Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, jak wygląda żona Roberta Makłowicza. To dzięki niej dziś znają go wszyscy Polacy
Marta Kulik
Marta Kulik 11.05.2021 19:26

Wiemy, jak wygląda żona Roberta Makłowicza. To dzięki niej dziś znają go wszyscy Polacy

Robert Makłowicz
fot. TRICOLORS/East News

Robert Makłowicz to jeden z ulubieńców Polaków. Nie dość, że w swoich programach zdradza tajniki dobrej kuchni, to stroni od skandali i słynie z wyjątkowego poczucia humoru. Okazuje się, że za sukcesem zawodowym kucharza w dużej mierze stoi jego żona. Kim jest Agnieszka Pogoda?

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Żona Roberta Makłowicza to teatrolożka i absolwentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTviT w Łodzi. Po studiach rozpoczęła pracę w telewizji, mówi się że to ona dostrzegła potencjał w krytyku kulinarnym, którym był wtedy Makłowicz.

Robert Makłowicz żona

Para pobrała się w 1991 roku w Armenii – w tym roku Robert Makłowicz i Agnieszka Pogoda będą świętować 30 rocznicę ślubu!

– Ceremonia trwała pięć godzin i trochę przypominała ślub w cerkwi – kapłan nakładał młodej parze korony na głowy, stojąc do wiernych tyłem – donosi Życie na gorąco.

Rok po ślubie zostali rodzicami, na świat przyszedł ich syn Mikołaj (absolwent prestiżowej szkoły gastronomiczno-hotelarskiej w Szwajcarii). Cztery lata później urodził się Ferdynand – dziś student prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Żona Roberta Makłowicza

To właśnie żona Roberta Makłowicza namówiła go, by pasję do gotowania połączył z pracą przed kamerą. Agnieszka Pogoda była pomysłodawczynią i producentką wszystkich serii programu emitowanego na TVP.

Moja żona nie mówi mi, co mam gotować, a ja nie wtrącam się do spraw technicznych. A dzięki temu jesteśmy razem. Jeśli człowiek połowę czasu spędza w hotelach, to przyjemniej się obudzić u boku kogoś bliskiego – słowa Makłowicza cytuje pomponik.pl.

Wiedzieliście, że to żona stoi za sukcesem kucharza?

Zobacz zdjęcie:

robert makłowicz

Robert Makłowicz z żoną.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. ,,Rolnicy. Podlasie”. Andrzej mówi, kto przejmie jego gospodarstwo
  2. Mariusz Ryjek nie żyje. Zbiórka zorganizowana przez przyjaciół przekroczyła najśmielsze oczekiwania
  3. Polski duchowny skuty kajdankami na środku ulicy. Nagranie trafiło do sieci, wiadomo, za co został zatrzymany

Źródło: pomponik.pl