Lifestyle.Lelum.pl > Robert Makłowicz

Robert Makłowicz

Robert Makłowicz, żurek
26.03.2024 07:50 Robert Makłowicz nie je żurku na Wielkanoc? Zdradził powody

Krytyk kulinarny z poczuciem humoru często korzysta z niekonwencjonalnych rozwiązań. Dlatego Robert Makłowicz nie postawi na wielkanocnym stole klasycznego aromatycznego żurku. Prawdopodobnie zastąpi go inną zupą, do której przygotowania wykorzysta sezonowe składniki

Robert Makłowicz
14.02.2024 20:09 Robert Makłowicz zdradził, co myśli o Walentynkach. Nie owijał w bawełnę

14 lutego na całym świecie obchodzone są Walentynki, najromantyczniejsze święto wszystkich zakochanych. Zarówno panowie, jak i panie, starają się tego dnia pokazać swojej drugiej połówce, jak bardzo im na niej zależy oraz jak szczere i prawdziwe są ich uczucia. Czy gwiazdy polskiego show-biznesu podobnie świętują ten wyjątkowy dzień? Robert Makłowicz właśnie wyznał, jaki stosunek ma do Walentynek.

Robert Makłowicz
24.06.2023 07:36 Robert Makłowicz prosi o pomoc. Doszło do tragedii, pożar wywołał spustoszenie

Robert Makłowicz zaapelował do swoich fanów. Znany krytyk kulinarny poinformował o tragedii, jaka wydarzyła się w Gdyni. Teraz prosi o pomoc wszystkich internautów.

Robert Makłowicz
01.06.2023 21:16 Parszywe, co zrobili Robertowi Makłowiczowi. Finał głośnej sprawy przerósł wszelkie oczekiwania

Robert Makłowicz padł ofiarą bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Marka napojów energetycznych w bezprawny sposób wykorzystała jego głos do promocji swoich produktów. Sprawa została już rozwiązana, o czym krytyk kulinarny poinformował na swoich mediach społecznościowych.Dziennikarz już kilka tygodni temu informował, że tak sprawa miała miejsce. Na jednym z portali społecznościowych cieszącym się dużą popularnością wśród dzieci pojawiła się reklama, korzystająca z jego cytatów i głosu.

Robert Makłowicz
05.07.2022 09:32 Wiemy, kim jest żona Roberta Makłowicza. Niewielu wie, że brał ślub w obrządku ormiańskim

Robert Makłowicz od trzydziestu lat żyje w szczęśliwym związku małżeńskim z jedną kobietą. Wybrankę serca spotkał w nieoczekiwanych okolicznościach. Połączyła ich praca oraz pasja do światowej gastronomii. Najsłynniejszy polski krytyk kulinarny swoją ukochaną, Agnieszkę Makłowicz, spotkał na początku telewizyjnej kariery. To dzięki niej rozwinął pasję kulinarną, która ostatecznie stała się jego codzienną pracą. Robert Makłowicz przeżył z żoną już trzydzieści lat, wychowując wspólnie dwójkę synów. Uczucie między parą nie wygasło, a wręcz jest podsycane przez wspólne podróże.

Robert Makłowicz
22.06.2022 11:03 Robert Makłowicz wyznał, jak poznał się ze swoją żoną. Niesamowita historia, niczym z filmu

Robert Makłowicz od pierwszej chwili spotkania wiedział, że poznał miłość swojego życia. Historia jego pięknego związku jest jedną z romantyczniejszych. Najsłynniejszy polski krytyk kulinarny już za młodu wiedział, że swoją przyszłość chce wiązać z poznawaniem kultur poprzez kulinaria. Nie przypuszczał, że zamiłowanie do jedzenia doprowadzi go do spotkania miłości swojego życia. Robert Makłowicz zdradził, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z żoną. Od razu wiedział, że jest mu pisana.

robert makłowicz
20.12.2021 12:04 Robert Makłowicz zdradził swój przepis na barszcz wigilijny. Podaje go z pysznymi pieczonymi pierożkami

Robert Makłowicz zdradził swój przepis na tradycyjny barszcz wigilijny. Gwiazdor zamieścił filmik na swoim kanale na YouTube, w którym pokazuje jak krok po kroku przygotować wigilijne danie. Robert Makłowicz wyjawia, jak przygotować wigilijny barszcz czerwony. Krytyk kulinarny podaje świąteczną potrawę razem z pieczonymi pierożkami.

Robert Makłowicz
16.12.2021 23:08 Jak znajomi mówią na Roberta Makłowicza? Dopiero teraz przyznał się do swojej ksywki

Robert Makłowicz od lat łączy pokolenia – wśród jego fanów znaleźć można bowiem osoby, które z zapałem śledziły jego pierwsze poczynania medialne (w latach 90. XX wieku), jak dużo młodszych odbiorców, poznających aktywność krytyka od zaledwie kilkunastu miesięcy. Ty razem Robert postanowił zaskoczyć jednak nie tylko widzów, ale i słuchaczy Newonce.radio – ujawnił bowiem niezwykły fakt.

TVN
14.08.2021 17:58 Robert Makłowicz odpowiedział na pytanie, czy zostanie prezydentem Polski

Robert Makłowicz jest jednym z bardziej lubianych w Polsce celebrytów. Jego programy kulinarne biją rekordy popularności. Tym razem wypowiedział się na tematy polityczne. Robert Makłowicz ma w Polsce wielu wielbicieli. Rozpoznawany od lat słynny smakosz i kucharz oraz podróżnik, oprócz prowadzenia kanału na Youtube, bierze udział w kampaniach reklamowych i akcjach społecznych, ma nawet swoje linie produktów, sygnowanych jego nazwiskiem. Celebryta udziela też mnóstwa wywiadów. Jednym z nich była rozmowa na portalu „Wprost„. W trakcie spotkania przekazano mu pytanie od 14-latki, która chciała wiedzieć, czy Makłowicz zamierza zostać prezydentem RP. Co odpowiedział?

Robert Makłowicz
11.05.2021 19:26 Wiemy, jak wygląda żona Roberta Makłowicza. To dzięki niej dziś znają go wszyscy Polacy

Robert Makłowicz to jeden z ulubieńców Polaków. Nie dość, że w swoich programach zdradza tajniki dobrej kuchni, to stroni od skandali i słynie z wyjątkowego poczucia humoru. Okazuje się, że za sukcesem zawodowym kucharza w dużej mierze stoi jego żona. Kim jest Agnieszka Pogoda? Kim jest żona Roberta Makłowicza? Żona Roberta Makłowicza to teatrolożka i absolwentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTviT w Łodzi. Po studiach rozpoczęła pracę w telewizji, mówi się że to ona dostrzegła potencjał w krytyku kulinarnym, którym był wtedy Makłowicz.

Robert Makłowicz
23.03.2021 15:17 Robert Makłowicz powiedział jak gotować parówki. Każdy z nas robił to źle

Robert Makłowicz to jeden z najpopularniejszych polskich kucharzy. Jego kulinarne podróże znane są niemal wszystkich Polakom, a on sam przyciąga przed ekrany telewizorów i monitorów dziesiątki tysięcy Polaków. Na zorganizowanym niedawno Q&A na YouTube zdradził jak poprawnie gotować parówki. Okazuje się, że wielu ludzi robiło to źle. 19 marca 2020 roku Robert Makłowicz utworzył swój kanał na YouTube. W przeciągu roku zdążył zgromadzić na nim już ponad 294 tys. subskrybentów. Znany kucharz dzieli się tam swoimi przygodami kulinarnymi, a także udziela niezbędnych rad wielbicielom kuchni.

robert makłowicz
27.09.2020 13:43 Lubiliście programy Roberta Makłowicza? Zobaczymy go w nowej roli, tęskniliście?

Robert Makłowicz już jakiś czas temu stracił pracę zarówno w TVP, jak i w TVN. Popularny kucharz i podróżnik zniknął z ekranów widzów w Polsce. Pamiętacie jeszcze jego programy? Lubiliście je oglądać? Podobno teraz dziennikarz ma powrócić w zupełnie nowej roli. Jesteście ciekawi, co takiego dla nas przygotował? Można się zdziwić.Robert Makłowicz kilka lat temu zniknął z najpopularniejszych stacji polskiej telewizji. Już nie można było oglądać najnowszych odcinków jego kulinarnych podróży. Oglądaliście? Wspominacie je czasami? Teraz kucharz przygotował dla nas coś nowego.