Lifestyle.Lelum.pl > Śmierć Gwiazd

Śmierć Gwiazd

Renata Pałys, urna Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 15:36 Renacie Pałys łamał się głos na pogrzebie Kipiel-Sztuki. "Rozumiałyśmy się bez słów"

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca 2024 roku. W ostatnich dniach życia była otoczona przyjaciółmi, którzy byli najbliższymi osobami w jej życiu. Tych osób nie mogło zabraknąć podczas ostatniego pożegnania aktorki. Renata Pałys, która była z nią szczególnie blisko, wygłosiła przejmującą mowę. Wszystkim zebranym łzy zaczęły bezwiednie napływać do oczu.

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 19:28 Ostatni wpis Kipiel-Sztuki przed śmiercią wyciska łzy

9 czerwca dowiedzieliśmy się o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka odeszła w wieku 58 lat. Jej ostatnie pożegnanie odbędzie się 13 czerwca w rodzinnym mieście. Ostatnie lata swojego życia serialowa Halinka ze “Świata według Kiepskich” spędziła we wrocławskim hospicjum. Z mediów wycofała się na kilkanaście miesięcy przed śmiercią. Taki był jej ostatni post na Facebook'u. 

Marzena Kipiel-Sztuka, Andrzej Grabowski
09.06.2024 19:38 Przyjaźń Grabowskiego i Kipiel-Sztuki stanęła przed próbą. Tak się wtedy zachował

Marzena Kipiel-Sztuka, która przez ponad 2 dekady wcielała się w rolę sympatycznej Haliny w serialu “Świat według Kiepskich”, zmarła w niedzielę rano 9 czerwca. Tragiczne wieści jako pierwsza przekazała koleżanka artystki, Renata Pałys. Mimo iż aktorka osiągnęła ogromny sukces w branży filmowej, w życiu prywatnym nie omijały jej kłopoty. Gdy była w potrzebie, jej przyjaźń z Andrzejem Grabowskim stanęła przed próbą. Gwiazdor długo się wahał, tak zareagował.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 17:10 "Umarł na moich oczach". Kipiel-Sztuka straciła ukochanego w dramatycznych okolicznościach

Polskie media obiegła dziś informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka znana była przede wszystkim z serialu “Świat według Kiepskich”, gdzie przez lata wcielała się w jedną z głównych postaci. Gwiazda nie miała w życiu lekko. Jeden z partnerów zmarł na jej oczach. 

Marzena Kipiel-Sztuka, Świat według Kiepskich
09.06.2024 16:30 Ekipa “Świata według kiepskich” żegna Kipiel-Sztukę. Tych kilka słów wyciska łzy do cna

Marzena Kipiel-Sztuka zyskała rozpoznawalność w całej Polsce dzięki roli Halinki ze “Świata według Kiepskich”. Dziś rano przekazano informację o śmierci aktorki, która miała już od jakiegoś czasu zmagać się z poważną chorobą. Zrozpaczeni fani nie mogą pogodzić się z odejściem artystki. Wśród osób pogrążonych w głębokiej żałobie znalazła się cała ekipa kultowego serialu. Ekipa pożegnała aktorkę w ywjątkowo poruszający sposób.

Marzena Kipiel-Sztuka
09.06.2024 16:02 To nie Kipiel-Sztuka miała być Halinką Kiepską! Pierwsza aktorka odmówiła

Dziś rano zmarła Marzena Kipiel-Sztuka - aktorka, która znana była głównie ze swojej kultowej roli w serialu “Świat według Kiepskich”. Gwiazda zmagała się z poważną chorobą. Jak się okazuje, pierwotnie to nie ona miała wcielić się w postać Halinki Kiepskiej. Pierwsza aktorka jednak odmówiła. Miała dobry powód. 

Gabriela Kownacka
03.05.2024 11:33 Gabriela Kownacka zmarła w odizolowaniu. Aktorka nie chciała robić szumu

Gabriela Kownacka była jedną z najbardziej cenionych polskich aktorek. Największą popularność przyniosła jej rola Anny Kwiatkowskiej w kultowym serialu “Rodzina zastępcza". Jej życie obróciło się do góry nogami, gdy poznała diagnozę lekarzy.

Agnieszka Kotlarska Małgorzata Kożuchowska
03.05.2024 08:18 Nie dożyła 44. urodzin. Kożuchowska rzuciła się na pomoc dzieciom Kotlarskiej

Agnieszka Kotlarska była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Od niespodziewanej śmierci gwiazdy minęło już prawie dziesięć lat. Artystka odeszła tydzień przed swoimi 44. urodzinami. Pomimo ciężkiej choroby do końca nie zwalniała tempa i zadziwiała innych.

Gabriel Seweryn
28.03.2024 09:42 To był powód śmierci Gabriela Seweryna. Śledczy nie mają wątpliwości

Śmierć Gabriela Seweryna odbiła się szerokim echem w sieci. Gwiazdor reality show, gdy tylko zaczął skarżyć się na gorsze samopoczucie, niemal natychmiast wezwał na miejsce karetkę pogotowia. Niestety, z jego wypowiedzi wynikało, że lekarze nie udzielili mu niezbędnej pomocy. Teraz udało nam się poznać przyczynę śmierci uczestnika “Królowych życia”.

nie żyje
18.03.2024 11:16 Już nigdy go nie usłyszymy. Nie żyje wybitny człowiek. Był ikoną i mentorem

Media właśnie przekazały smutną wiadomość na temat jednego z najwybitniejszych polskich dziennikarzy. Najbarwniejsza postać krakowskiego radia odeszła niespodziewanie w wieku 78 lat. Był również cenionym muzykiem i kompozytorem.

nie żyje
16.03.2024 16:22 Nie żyje ikona polskiego dziennikarstwa. Ogromna strata

Media właśnie przekazały dramatyczną wiadomość na temat wybitnego polskiego artysty. Nie żyje prawdziwa ikona naszej rodzimej kultury. Znany był nie tylko ze swoich dzieł, ale również odważnego wyrażania własnych poglądów oraz poruszania tematów uznawanych za społeczne tabu.

Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał do niej przed śmiercią
08.02.2024 15:36 Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał do niej przed śmiercią

Mija rok od nagłej i niespodziewanej śmierci Mateusza Murańskiego. Odejście aktora dla wielu było bolesnym ciosem, z którego do tej pory nie potrafią się otrząsnąć. Teraz głos zabrała jego narzeczona, która po raz pierwszy wyznała, co ukochany napisał do niej krótko przed śmiercią.

Nie żyje uwielbiany aktor.
22.01.2024 11:15 Wstrząsające wieści dla fanów popularnego serialu z lat 90. Nie żyje uwielbiany aktor. Miał tylko 58 lat

Właśnie przekazano tragiczne wieści dla wszystkich fanów kina. Niespodziewanie w wieku 58 lat zmarł jeden z najpopularniejszych aktorów. Gwiazdor występował w kultowym serialu, który od lat podbijał serca telewidzów. 

Wyszły na jaw porażające kulisy śmierci Krzysztofa Respondka
26.12.2023 17:19 Wyszły na jaw porażające kulisy śmierci Krzysztofa Respondka. „Rozpoczęła się walka o życie”

Nagła i niespodziewana śmierć Krzysztofa Respondka wstrząsnęła całą Polską. Aktor kabaretowy zmarł 22 grudnia 2023 roku w wieku 54 lat. Informację na temat odejścia gwiazdora przekazał jego bliski przyjaciel i współpracownik Krzysztof Hanke. Niewiarygodne, co się działo na chwilę przed śmiercią artysty.

Wstrząsające, jak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Respondka
23.12.2023 13:36 Ratowali go najlepsi fachowcy w kraju, nie dali rady. Wstrząsające, jak wyglądały ostatnie chwile Krzysztofa Respondka. Przyjaciółka z trudem to wyjawiła

Wczoraj całą Polską wstrząsnęła informacja o nagłej i niespodziewanej śmierci Krzysztofa Respondka. Gwiazdor od lat realizował się w polskim kabarecie, a także występował w wielu programach i serialach telewizyjnych. Teraz jego bliska przyjaciółka ujawniła prawdę na temat ostatnich chwil życia cenionego aktora.

kulisy ostatnich lat życia Zofii Merle
16.12.2023 16:13 Przed śmiercią była uwięziona w czterech ścianach. Wstrząsające kulisy ostatnich lat życia Zofii Merle

Właśnie przekazano przygnębiające wieści o śmierci jednej z najwybitniejszych polskich aktorek. Gwiazda filmów Andrzeja Barańskiego, Kazimierza Kutza, czy Sylwestra Chęcińskiego zmarła nagle w środę 13 grudnia 2023 roku. Niesamowite, co działo się z nią przed śmiercią.

Pogrzeb wokalisty Chłopców z Placu Broni,
01.12.2023 19:21 Znała go cała Polska, a tak go pochowano. Smutne kulisy pogrzebu Jarosława Mikulskiego

Niedawno przekazano dramatyczne wieści o śmierci wybitnego polskiego muzyka. Jarosław Mikulski z zespołu Chłopcy z Placu Broni i uczestnik programu “Bar VIP” zmarł w wieku 52 lat. Teraz poinformowano o tym, kiedy odbędzie się jego pogrzeb.

Żona Macieja Damieckiego ujawniła prawdę o ich małżeństwie
18.11.2023 17:37 Żona Damięckiego ujawniła prawdę o małżeństwie z Maciejem. Joanna wzruszająco o wszystkim opowiedziała

W piątek 17 listopada przekazano smutne wieści o nagłej śmierci wybitnego aktora Macieja Damięckiego. Gwiazdor był nie tylko utalentowanym artystą, ale również kochającym mężem i ojcem. Co wiadomo o jego drugiej żonie?

To spotkało Macieja Damięckiego tydzień przed śmiercią
18.11.2023 16:21 To stało się dokładnie 7 dni temu. Maciej Damięcki wyszedł na scenę, niesłychane do czego doszło

W piątek całą Polskę obiegła smutna wieść o nagłej i niespodziewanej śmierci wybitnego aktora Macieja Damięckiego. Gwiazdor do końca był aktywny zawodowo i mógł pochwalić się licznymi osiągnięciami. Niewiarygodne, co spotkało go tydzień przed śmiercią.

Przed śmiercią Wojciech Korda pilnie potrzebował pomocy
22.10.2023 10:35 Przed śmiercią potrzebował pilnej pomocy. Wstrząsające kulisy odejścia Wojciecha Kordy, tu trafił…

W sobotę 21 października poinformowano o nagłej śmierci wybitnego polskiego kompozytora. Wojciech Korda zmarł niespodziewanie po wielu latach walki o zdrowie. Niewiarygodne, co się z nim działo na kilka dni przed odejściem.

Nie żyje gwiazda Polsat Play
22.10.2023 08:23 Tragiczne wieści z samego rana. Nie żyje gwiazda Polsat Play, „nagle doszło do zatrzymania akcji serca”

Właśnie przekazano dramatyczne wieści na temat jednej z gwiazd kultowego programu Polsat Play. Wybitny specjalista zmarł nagle w wieku zaledwie 51 lat. Doszło do zatrzymania akcji serca. Stacja przekazała swoje kondolencje.

Gwiazdor "Plebanii" zmarł przedwcześnie
07.10.2023 21:40 Gwiazdor "Plebanii" zmarł przedwcześnie w wieku 35 lat. Nie przeżył operacji, mało kto o tym wiedział

Największą popularność zyskał dzięki roli Romusia w kultowym serialu “Plebania”. Oprócz tego czarował również w “Weselu” oraz w “Na dobre i na złe”. Zmarł przedwcześnie, mając zaledwie 35 lat. Dzisiaj przypominamy sylwetkę uwielbianego aktora.

Wiktor Zborowski poinformował o śmierci znanej aktorki
07.10.2023 19:45 Wiktor Zborowski właśnie przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda "Klanu", "Śpij spokojnie Kasiu"

Wiktor Zborowski właśnie przekazał przerażającą wiadomość na temat swojej koleżanki z teatru. Znana i ceniona aktorka odeszła po wielu problemach ze zdrowiem. Gwiazda “Awantury o Basię” oraz “Klanu” miała zaledwie 59 lat.

Krzysztof Ibisz
30.09.2023 10:43 Krzysztof Ibisz w żałobie, nagłe wieści wywołują rozpacz. "W głębokim bólu i smutku"

Krzysztof Ibisz jest znany ze swojego pozytywnego nastawienia. Niemal za każdym razem na jego twarzy widnieje szeroki uśmiech. Niestety, teraz prezenter absolutnie nie ma powodów do radości, ponieważ odeszła ważna dla niego osoba.

To ona ostatnia widziała Piotra Woźniak-Staraka przed śmiercią
18.08.2023 10:16 Jako OSTATNIA widziała Piotra Woźniaka-Staraka. Dramatyczne wieści w 4. rocznicę śmierci na łodzi

Śmierć Piotra Woźniak-Staraka do tej pory owiana jest ogromną tajemnicą. 39-letni wówczas producent filmowy zmarł tragicznie na jeziorze Kisajno w sierpniu 2019 roku. Jedyną osobą, która była świadkiem jego śmierci, była 27-letnia wówczas kelnerka Ewa. Chwilę później kobieta rozpłynęła się w powietrzu.

Tak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego
31.07.2023 14:24 Smutny widok na grobie Zbigniewa Wodeckiego. Ktoś położył to na płycie, serce krwawi

Zbigniew Wodecki był jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Ceniony wokalista zmarł w wyniku komplikacji po operacji wszczepienia bajpasów 22 maja 2017 roku. Sprawdzamy, jak po latach wygląda jego grób.

Sinead O'Connor powiedziała dzieciom, co mają zrobić, jak umrze
28.07.2023 09:33 Sinead O'Connor poinformowała dzieci, co mają zrobić, kiedy umrze. Mieli od razu dzwonić do jednej osoby

Niespodziewana śmierć Sinead O'Connor odbiła się szerokim echem w mediach, a wiele gwiazd do tej pory nie pogodziło się z odejściem swojej idolki. Teraz okazało się, że irlandzka wokalistka już wcześniej poinstruowała swoje dzieci, jak mają zachować się, gdy ona umrze.

Edyta Golec zamieściła wzruszający post
27.07.2023 14:13 Edyta Golec pogrążona w smutku, wieść o śmierci gruchnęła jak grom. Dodała czarno-białe zdjęcie. "Spoczywaj w pokoju"

Edyta Golec właśnie przekazała smutną nowinę. Członkini zespołu Golec uOrkiestra zamieściła czarno-białe zdjęcie i w kilku wzruszających słowach pożegnała swoją idolkę. W ten sposób gwiazda chciała oddać hołd zmarłej wczoraj Sinead O'Connor.

  • 1
  • 2