Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Umarł na moich oczach". Kipiel-Sztuka straciła ukochanego w dramatycznych okolicznościach
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.06.2024 17:10

"Umarł na moich oczach". Kipiel-Sztuka straciła ukochanego w dramatycznych okolicznościach

Marzena Kipiel-Sztuka
fot. AKPA

Polskie media obiegła dziś informacja o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka znana była przede wszystkim z serialu “Świat według Kiepskich”, gdzie przez lata wcielała się w jedną z głównych postaci. Gwiazda nie miała w życiu lekko. Jeden z partnerów zmarł na jej oczach. 

Marzena Kipiel-Sztuka odeszła dziś rano w wieku 58 lat

O śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki poinformowała jej koleżanka z planu serialu “Świat według Kiepskich”. Renata Pałys (serialowa Paździochowa) opublikowała bardzo krótką informację na Facebooku'u. Wszystkim ciężko było uwierzyć w te doniesienia, jednak później zostały one potwierdzone przez portal Pleajda.pl. Okazało się, że aktorka zmarła około godz. 9:00 rano. 

Marzena Kipiel-Sztuka nie miała lekkiego życia. Pomimo tego, że udało jej się zdobyć rozpoznawalność, z czasem zmagała się z problemami finansowymi. Aktorka mierzyła się także z poważnymi chorobami. Była wśród nich depresja. Jej życie miłosne również było trudne i obfitowało w tragedie. 

Przed śmiercią Marzena Sztuka trafiła do szpitala psychiatrycznego. Przeszła traumę Marzena Kipiel-Sztuka bała się śmierci. Nie chodziła do kościoła, tego unikała

Życie prywatne Marzeny Kipiel-Sztuki nie było usłane różami

Mimo że Marzena Kipiel-Sztuka miała kilku partnerów, nie dane jej było zaznać szczęścia w miłości. Mężczyźni jej życia odchodzili przedwcześnie. Jednym z nich był kolega z planu “Świata według Kiepskich” - Mariusz Piesiewicz, operator filmowy. 

Poznali się w pracy i szybko pojawiło się pomiędzy nimi uczucie. Romans wybuchł w atmosferze skandalu, ponieważ Piesiewicz miał wówczas żonę i dzieci. Kiedy w końcu udało im się być razem, ich relacja była pełna nie tylko miłosnych uniesień, lecz także rozczarowań. Para kilkukrotnie rozstawała się i schodziła aż do przedwczesnej śmierci mężczyzny. 

Partner Marzeny Kipiel-Sztuki zmarł na jej oczach

Mariusz Piesiewicz zmarł nagle w wieku 44 lat. Przyczyną jego śmierci był wylew. Kiedy zdawałoby się, że pomiędzy aktorką a jej ukochanym wszystko zaczyna się układać, doszło do tej tragedii. 

Umarł na moich oczach - wspominała po latach to traumatyczne wydarzenie Marzena Kipiel-Sztuka.

Mariusz Piesiewicz nie był pierwszym partnerem aktorki, który odszedł zbyt wcześnie. Jej pierwszy mąż, Konrad Sztuka przegrał walkę z nowotworem w 2005 roku, kiedy on i gwiazda “Świata według Kiepskich” byli już po rozwodzie.