Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Szokujące wieści od Krzysztofa Rutkowskiego ws. śmierci Anastazji, aresztowano kolejne osoby. Przesłuchają jego żonę
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 22.06.2023 18:20

Szokujące wieści od Krzysztofa Rutkowskiego ws. śmierci Anastazji, aresztowano kolejne osoby. Przesłuchają jego żonę

Krzysztof Rutkowski o sprawie Anastazji
fot. YouTube/Maja Rutkowski, Instagram/anastazja_pati, Krzysztof Rutkowski o sprawie Anastazji

W niedzielę na greckiej wyspie Kos odnaleziono ciało Anastazji, 27-letniej Polki, która prawie tydzień wcześniej została uznana za zaginioną. Rodzina Wrocławianki zwróciła się do Krzysztofa Rutkowskiego o pomoc w odnalezieniu 27-latki. Najbardziej rozpoznawalny polski detektyw wraz z żoną pojawił się w Atenach na dzień przed odnalezieniem ciała Anastazji. 

Krzysztof Rutkowski z nowymi doniesieniami w sprawie Anastazji

Maja Rutkowski podzieliła się na swoim koncie na YouTubie nagraniem Krzysztofa Rutkowskiego, który opowiada o nowych doniesieniach w sprawie Anastazji. Choć ujawnił, że ma wiele nowych szokujących informacji, większości z nich nie mógł ujawnić ze względu na toczące się śledztwo. 

Krzysztof Rutkowski zdradził, że obecnie w sprawie zatrzymanych jest sześć osób, w tym jeden Grek:

– Zostało zatrzymanych sześć osób, w tym jeden obywatel Grecji. Te osoby mogą zostać wskazane jako związane z tym w sumie dość tajemniczym zabójstwem – ujawnił.

Odtworzyli ostatnie chwile życia Anastazji, wychodzą na jaw wstrząsające szczegóły. "Była spokojna"

Krzysztof Rutkowski zdradza, że w sprawie są inne wątki niż seksualny

Krzysztof Rutkowski ujawnił, że jego żona wkrótce prawdopodobnie zeznawać w Komendzie Głównej Policji w Wydziale do Spraw Zabójstw w Atenach w związku ze zdobytymi przez nich informacjami. Choć nie mógł powiedzieć zbyt wiele, jego zdaniem podejrzewanych o udział w zabójstwie Anastazji może łączyć wspólny biznes. Nie mógł jednak ujawnić jaki.

Informacje na ten temat zostały przekazane także polskiej prokuraturze oraz ministrowi sprawiedliwości. 

Krzysztof Rutkowski o zainteresowaniu sprawą

Jak ujawnił Krzysztof Rutkowski grecka policja prowadzi bardzo intensywne działania w sprawie Anastazji, która cieszy się także bardzo dużym zainteresowaniem mediów i opinii publicznej. Jak wyjaśnił, nie jest to przypadek. 

Także polska strona jest bardzo zainteresowana sprawą:

– Sama obecność oczywiście polskich prokuratorów, którzy przyjechali na wyspę Kos, do Grecji, również świadczy o dużym zainteresowaniu ze strony polskich organów ścigania. Niemniej jednak czynności, które prowadzone są, są prowadzone oczywiście przez prokuratorów greckich. Polacy sądzę, mogą być wyłącznie obserwatorami w sprawie – powiedział. 

Źródło: Fakt 

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów