Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Lubiliście programy Roberta Makłowicza? Zobaczymy go w nowej roli, tęskniliście?
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 27.09.2020 13:43

Lubiliście programy Roberta Makłowicza? Zobaczymy go w nowej roli, tęskniliście?

robert makłowicz
fot.facebook.com/robert makłowicz official

Robert Makłowicz już jakiś czas temu stracił pracę zarówno w TVP, jak i w TVN. Popularny kucharz i podróżnik zniknął z ekranów widzów w Polsce. Pamiętacie jeszcze jego programy? Lubiliście je oglądać? Podobno teraz dziennikarz ma powrócić w zupełnie nowej roli. Jesteście ciekawi, co takiego dla nas przygotował? Można się zdziwić.

Robert Makłowicz kilka lat temu zniknął z najpopularniejszych stacji polskiej telewizji. Już nie można było oglądać najnowszych odcinków jego kulinarnych podróży. Oglądaliście? Wspominacie je czasami? Teraz kucharz przygotował dla nas coś nowego.

Robert Makłowicz wystąpi w nowej roli

Jak donosi portal plotek.pl popularny krytyk kulinarny i publicysta dostał swoją własną audycję w Newonce.radio. Dziennikarz zadebiutuje razem ze swoim programem na antenie już w październiku. Jak się okazuje, będzie mówił nie tylko o gotowaniu, lecz także o innych tematach związanych z muzyką oraz swoim życiem.

— Jesteśmy przeszczęśliwi, że się udało, zwłaszcza że będzie to radiowy debiut Roberta Makłowicza, bo nigdy wcześniej swojej audycji w radiu nie prowadził — zdradził Piotr Kędzierski w rozmowie z portalem plejada.pl.

Na razie nie są znana pozostałe szczegóły związane z audycją takie jak pora i dzień emisji ani tytuł programu.

Co wcześniej robił Robert Makłowicz?

Wcześniej słynny krytyk kulinarny przez prawie 20 lat występował w Telewizji Polskiej, gdzie prowadził swoje uwielbiane przez widzów w Polsce programy kulinarne. W latach 1998-2008 był gospodarzem popularnego niedzielnego cyklu reportaży Podróże kulinarne Roberta Makłowicza.

Później od marca 2008 roku, aż do marca 2017 roku prowadził w TVP2 program telewizyjny Makłowicz w podróży. Był również przewodnikiem po świecie kulinarnym w programie Bake Off – Ale ciacho!. 16 marca 2017 roku TVP zerwała współpracę z Makłowiczem. Jak informuje plotek.pl, nastąpiło to rzekomo po tym, jak kucharz zarzucił stacji zmanipulowanie jego wypowiedzi użytej w reklamie promującą telewizję.

Pamiętacie jeszcze jego programy? Podróżował wtedy po całym świecie. Lubiliście oglądać, jak gotuje w plenerze? Niedzielami przed telewizorami zbierała się cała rodzina.

Źródła: plotek.pl, plejada.pl, wikipedia.org