Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Robert Makłowicz wyznał, jak poznał się ze swoją żoną. Niesamowita historia, niczym z filmu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.06.2022 11:03

Robert Makłowicz wyznał, jak poznał się ze swoją żoną. Niesamowita historia, niczym z filmu

Robert Makłowicz
fot.By Sławek – Sławek, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=12251590

Robert Makłowicz od pierwszej chwili spotkania wiedział, że poznał miłość swojego życia. Historia jego pięknego związku jest jedną z romantyczniejszych.

Najsłynniejszy polski krytyk kulinarny już za młodu wiedział, że swoją przyszłość chce wiązać z poznawaniem kultur poprzez kulinaria. Nie przypuszczał, że zamiłowanie do jedzenia doprowadzi go do spotkania miłości swojego życia.

Robert Makłowicz zdradził, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z żoną. Od razu wiedział, że jest mu pisana.

Robert Makłowicz momentalnie poczuł motylki w brzuchu

Gdy znajomi mężczyzny inwestowali w pierwsze mieszkania oraz samochody, on skupił się na rozwoju kulinarnej pasji. Został krytykiem kulinarnym, a w 1988 roku otrzymał swój własny cykl reportaży „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”.

To właśnie na planie zdjęciowym poznał przyszłą żonę, Agnieszkę, która była producentką. Jako jedna z pierwszych namawiała go do stworzenia programu kulinarnego, który jednocześnie edukowałby widzów na temat innych kultur.

Robert Makłowicz był oczarowany nie tylko urodą kobiety, ale również jej kreatywnością i profesjonalizmem. Jak zdradził w późniejszych rozmowach, wystarczyło jedno spojrzenie, by jego serce przepadło bez pamięci.

Gdy ją poznałem, to był momencik, mgnienie oka, gdy się w niej zakochałem — przyznał w rozmowie z Faktem.

Para stała się małżeństwem w 1991 roku i już niedługo powitała pierwszego z dwóch synów. Robert Makłowicz z dumą opowiada o potomkach, którzy wyrośli na odpowiedzialnych mężczyzn, pomimo podróżniczego trybu życia ich rodziców.

Wyrośli na porządnych facetów, nieskromnie powiem, że jest w tym i moja zasługa — mówił z dumą.

Jedna decyzja w młodości sprawiła, że Robert Makłowicz nie tylko znalazł pasję, która stała się jego zawodowym powołaniem, ale także odnalazł prawdziwą miłość. Dziś może cieszyć się z udanego małżeństwa oraz kariery, która sprawia mu przyjemność.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Szpak stał się obiektem uczuć mężatki. Kobieta ma nawet dziecko
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. W domu Małgorzaty Kożuchowskiej zapadła poważna decyzja. Aktorka musiała zrobić to dla taty


Źródło: Fakt.pl