Lifestyle.Lelum.pl > Sylwia Peretti

Sylwia Peretti

Sylwia Peretti
20.07.2024 11:19 Tragedia w rodzinie Sylwii Peretti. Jej syn nie żyje już rok. Wyciekły nowe informacje

Rok temu Sylwia Peretti doświadczyła niewyobrażalnej tragedii. W całej Polsce gruchnęły wieści o tragicznym wypadku samochodowym w Krakowie, w którym brał udział syn celebrytki. 24-letni Patryk i trójka pasażerów zginęli na miejscu. Rok po tym dramatycznym wydarzeniu do wiadomości publicznej dotarły nowe, porażające fakty. 

Sylwia Peretti, Patryk Peretti, nagrobek
15.07.2024 20:38 Rok po wypadku widok grobu Perettiego rozczula do łez

Dziś mija dokładnie rok od tragicznej śmierci syna Sylwii Peretti. Mężczyzna zginął w wypadku na krakowskim moście Dębnickim. Na jego pomniku pojawiła się dziś wyjątkowa ozdoba. Matka zainwestowała w osobistą pamiątkę.

Sylwia Peretti, Patryk Peretti, wypadek
15.07.2024 16:14 Dane odkryte przez śledczych przerażają. Tak mięli zginąć Peretti i jego koledzy

Właśnie minął równo rok od tragicznego wypadku, w którym zginął Patryk Peretti. Syn znanej celebrytki poruszał się pojazdem w towarzystwie trzech kolegów. Do dziś nie są znane powody niektórych decyzji mężczyzn. Ustalone przez śledczych dane wprawiają w zdumienie.

Sylwia Peretti mąż
08.06.2024 09:55 Mąż Sylwii Peretti zdradza, jak poznał celebrytkę. "Kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz"

Sylwia Peretti niedługo będzie świętować rocznicę ślubu. Z tej okazji jej mąż opublikował w sieci wzruszającą publikację. Opowiedział w niej, w jaki sposób poznał celebrytkę. Marzy o tym, aby znów zobaczyć jej uśmiech.

Sylwia Peretti z synem
01.06.2024 10:51 "Czyja to wina". Rozdzierający wpis Sylwii Peretii w Dzień Dziecka

Sylwia Peretti straciła syna w tragicznym wypadku samochodowym. Patryk rozbił się autem w centrum Krakowa. Od tej pory życie celebrytki zmieniło się na zawsze. Dziś, w Dzień Dziecka, opublikowała w sieci poruszający wpis.

Sylwia Peretti
12.05.2024 10:51 Z samego rana pojawił się wpis Sylwii Peretti. "Jedyne na co teraz czekam"

W lipcu ubiegłego roku Sylwia Peretti straciła syna. Od tej pory jej życie nie było już takie, jak wcześniej. W jej mediach społecznościowych można odnaleźć tylko żałobne wpisy związane ze śmiercią Patryka. Dziś po raz kolejny go wspomniała. Była ku temu ważna okazja.

Sylwia Peretti, mąż
11.05.2024 09:03 Tak wyglądał pierwszy mąż Sylwii Peretti. Ich relację pokazano w TVN

Sylwia Peretti popularność zdobyła dzięki udziałowi w show “Królowe życia”. Jak się jednak okazało, nie był to jej telewizyjny debiut. Wcześniej jako restauratorka wystąpiła bowiem w “Kuchennych rewolucjach” Magdy Gessler wraz ze swoim ówczesnym mężem. Ich relację pokazano w TVN. 

Sylwia Peretti, Patryk Peretti
02.05.2024 16:29 Sylwia Peretti obchodziła pierwsze urodziny bez syna. Mąż zadbał o wszystko

Sylwia Peretti pod koniec kwietnia obchodziła 43. urodziny. Mąż zabrał ją do luksusowego hotelu, jednak w świetle żałoby, którą przechodzi celebrytka, tegoroczne urodziny są najgorsze w jej życiu. Przypomnijmy, że syn “Królowej życia” zginął w poprzednim roku w wypadku samochodowym, a to wywarło ogromne piętno na jej życiu. 

Łukasz Porzuczek, Sylwia Peretti
15.04.2024 17:37 Mąż Sylwii Peretii pokazał zdjęcie z ukochaną. "Dźwiga olbrzymi ciężar"

Mąż Sylwii Peretti opublikował na Instagramie najnowsze zdjęcie z ukochaną. Dodał do niego długi opis, w którym napisał o miłości. Fani na twarzy gwiazdy TTV nie widzą jednak dawnego blasku. Nadal nie pozbierała się po tragedii, jaka ją spotkała.

Grób Patryka Perettiego
30.03.2024 17:52 Sylwia Peretti postawiła synowi nowy grób. Przejmujący widok

Wśród najgłośniejszych tematów lipca ubiegłego roku można wymienić między innymi tragiczny wypadek samochodowy, do którego doszło w centrum Krakowa. Jak wyszło na jaw, pędzącym samochodem kierował syn znanej celebrytki, Sylwii Peretti. Młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, który dachował, zabijając wszystkie cztery znajdujące się w nim osoby. Jak dziś wygląda grób Patryka Perettiego? 

Znaleziono przy grobie syna Sylwii Peretti schowane dwa przedmioty, fot. Facebook/Goniec, Instagram/sylwia_peretti
31.01.2024 15:10 Znaleziono przy grobie syna Sylwii Peretti schowane dwa przedmioty. Dlaczego chcieli to ukryć? Wywołuje duże emocje

W ubiegłym roku media obiegła informacja o tragicznym wypadku, do którego doszło 15 lipca w centrum Krakowa. Jak się okazało, pojazdem kierował syn celebrytki Sylwii Peretti, która zyskała popularność za sprawą udziału w programie „Królowe życia”. Wraz z nim zginęło trzech innych młodych mężczyzn.