do kuchni. Walnęłam ją za sr*nie do pieluchy – brzmi jedna z nich.

Miejmy nadzieję, że sprawców tego cierpienia dosięgnie sprawiedliwość.

Źródło: Fakt

 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania