Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ogromna tragedia, nie żyje dziecko. Dwulatek wpadł pod koła ciągnika
Angelika Bielska
Angelika Bielska 11.06.2020 00:23

Ogromna tragedia, nie żyje dziecko. Dwulatek wpadł pod koła ciągnika

wesele
fot. Ksenia Chernaya / Pexels

Dziecko zmarło wskutek tragicznego wypadku. 2-letni chłopiec tydzień temu wypadł z kabiny traktora, który był prowadzony przez pracującego ojca. Do wypadku doszło w Łyśniewie Sierakowickim. Niestety, mimo długich prób uratowania malucha, dziecko zmarło w szpitalu. Jak donosi Polsatnews.pl, opiekun chłopca odpowie za to przed sądem.

Do tragedii doszło wieczorem 3 czerwca, na Kaszubach. Z ustaleń służb, które pojawiły się na miejscu, wynikało, że ciągnik prowadził ojciec, w towarzystwie 2-letniego chłopca. Malec wypadł nagle z maszyny – niestety prosto pod tylne koło ciągnika.

Dziecko nie miało szczęścia

Kiedy maszyna przygniotła chłopca, rolnik w trybie natychmiastowym wezwał pogotowie ratunkowe, które zjawiło się na miejscu wypadku. Ratownicy przywrócili życiowe czynności po reanimacji. Niestety tydzień później maluch zmarł w szpitalu.

W momencie wypadku rodzice chłopca nie wyrazili zgody na poinformowanie mediów o zajściu. Informacja dotarła dopiero teraz. Jak ustalono, ojciec chłopca był trzeźwy. Jednak za spowodowanie wypadku, który skończył się śmiercią, grożą mu aż trzy lata więzienia.

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła. Gwiazda po raz trzeci została mamą
  2. Kupowane w Biedronce przez mnóstwo Polaków jedzenie pilnie wycofane przez GIS. Fatalne doniesienia, wykryto zagrożenie dla organizmu
  3. Kasia z „Królowych życia” pokazała się bez makijażu. Wygląda jak zupełnie inna osoba

Nieumyślne spowodowanie śmierci

– Postępowanie prowadzone jest w kierunku art. 155 Kodeksu karnego o nieumyślne spowodowanie śmierci – informował podkom. Drewa z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, dla portalu Polsatnews.pl.

Tragiczny wypadek nie dał do myślenia innym, rolniczym rodzinom. W dalszym ciągu zabierają one swoje pociechy na sianokosy. Reporterzy portalu Polsatnews.pl tuż po strasznej tragedii, publikowali ujęcia, z pobliskiego miejsca – w traktorze znajdowały się trzy osoby – dwoje dzieci i ich opiekun.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nie żyje

Ojciec chłopca stanie przed sądem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Macie konto w PKO BP, czy Santanderze? Banki wydają ostrzeżenia, pieniądze znikają z kont a oszuści są coraz bardziej przebiegli
  2. Ujawniono nowe szczegóły o pieniądzach dla Polaków. Wielu może się zdziwić
  3. Uwaga na produkt z Biedronki, wykryto w nim groźną bakterię. GIS alarmuje, lepiej od razu go wyrzuć
  4. Już wiadomo, kiedy będą bony 500 plus. Rzecznik zdradził możliwy termin
  5. Koniec z ulgami, posypią się spore mandaty. Wielu Polaków odczuje nagłe zmiany na własnej kieszeni

Źródło: Polsatnews.pl

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów