Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje dwóch chłopców. Mieli 3 i 5 lat, ciała znaleziono w mieszkaniu
Oktawian Góral
Oktawian Góral 05.02.2021 14:58

Nie żyje dwóch chłopców. Mieli 3 i 5 lat, ciała znaleziono w mieszkaniu

gogglebox
Fot. pixabay.com

Niebywała tragedia w gminie Inowrocław. Nie żyje dwóch chłopców z miejscowości Turzany. Prawdopodobne jest zabójstwo.

Nie żyje dwóch chłopców z miejscowości Turzany (woj. Kujawsko-Pomorskie). Ich ciała zostały znalezione w mieszkaniu. Niewykluczone jest zabójstwo – wskaują na to rany kłute.

Nie żyje dwóch chłopców

Policja odkryła ciała chłopców dzisiaj nad ranem. Pierwsze informacje zaczęły napływać o godzinie 9.30. Chłopcy mieli zaledwie 3 i 5 lat.

Jak podaje portal Polsat News, powołując się na policyjne źródła, już trwają czynności w tej sprawie.

Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz – przekazała rzecznik prasowa inowrocławskiej policji asp. sztab. Izabella Drobniecka

Czynności trwają

– Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci – dodała Drobniecka.

Jedna z hipotez wskazuje, że zabójczynią dzieci mogła być ich 37-letnia matka. Policjanci jednak nie potwierdzają tej wersji oficjalnie. Wiadomo natomiast, że na ciałach znaleziono rany kłute.

Obrażenia, rany na ciałach dzieci wskazują, że zgon nie nastąpił z przyczyn naturalnych. Podejrzewamy udział osób trzecich. Na miejscu trwają oględziny – powiedziała dla Fakt.pl prok. Agnieszka Adamska-Okońska z Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy.

Jak ustalili dziennikarze Polsat News, matka chłopców miała leczyć się psychiatrycznie. W chwili zdarzenia w mieszkaniu nie przebywał ojciec chłopców.

Niewyobrażalna tragedia

Informację o tragedii przekazał policji mąż kobiety, która trafiła do szpitala.

Jak podaje dziennik Fakt, kobieta miała targnąć na własne życie. PAP wskazuje, że obrażenia, które znaleziono na ciele kobiety, również wskazują na użycie noża.

Mama dzieci, również z obrażeniami trafiła do szpitala – informuje Okońska, którą cytuje radio PIK.

Na miejscu trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratora. Nie znane są szczegóły wydarzenia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów