Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Makłowicz zdradził, co myśli o Walentynkach. Nie owijał w bawełnę
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.02.2024 20:09

Robert Makłowicz zdradził, co myśli o Walentynkach. Nie owijał w bawełnę

Robert Makłowicz
Czy Robert Makłowicz obchodzi Walentynki? Fot. KAPiF

14 lutego na całym świecie obchodzone są Walentynki, najromantyczniejsze święto wszystkich zakochanych. Zarówno panowie, jak i panie, starają się tego dnia pokazać swojej drugiej połówce, jak bardzo im na niej zależy oraz jak szczere i prawdziwe są ich uczucia. Czy gwiazdy polskiego show-biznesu podobnie świętują ten wyjątkowy dzień? Robert Makłowicz właśnie wyznał, jaki stosunek ma do Walentynek.

Kim jest wybranka serca Roberta Makłowicza?

Roberta Makłowicza nie trzeba w Polsce przedstawiać nikomu. W latach 2008-2017 dziennikarz prowadził swój autorski program “Makłowicz w podróży”, w którym podbijał serca oraz podniebienia widzów oryginalnymi, regionalnymi przepisami oraz ciekawostkami kulturowymi z miejsca, w którym aktualnie się znajdował. Od jakiegoś czasu Makłowicz działa prężnie w przestrzeni mediów społecznościowych, szczególnie na YouTubie, gdzie publikuje filmy ze swoich kulinarnych podróży.

Robert Makłowicz zrobił w Polsce zawrotną karierę. Wyprawy dziennikarza, ale również szczegóły z jego życia prywatnego, są bacznie śledzone przez miliony fanów. Wiadomo, że gwiazdor od 32 lat jest mężem producentki filmowej, Agnieszki Pogody. Para doczekała się wspólnie dwóch synów — Mikołaja oraz Ferdynanda, którzy wyrośli na największą dumę swoich rodziców. W związku z obchodzonymi 14 lutego Walentynkami zapewne wiele osób zastanawia się, czy Robert Makłowicz i jego żona celebrują wspólnie to wyjątkowe święto. Odpowiedź na to pytanie może zadziwić niejedną osobę!

Parszywe, co zrobili Robertowi Makłowiczowi. Finał głośnej sprawy przerósł wszelkie oczekiwania Robert Makłowicz prosi o pomoc. Doszło do tragedii, pożar wywołał spustoszenie

Robert Makłowicz pojawił się na Bestsellerach Empiku

13 lutego 2024 roku odbyła się 25. edycja Bestsellerów Empiku. Na gali z okazji tego wyjątkowo wydarzenia nie mogło zabraknąć Roberta Makłowicza, który został zaproszony jako jeden z aktorów dubbingujących audiobook “Przygody Baltazara Gąbki”. Obecność dziennikarza kulinarnego z pewnością była nie lada gratką dla jego fanów, ponieważ nieczęsto bierze on udział w podobnych medialnych wydarzeniach.

Nie mieszkam w Warszawie, a ścianki najczęściej się w Warszawie stawia. Nie tylko wspinaczkowe, ale również takie. Przejeżdżałem akurat, bo byłem w Polsce, a poza tym rzecz, w której występowałem, jest nominowana, więc skoro mogłem, to jestem – wytłumaczył w rozmowie “Faktem” Makłowicz.

Korzystając z okazji, że Bestsellery Empiku odbiły się zaledwie dzień przed Walentynkami, dziennikarze postanowili zapytać, czy gwiazdor obchodzi to wyjątkowe święto. Odpowiedź przeszła oczekiwania największych fanów!

ZOBACZ TEŻ: Robert Makłowicz powiedział jak gotować parówki. Każdy z nas robił to źle

Robert Makłowicz nie obchodzi Walentynek. Zdradził, dlaczego

Robert Makłowicz niejednokrotnie zaskakiwał swoimi przekonaniami na różne tematy. Tym razem postanowił wypowiedzieć się na temat Walentynek, które, choć są idealną okazją do spędzania czasu ze swoją drugą połówką, z biegiem lat stają się coraz bardziej komercyjnym świętem. Okazuje się, że dziennikarz nie boi się łamać schematów, a do tego otwarcie o tym mówić. W wywiadzie z "Faktem" zdradził, jak wyglądał jego Tłusty Czwartek, oraz czy obchodzi Walentynki.

Nie zjadłem pączka – zaczął, po czym dodał: – Walentynek nie obchodzę. U mnie są Walentynki codziennie, a pączki potwornie rzadko, bo to bardzo tłuste jest.

Projekt bez nazwy - 2024-02-14T155849.538.png
Czy Robert Makłowicz obchodzi Walentynki? Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-14T155901.345.png
Czy Robert Makłowicz obchodzi Walentynki? Fot. KAPiF
Wiemy, kim jest żona Roberta Makłowicza. Niewielu wie, że brał ślub w obrządku ormiańskim
Robert Makłowicz
fot. Bieniecki Piotr – http://www.fototeo.pl Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=56303232
Robert Makłowicz od trzydziestu lat żyje w szczęśliwym związku małżeńskim z jedną kobietą. Wybrankę serca spotkał w nieoczekiwanych okolicznościach. Połączyła ich praca oraz pasja do światowej gastronomii. Najsłynniejszy polski krytyk kulinarny swoją ukochaną, Agnieszkę Makłowicz, spotkał na początku telewizyjnej kariery. To dzięki niej rozwinął pasję kulinarną, która ostatecznie stała się jego codzienną pracą. Robert Makłowicz przeżył z żoną już trzydzieści lat, wychowując wspólnie dwójkę synów. Uczucie między parą nie wygasło, a wręcz jest podsycane przez wspólne podróże.
Czytaj dalej
Robert Makłowicz wyznał, jak poznał się ze swoją żoną. Niesamowita historia, niczym z filmu
Robert Makłowicz
fot.By Sławek – Sławek, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=12251590
Robert Makłowicz od pierwszej chwili spotkania wiedział, że poznał miłość swojego życia. Historia jego pięknego związku jest jedną z romantyczniejszych. Najsłynniejszy polski krytyk kulinarny już za młodu wiedział, że swoją przyszłość chce wiązać z poznawaniem kultur poprzez kulinaria. Nie przypuszczał, że zamiłowanie do jedzenia doprowadzi go do spotkania miłości swojego życia. Robert Makłowicz zdradził, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z żoną. Od razu wiedział, że jest mu pisana.
Czytaj dalej