Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Sylwii Peretii pokazał zdjęcie z ukochaną. "Dźwiga olbrzymi ciężar"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 15.04.2024 17:37

Mąż Sylwii Peretii pokazał zdjęcie z ukochaną. "Dźwiga olbrzymi ciężar"

Łukasz Porzuczek, Sylwia Peretti
Fot. AKPA

Mąż Sylwii Peretti opublikował na Instagramie najnowsze zdjęcie z ukochaną. Dodał do niego długi opis, w którym napisał o miłości. Fani na twarzy gwiazdy TTV nie widzą jednak dawnego blasku. Nadal nie pozbierała się po tragedii, jaka ją spotkała.

Syn Sylwii Peretti zginał w wypadku samochodowym

W lipcu ubiegłego roku Polską wstrząsnęła wiadomość o tragicznym wypadku, do którego doszło w Krakowie. Szybko okazało się, że autem, które dachowało, kierował syn Sylwii Peretti. Patryk Peretti zginął na miejscu wraz z trzema innymi, młodymi mężczyznami. 

Po tym wydarzeniu Sylwia Peretti zniknęła z życia publicznego. Jakiś czas po śmierci syna opublikowała post, w którym opisała, z jak dużym bólem się mierzy. Teraz w sieci pojawiło się jej najnowsze zdjęcie, które opublikował mąż celebrytki. Fani nie dostrzegają na jej twarzy dawnego blasku.

Analiza wypadku Patryka Peretti. To wydarzyło się pod mostem Dębnickim Dziewczyna syna Sylwii Peretti się ujawniła. Poruszający gest, po przeczytaniu nekrologu ciężko powstrzymać rozpacz

Mąż Sylwii Peretti opublikował jej najnowsze zdjęcie

Po stracie jedynego syna Sylwia Peretti wycofała się z mediów i życia publicznego. Na jakiś czas z sieci zniknął także jej mąż. Teraz Łukasz Porzuczek opublikował na Instagramie najnowsze zdjęcie z ukochaną z okazji swoich 40. urodzin. 

Kiedy miałem kilkanaście lat myślałem, że 40-letni ludzie są już starzy. Dzisiaj mając 40 lat czuję, że jeszcze dużo przede mną a to dzięki tej kobiecie która stoi obok mnie i pomimo, że sama dźwiga olbrzymi ciężar zawsze jest wsparciem i opoką. Kocham Cię najbardziej na świecie mój kwiatuszku - podpisał opublikowaną fotografię. 

Fani martwią się o Sylwię Peretti

Pod postem męża Sylwii Peretti pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie zabrakło ciepłych słów pod adresem celebrytki. Internauci pisali:

Widać w Twoich oczach rozpacz. Kochana, trzymaj się. Masz wspaniałego kochającego męża.

Tak, oczywiście miło widzieć Sylwię, ale to nie jest ta sama Sylwia. Jest zgaszona bardzo, to widać. Nie wiem, ile czasu musiałoby minąć.

Bardzo miło widzieć panią Sylwię. Widać rozpacz w oczach. Proszę się trzymać cieplutko.