Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Makłowicz prosi o pomoc. Doszło do tragedii, pożar wywołał spustoszenie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.06.2023 07:36

Robert Makłowicz prosi o pomoc. Doszło do tragedii, pożar wywołał spustoszenie

Robert Makłowicz
Robert Makłowicz, fot. KAPIF

Robert Makłowicz zaapelował do swoich fanów. Znany krytyk kulinarny poinformował o tragedii, jaka wydarzyła się w Gdyni. Teraz prosi o pomoc wszystkich internautów.

Robert Makłowicz poinformował o wielkiej tragedii

Kucharz znany jest ze swoich podróży po całym świecie, podczas których opowiada ciekawostki na temat różnych krajów oraz zasypuje fanów nowinkami kulinarnymi. Teraz jednak Robert Makłowicz podzielił się nieco smutniejszymi wieściami.

W wyniku pożaru ucierpiała jedna z jego ulubionych i personalnie najlepszych restauracji, w jakiej miał przyjemność jadać w Gdyni. Krytyk kulinarny zaapelował do swoich fanów.

Nagły zwrot w sprawie zamordowanej Anastazji. Prawnik Salahuddina S. zrezygnował, zdumiewające co powiedział

Robert Makłowicz zaapelował do swoich fanów

Gwiazdor zamieścił wzruszający post na swoim profilu na Instagramie. Krytyk kulinarny udostępnił dla internautów link do zbiórki, w której zbierane są środki finansowe na uratowanie popularnego lokalu z włoską kuchnią.

We wpisie dziennikarz zaapelował do fanów o pomoc i wyjaśnił, że sam niejednokrotnie bywał w tym miejscu i  bardzo chce pomóc właścicielom podczas ich tragedii.

-Szanowni Państwo, wczoraj w Gdyni spłonęła jedna z najlepszych włoskich restauracji w Trójmieście, w której sam niejednokrotnie miałem przyjemność być. Udostępniam Państwu link do zbiórki na rzecz odbudowy - napisał Robert Makłowicz na swoim profilu na Instagramie.

Robert Makłowicz prosi fanów o pomoc

Lokal, który ucierpiał w wyniku pożaru w Gdyni, był nie tylko szanowaną włoską restauracją, ale również domem jego właścicieli - Angeliki i Dominico. Teraz małżeństwo pilnie prosi o pomoc i liczy na wsparcie ze strony smakoszy włoskiej kuchni.

Zbiórka ma na celu zebranie około 500 tysięcy złotych na remont tego miejsca. W wyniku tragedii ucierpiała cała weranda i dach, a reszta pomieszczeń została zalana wodą. Jeżeli masz ochotę zaangażować się w zbiórkę, możesz zrobić to tutaj.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik