Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ulubieniec widzów “Pytania na śniadanie” odchodzi z TVP
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.06.2024 07:35

Ulubieniec widzów “Pytania na śniadanie” odchodzi z TVP

Beata Tadla, Joanna Górska, Katarzyna Dowbor
fot. KAPiF

Właśnie przekazano szokujące wieści dla wszystkich wiernych fanów Telewizji Polskiej. Okazało się, że ulubieniec publiczności po wielu latach współpracy żegna się z publicznym nadawcą. Teraz uwielbiany dziennikarz opublikował oficjalne oświadczenie o swoim odejściu.

Tomasz Wolny po latach żegna się z TVP

Jakiś czas temu przekazano zaskakujące wieści na temat jednego z najpopularniejszych gwiazdorów Telewizji Polskiej. Tomasz Wolny właśnie ogłosił, że po latach współpracy żegna się ze swoim dotychczasowym pracodawcą. 

Okazało się ,że pretekstem do podjęcia szokujących kroków przez prezentera może być decyzja władz stacji o zmianie prowadzącego koncert “Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki”. Do tej pory funkcję tę sprawował właśnie Tomasz Wolny, jednak w tym roku TVP zdecydowało, że ktoś inny przejmie jego rolę. 

Zdumiewające doniesienia ws. księżnej Kate. Nawet nie ma jej w Wielkiej Brytanii? Najpierw dłuższy pobyt w szpitalu, a teraz to. “To jakaś choroba!”

Tomasz Wolny podjął decyzję o odejściu z TVP

Jakiś czas temu w mediach było niesamowicie głośno na temat niespodziewanego zwolnienia wszystkich dotychczasowych prowadzących show “Pytanie na śniadanie”. Z programem pożegnały się wówczas takie gwiazdy, jak Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Aleksander Sikora, czy Małgorzata Tomaszewska.

Tomasz Wolny przebywał w tym czasie na rodzinnych wakacjach. Wraz z żoną Agatą oraz trójką swoich dzieci: Zofią, Tymonem oraz Halszką wybrał się na wymarzoną podróż dookoła świata, która trwała aż 80 dni. Po powrocie dziennikarz przez długi czas nie zabierał głosu w tym temacie i oczekiwał na coroczny koncert, podczas którego zawsze pełnił funkcję prowadzącego. Teraz jednak okazało się, że TVP nie spełniło jego oczekiwań w tym zakresie.

Tomasz Wolny.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Zaszła w ciążę na studiach, ledwo wiązała koniec z końcem. Druzgocące kulisy życia Magdaleny Kuty.

Tomasz Wolny opublikował oficjalne oświadczenie w sprawie odejścia z TVP

Teraz jednak decyzja o zmianie prowadzącego corocznego koncertu “Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki” sprawiła, że Tomasz Wolny oficjalnie pożegnał się z Telewizją Polską. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Wyłącznie na prośbę Powstańców cierpliwie czekałem na decyzję w tej sprawie, ale skoro wszystko jasne, to tym samym ostatecznie rozstaję się z Telewizją Polską. Kilkunastoletni rozdział, który okazał się niesamowitą przygodą (bo gdy robisz to, co kochasz, to trudno mówić o pracy) dobiegł końca - napisał dziennikarz w sieci.

Tomasz Wolny (1).jpg
Fot. KAPiF