Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramat w sylwestrową noc. Zazdrosny partner oszpecił ją na całe życie, pokazała twarz po ataku
Marta Kulik
Marta Kulik 01.01.2021 17:42

Dramat w sylwestrową noc. Zazdrosny partner oszpecił ją na całe życie, pokazała twarz po ataku

fot. instagram.com/theerealallyd

Zeszłoroczny sylwester był dla Allyson Danylko prawdziwym koszmarem. Szykując się na najlepszą imprezę w roku, 24-latka nie miała pojęcia, że wkrótce padnie ofiarą furii swojego ukochanego. Partner pięknej blondynki był tak zazdrosny, że zaatakował jej twarz. Młoda kobieta pokazała w sieci wstrząsające zdjęcie.

Allyson była w związku z kilka lat starszym Nickiem. Niestety, mężczyzna nie panował nad sobą i od samego początku zachowywał się agresywnie. Raz nawet ugryzł ją w ramię, jednak zakochana kobieta postanowiła mu wybaczyć. Jak się okazało, popełniła ogromny błąd.

Partner odgryzł jej nos

Dramat rozegrał się dokładnie w sylwestrową noc rok temu. Nick wpadł w furię, a jego dziewczyna była przerażona. Niestety, nie zdążyła uciec. Wściekły mężczyzna przycisnął ją do ściany i odgryzł jej nos.

Kobiecie udało się wyrwać, jednak partner uciekł z nosem i zamknął się w łazience. Powodem tragedii był fakt, że Allyson chciała… sama pojechać w dwutygodniową podróż na Kostarykę.

Przybyli na miejsce policjanci nie byli w stanie odnaleźć odgryzionej części ciała. Do dziś nie wiadomo, co stało się z nosem Allyson.

Kobieta nadal nie może pogodzić się z tym, co się stało. Chirurdzy wykorzystują część tkanek z jej ucha, by przywrócić jej normalny wygląd.

Mimo że od tragedii minął już rok, 24-latka nie potrafi dojść do siebie, a jej twarz najprawdopodobniej już nigdy nie będzie wyglądała tak samo. Atak zazdrosnego faceta wywołał traumę do końca życia.

Kobieta wiedziała, że partner jest agresywny

Jak później przyznała Allyson, Nick już wcześniej stosował wobec niej przemoc. Do dziś nie może sobie wybaczyć, że nie zerwała z nim wcześniej. Podczas poprzedniej kłótni mężczyzna tak mocno ugryzł kobietę w ramię, że została jej blizna.

24-latka stara się żyć normalnie, jednak nie jest to łatwe. Każde spojrzenie w lustro przypomina jej o dramacie. Mimo tego, co ją spotkało, chciała ostrzec inne kobiety. Na Instagramie opublikowała zdjęcie ze szpitala.

Widok jest wstrząsający i tylko dla osób o mocnych nerwach. Jeśli chcesz wiedzieć, jak objawia się chorobliwa zazdrość, kliknij >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

partner

Partner odgryzł jej nos.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"