Lifestyle.Lelum.pl > Pogrzeb

Pogrzeb

Jacek Zieliński
13.05.2024 07:40 Wreszcie wiadomo, co z pogrzebem Jacka Zielińskiego

Wybitny muzyk i wokalista, spoiwo zespołu “Skladowie”, Jacek Zieliński, zmarł 6 maja 2024 roku. Artysta miał 77 lat. Pustkę, którą po sobie pozostawił, boleśnie odczuwają jego najbliżsi, a także fani z całej Polski. Właśnie poinformowano, kiedy i gdzie odbędzie się jego ostatnie pożegnanie. Wiadomo, że pogrzeb będzie wyjątkowym wydarzeniem.

Grzegorz Borys
02.05.2024 15:14 Grzegorz Borys już został pochowany. Rodzina zorganizowała pogrzeb w tajemnicy

Tragiczna śmierć małego Olusia z Gdyni oraz poszukiwania jego ojca Grzegorza Borysa, którego oskarżono o morderstwo, odbiły się szerokim echem w całej Polsce. Od czasu odnalezienia ciała mężczyzny nie słyszeliśmy żadnych doniesień o jego pogrzebie. Teraz już wiadomo, gdzie zostanie on pochowany.

Pogrzeb Zofii Kucówny
15.04.2024 15:32 Twarz Teresy Lipowskiej budzi niepokój. Pojawiła się na pogrzebie Kucówny

Zofia Kucówna była jedną z najwybitniejszych polskich aktorek. Gwiazda zmarła niespodziewanie w sobotę 6 kwietnia 2024 roku. Dzisiaj odbyły się uroczystości pogrzebowe zmarłej. Ikonę kina żegnają największe polskie gwiazdy.

Mariusz Machnikowski, urna Stanisławy Ryster
10.04.2024 15:20 Na pogrzebie Ryster pojawił się motyw z "Wielkiej Gry". Padły piękne słowa

Stanisława Ryster zmarła w wieku 82 lat. Prezenterka znana z programu “Wielka gra” zdobyła serca widzów swoją charyzmą i piękną polszczyzną. Dziś odbyło się jej ostatnie pożegnanie, w którym wzięli udział rodzina, przyjaciele oraz uczestnicy teleturnieju. NA koniec uroczystości rozbrzmiał motyw, w którego towarzystwie Stanisława Ryster spędziła trzy dekady.

pogrzeb Stanisławy Ryster
10.04.2024 14:45 Poruszające zdjęcia z pogrzebu Stanisławy Ryster

W zeszłym tygodniu media obiegła smutna wiadomość o śmierci Stanisławy Ryster. Legendarna prezenterka była ikoną TVP, na antenie której prowadziła „Wielką grę”. Dzisiaj odbył się pogrzeb gwiazdy, którą pożegnały rzesze fanów. Pojawiło się też wiele znanych twarzy.  Żałobnicy umieścili na wieńcach pogrzebowych wzruszające słowa.

papież Franciszek
02.04.2024 17:50 Papież Franciszek zrywa z wiekowym zwyczajem

Od wieków uroczystość pogrzebowa Ojca Świętego odbywa się całkiem podobnie. Istnieje zbiór praktyk i rytuałów, które niemal zawsze są wykonywane w trakcie ostatniego pożegnania głowy Kościoła. Papież Franciszek ma jednak swoje zdanie i oczekiwania wobec swojego własnego pochówku.

Pogrzeb Lizy
14.03.2024 15:55 Grób Lizy przyprawia o łzy. Zamordowana 25-latka spoczęła w Polsce

Sprawą zgwałconej i zamordowanej Lizy żyła cała Polska. Dzisiaj odbyły się uroczystości pogrzebowe zakatowanej Białorusinki. Niewiarygodne, w jakich okolicznościach spocznie młoda dziewczyna.

Tomasz Komenda pogrzeb
02.03.2024 20:42 Mistrz ceremonii wyjawił prawdę o pogrzebie Komendy

Minął już ponad tydzień od śmierci Tomasza Komendy. Mężczyzna najpierw został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za zbrodnie, których nie popełnił. Dwa lata temu otrzymał diagnozę nowotworu płuc i z tego też powodu zmarł. Uroczystość ostatniego pożegnania prowadził świecki mistrz ceremonii. Oto to zdradził o kulisach pogrzebu.

Córka Nawalnego pożegnała ojca
02.03.2024 08:15 Córka Nawalnego pożegnała ojca. Ciężko powstrzymać łzy

Aleksiej Nawalny był rosyjskim opozycjonistą, który nie bał się głosić swoich poglądów, co skończyło się dla niego tragicznie. Mężczyzna zmarł 16 lutego w zakładzie karnym, a 1 marca odbył się pogrzeb. Jego odejście najbardziej przeżywa rodzina, a szczególnie córka, Dasza. Młoda kobieta na swoim Instagramie dodała post, w którym żegna się z ojcem. 

Aleksiej Nawalny Julia Nawalna
01.03.2024 18:40 Historyczny pogrzeb Nawalnego! Żona i córka zostały do tego zmuszone

16 lutego tego roku media obiegła informacja o śmierci rosyjskiego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego. Mężczyzna przebywał w kolonii karnej o zaostrzonym rygorze, a okoliczności jego odejścia wzbudzają podejrzenia. Dziś odbył się jego pogrzeb. Jego żona i córka musiały podjąć w tej sprawie łamiącą serce decyzję.

Tomasz Komenda, grób
28.02.2024 16:22 Poruszający napis na grobie Tomasz Komendy. Tak żegna go synek

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat, skazany za zbrodnię, której nie popełnił. Po tym, gdy wyszedł z zakładu karnego, wolnością cieszył się przez niecałe 6 lat. Mężczyzna odszedł nagle, w środę 21 lutego. Miał zaledwie 47 lat. Mimo iż w życiu prywatnym spotkało go wiele komplikacji, najbliższa rodzina boleśnie odczuła jego odejście. Na pogrzebie pożegnali go w sposób, który sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Szczególną uwagę zwraca napis od synka.

Brat Komendy na wieńcu zamiesił poruszające słowa. Serce pęka, fot. Iberion/Edyta Brzozowska
26.02.2024 17:41 Brat Komendy na wieńcu zamiesił poruszające słowa. Serce pęka

Kilka dni temu Polską wstrząsnęła informacja o śmierci Tomasza Komendy. Choć mężczyzna trzymał się z dala od mediów, był znany prawie wszystkim. Przed laty cały kraj śledził jego sprawę sądową, podczas której został uznany za sprawcę zbrodni miłoszyckiej i skazany na 25 lat więzienia. 26 lutego odbyło się ostatnie pożegnanie mężczyzny. 

Pogrzeb Tomasza Komendy
26.02.2024 13:54 Na pogrzebie Tomasza Komendy jego rodzina zwróciła się z prośbą

26 lutego we Wrocławiu odbyło się ostatnie pożegnanie Tomasza Komendy, który zmarł po przegranej walce z chorobą. Informację o jego śmierci przekazał w środę 21 lutego dziennikarz "Uwagi!" i "Superwizjera", Grzegorz Głuszak. Rodzina zmarłego miała do żałobników specjalną prośbę.

Aktorka z „Na Wspólnej” pożegnała wyjątkową osobę, fot. Canva/thomasmales, Getty Images, YouTube/Biuro Prasowe TVN Warner Bros. Discovery
05.01.2024 09:03 Aktorka z "Na Wspólnej" pożegnała wyjątkową osobę. Kadry z pogrzebu wyciskają łzy

W świątecznym okresie mediami wstrząsnęła informacja o śmierci młodziutkiej bratanicy Tomasza Karolaka. Jak się okazuje, aktor nie jest jedynym artystą, który w tym czasie pożegnał bliskich. 

Mama Gabriela Seweryna o dramacie pogrzebu, fot. YouTube/Goniec, kadr z programu „Królowe zycia”
03.01.2024 15:32 Mama Gabriela Seweryna o dramacie pogrzebu: „Poszła na to cała moja emerytura”. Czy ZUS cokolwiek dołożył?

Nie milkną echa śmierci Gabriela Seweryna. Popularny projektant futer, który zasłynął udziałem w programie „Królowe życia”. „Versace z Głogowa” zmarł 28 listopada po nagłym zatrzymaniu krążenia. Jego pogrzeb odbył się 6 grudnia. 

Krzysztof Respondek przemówił na swoim pogrzebie, fot. Pawel Wodzynski/East News
30.12.2023 16:24 Krzysztof Respondek "przemówił na swoim pogrzebie", cały kościół utonął we łzach. Te słowa wywołują dreszcze

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia media obiegła smutna informacja o śmierci Krzysztofa Respondka. Aktor zaledwie trzy dni przed śmiercią prowadził wigilię dla górników, a wieczorem źle się poczuł. Niestety okazało się najgorsze. Artysta zmarł, wprawiając w głęboką żałobę nie tylko najbliższych, ale również tysiące wiernych fanów. Dziś odbył się jego pogrzeb, który zgromadził tłumy. Niespodziewanie wszyscy zebrani w kościele usłyszeli głos Krzysztofa Respondka.

Szokujące sceny na pogrzebie Krzysztofa Respondka, fot. Pawel Wodzynski/East News
30.12.2023 13:27 Szokujące sceny na pogrzebie Krzysztofa Respondka, postawili to koło jego urny. Kościół pękał w szwach

30 grudnia o godzinie 10:30 w Tarnowskich Górach rozpoczęło się ostatnie pożegnanie Krzysztofa Respondka. W pogrzebie artysty, który zmarł niespodziewanie 22 grudnia, wzięły udział prawdziwe tłumy. W pamięci wszystkich zostaną te szokujące sceny.

Krzysztof Hanke zabrał głos na pogrzebie Krzysztofa Respondka, fot. Paweł Wodzyński/East News
30.12.2023 12:32 Pogrzeb Krzysztofa Respondka, Hanke zabiera głos. Po jego słowach żałobnicy zalali się łzami

W sobotę 30 grudnia odbył się pogrzeb Krzysztofa Respondka, który zmarł 22 grudnia. Artysta spocznie na cmentarzu komunalnym w Tarnowskich Górach. To właśnie w jego rodzinnym mieście odbyło się także jego ostatnie pożegnanie. Gdy głos zabrał bliski przyjaciel zmarłego, wszyscy zamarli…

Krzysztof Respondek uhonorowany przez przyjaciół, fot. KAPiF; Canva/danefromspain, Getty Images
30.12.2023 10:30 Trwa pogrzeb Krzysztofa Respondka, niewiarygodne jak upamiętnili go przyjaciele. W akcji weźmie udział cały Śląsk

Nie milkną echa po śmierci uwielbianego artysty Krzysztofa Respondka. Właśnie rozpoczyna się jego pogrzeb. To, co przygotowali jego przyjaciele, porusza do łez. Niebywały gest.

Rodzina Krzysztofa Respondka z ważnym apelem, fot. Canva/Ksenia Chernaya, Pexels, KAPiF
24.12.2023 20:34 Rodzina Krzysztofa Respondka ma nietypową prośbę przed pogrzebem. Fani mogą być w szoku

Zaledwie kilka dni przed świętami media obiegła smutna wiadomość o śmierci Krzysztofa Respondka. Artysta zmarł niespodziewanie, a jego odejście poruszyło tłumy fanów. Wiadomo już, kiedy odbędzie się pogrzeb kabareciarza. Jego bliscy mają ważną prośbę. 

Grabarz z TikToka skomentował sposób niesienia trumny Gabriela Seweryna, fot. YouTube/Goniec
11.12.2023 20:34 Czy na pogrzebie Gabriela Seweryna popełniono błąd? Grabarz o niesieniu trumny za antaby

28 listopada media obiegła informacja o śmierci projektanta futer Gabriela Seweryna. Mężczyzna odszedł nagle i pozostawił za sobą bliskich i przyjaciół pogrążonych w żałobie. 

Grabarz z TikToka skomentował pogrzeb Gabriela Seweryna, fot. YouTube/Goniec, TikTok/@robas000
10.12.2023 14:53 Grabarz zdumiony tym, co zrobiono na pogrzebie Gabriela Seweryna. „Dlaczego tak było? Nie mam pojęcia”

Pod koniec listopada media obiegła smutna wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna znanego z programu „Królowe życia”. Podczas jego pogrzebu doszło do kilku nietypowych zachowań, które wzbudziły dużą ciekawość internautów. Do sprawy odniósł się popularny na TikToku Grabarz. 

Partner Gabriela Seweryna w kiepskim stanie, fot. Instagram/gabriel_seweryn, Goniec
08.12.2023 13:40 Wstrząsający widok. Partner Gabriela Seweryna w kiepskim stanie. Laluna pokazała, co się z nim teraz dzieje

28 listopada mediami wstrząsnęła wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna. Celebryta znany z programu „Królowe życia” zmarł niespodziewanie w wieku 56 lat. Mężczyzna zostawił po sobie pogrążoną w żałobie mamę, siostrę i partnera Kamila. 

pogrzeb Gabriela Seweryna
07.12.2023 16:13 Niewiarygodne sceny na pogrzebie Gabriela Seweryna. Ludzie na wszystko patrzyli. „Wziął go za szmaty”

6 grudnia odbył się pogrzeb gwiazdora znanego całej Polce z kultowego programu TTV, “Królowe życia”. Celebryta zmarł 8 dni wcześniej, w tragicznych okolicznościach, które bada prokuratura. Wczoraj projektanta żegnały dziesiątki ludzi, którzy przybyli na ceremonię. Niestety nie obyło się bez kontrowersji. Bliscy zapamiętają te niewiarygodne sceny już na zawsze…

Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu pogrzebu Gabriela Seweryna, fot. YouTube/Goniec
06.12.2023 21:20 Żałobniczka wygadała całą prawdę w dniu jego pogrzebu. Aż trudno uwierzyć. Taki był Gabriel Seweryn?

Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie 28 listopada, gdy trafił do Głogowskiego Szpitala Powiatowego. Choć po przeprowadzeniu badań i wdrożeniu leczenia wszystko wydawało się zmierzać ku dobremu, niespodziewanie doszło do nagłego zatrzymania krążenia i lekarzom już nie udało się go uratować.

Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go tylko dwoma słowami, fot. YouTube/Goniec
06.12.2023 18:42 Siostra Gabriela Seweryna pożegnała go tylko dwoma słowami. Media grzmiały o jego kiepskich relacjach z rodziną

Pod koniec listopada media obiegła informacja o śmierci Gabriela Seweryna, który zmarł niespodziewanie w głogowskim szpitalu po nagłym zatrzymaniu krążenia. 6 grudnia celebryta znany z programu „Królowe życia” został pochowany na cmentarzu w dzielnicy Krzepów.

Ksiądz ze szczerym kazaniem na pogrzebie Gabriela Seweryna, fot. YouTube/Goniec
06.12.2023 17:35 “Nikt z nas nie ma do tego prawa”. Żałobnicy stali jak wryci. Ksiądz naprawdę takimi słowami pożegnał Gabriela Seweryna

6 grudnia w głogowskiej dzielnicy Krzepów odbył się pogrzeb Gabriela Seweryna. Wieści o śmierci projektanta futer, który zdobył popularność za sprawą programu „Królowe życia”, obiegły media 28 listopada. Mężczyzna zmarł w głogowskim szpitalu po nagłym zatrzymaniu krążenia. 

Gabriel Seweryn, pogrzeb
06.12.2023 13:50 Trumna na pogrzebie Gabriela Seweryna została otwarta. Ostatnie spojrzenie na projektanta jest niewyobrażalnie smutne

Dawny “Król życia” odszedł nagle, w tragicznych okolicznościach. Dziś, 6 grudnia tłumnie żegnają go najbliżsi oraz najwierniejsi fani. Kościół parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie wypełnił się w szwach. Podczas ceremonii doszło do zaskakujących scen. Okazuje się, że trumna gwiazdora była otwarta. Ostatnie spojrzenie na niego zdumiewa.