Lifestyle.Lelum.pl > Panna Młoda

Panna Młoda

Panna młoda
24.01.2023 23:12 Była nazywana najbrzydszą panną młodą. Dziś wygląda jak Afrodyta, wielka przemiana

Przed laty pod adresem rosyjskiej pary posypały się bezlitosne komentarze. Dziś „najbrzydsza panna młoda” nie przypomina samej siebie. Elena przeszła wręcz niemożliwą metamorfozę. Dawniej pośmiewisko internetu, dziś wygląda niczym prawdziwa bogini. Najszczęśliwszy dzień w życiu Eleny i Borisa zmienił się w prawdziwy koszmar. Wszystko przez zdjęcie ślubne (i kilka innych fotografii), które zamieszczono w mediach. Cały świat okrutnie śmiał się z ich uczucia, poznali najczarniejszą twarz internetowej sławy. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło.

panna młoda
12.01.2023 21:42 Koszmarna zemsta panny młodej na teściowej. Pomogła jej kelnerka, finał zwala z nóg

Dzień ślubu to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Państwo młodzi marzą o tym, aby wszystko poszło zgodnie z planem, a zarówno oni, jak i goście bawili się wybornie do samego rana. Podczas tak wyjątkowej uroczystości, ważne jest przestrzeganie odpowiednich zasad, dzięki którym unikniemy urażenia kogokolwiek. Niestety w tym przypadku nie wszystko poszło, jak należy. Teściowa panny młodej włożyła sukienkę w kolorze białym, co zdecydowanie nie spodobało się jednej z najważniejszych osób podczas tego wydarzenia.

panna młoda
10.01.2023 18:24 Goście nie dowierzali własnym oczom, panna młoda zataiła wszystko nawet przed mężem. Nagranie z wesela w sieci

W każdym kraju panują inne zasady i zwyczaje, związane z uroczystościami weselnymi. Ta panna młoda wymyśliła zupełnie oryginalny „prezent” dla męża. W sieci nie brakuje oburzonych komentarzy, ale czy zasłużenie? Także na polskich weselach nie brakuje przeróżnych zabaw, często ocierających się o „nieprzyzwoitość”. A jednak pomysł pewnej świeżo upieczonej żony zdaje się wywoływać zgorszenie. Dlaczego?

Panna młoda
17.12.2022 22:27 Miała dziwny sen przed ślubem. Goście oniemieli, kiedy panna młoda przerwała ceremonię

Panna młoda przerwała własną ceremonię ślubną. Powodem był nieoczywisty sen, który przyśnił jej się niedługo przez ważną uroczystością. Całe zajście zostało nagrane i opublikowane na profilu dziewczyny na TikToku. Okazało się, że w trakcie składania przysięgi panna młoda uświadomiła sobie, że brakuje jej części garderoby i natychmiast poprosiła kogoś ze zgromadzonych o pomoc.

Panna młoda
10.08.2021 19:56 Panna młoda poszła do ślubu bez makijażu. Nie spodziewała się reakcji męża

Portal parenting.pl przytoczył historię pewnego małżeństwa, w którym zaistniał problem makijażu. Podczas ślubu panna młoda zdecydowała, że nie będzie go nakładać, na co nalegał jej mąż, mama i teściowa. Zdjęcia z tej wyjątkowej chwili nie wyszły najlepiej, a po jednej z rodzinnych sprzeczek małżonek kobiety wrócił do tematu makijażu. Ta została nieugięta w swoich argumentach. Zaznaczmy, że bohaterka niniejszego artykułu nigdy nie przepadała za makijażem i rzadko się na niego decydowała, twierdząc, że podoba jej się naturalny wygląd twarzy.

ślub
29.06.2021 10:57 Panna młoda z ojcem dali popis podczas wesela na parkiecie. Goście wpatrywali się w nich, jak zaczarowani

Panna młoda zatańczyła na weselu ze swoim ojcem. Internauci nie kryli wzruszenia. Nagranie zostało opublikowane przez brata świeżo upieczonej żony. Panna młoda zatańczyła ze swoim ojcem, który choruje na stwardnienie zanikowe boczne. Nagranie z pięknego tańca trafiło do sieci.

ślub
28.06.2021 10:23 Brali ślub, kiedy nagle zadzwonił telefon. Panna młoda przeżyła wstrząs, po tym co usłyszała w słuchawce

Adam i Ela długo czekali na tę jedną wyjątkową datę. Kiedy nadszedł dzień ślubu, pragnęli tylko cieszyć się i świętować z rodziną cudowny czas. Jeden telefon wystarczył, aby wszystko nagle legło w gruzach. Panna młoda odebrała i usłyszała w słuchawce, że w jej domu nie ma jednej ściany. Młoda para nie spodziewała się, że w najszczęśliwszym dniu ich życia, wydarzy się coś podobnego. Jeszcze przed północą dowiedzieli się, że dom, w którym mieli zamieszkać, jest zniszczony.

Ślub od pierwszego wejrzenia
06.06.2021 22:01 Nikt nawet nie przypuszczał, co za chwilę stanie się z panną młodą. Goście zamarli, rzucili się pędem w jej stronę

W sieci pojawiło się nagranie ze ślubu pewnej pary. Panna młoda i pan młody mieli już przysięgać sobie miłość aż po grób, kiedy doszło do zupełnie nieoczekiwanych scen. Przyszła żona wylądowała w basenie. Każda para marzy o tym, aby dzień ich ślubu przebiegł pomyślnie i bez niechcianych niespodzianek. Jednak nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, tak było właśnie w tym wypadku.

nowożeńcy
03.06.2021 17:28 Panna młoda zmarła na własnym ślubie. Aż ciężko uwierzyć, co zrobił jej mąż, goście zamarli

Każda kobieta, która ma zamiar stanąć na ślubnym kobiercu, z pewnością nie bierze pod uwagę scenariusza, w którym umiera tuż przed powiedzeniem sakramentalnego „tak”. Panna młoda, a także jej mąż i bliscy z indyjskiej wioski Samspura w stanie Uttar Pradesh również nie spodziewali się najgorszego w tak szczególnym dniu ich. Niestety, na jednym ze ślubu w Indiach doszło do tragedii. Ślub młodej pary z Indii nie doszedł do skutku, wszystko przez śmierć panny młodej, która nagle dostała ataku serca. Nikt nie spodziewał się reakcji pana młodego.

20.05.2021 20:07 Wszyscy czekali, aż panna młoda wejdzie do kościoła. Kiedy drzwi się otworzyły, gości aż zamurowało

Każda panna młoda chce, aby dzień jej ślubu był niezapomniany. W tym przypadku bez wątpienia tak jest. Goście nie mogli oderwać wzroku od panny młodej, kiedy tylko otworzyły się drzwi kościoła. Jennifer Darmon była niezwykłą panną młodą. Choć każda kobieta stojąca naprzeciw swojego ukochanego przy ołtarzu, czuje się wyjątkowo, to bez wątpienia historia Jennifer potrafi wzruszyć do łez i dobitnie pokazać, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jennifer była uczestnikiem potwornego wypadku, który doprowadził u niej do wielu obrażeń. Jednym z nich było uszkodzenie rdzenia kręgowego, przez co kobieta wylądowała na wózku. Doszło nawet do tego, że powiedziała swojemu narzeczonemu, że jeżeli jest dla niego zbyt dużym ciężarem, to może ją zostawić. Jednak Mike nie miał takiego zamiaru.

dance dance dance
10.02.2021 13:56 Była partnerka pana młodego przyszła na jego ślub w białej sukni. Chciała, by to ją wybrał na żonę

Była dziewczyna pana młodego przyszła na jego ślub w białej sukni. Na kolanach błagała go, aby to ją pojął za żonę, zamiast obecnej narzeczonej. Goście i młody mężczyzna z pewnością nie spodziewali się podobnych scen, filmik trafił do sieci na kanał The AIO Entertainment na YouTubie. Podczas przygotowań do ślubu wiele par martwi się, czy wszystko na pewno pójdzie zgodzie z założeniami. Ten pan młody z pewnością zapamięta swój ślub do końca życia, bynajmniej nie dzięki wyjątkowości chwil z ukochaną. Na ceremonię przyszła jego ekspartnerka i niemal na podłodze błagała go, aby to ją wziął sobie za żonę.

monitoring
23.01.2021 23:00 Panna młoda przejrzała nagranie z wesela. Nie mogła uwierzyć w to, co wyprawiali jej goście po kątach

Panna młoda doznała szoku, gdy przejrzała nagranie z monitoringu. Zachowanie jej gości zupełnie odebrało jej wiarę w ludzi. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyła, to co czego zdolni są weselnicy. Na niektórych z nich nigdy już nie spojrzy jak wcześniej. Kamerzysta na weselu ma za zadanie uchwycić momenty, do których z ogromną przyjemnością będziemy wracać nawet po wielu latach. Sytuacja nieco się komplikuje, kiedy nie jest to jedyne nagranie, jakie trafia w ręce państwa młodych. Nie zapominajmy, że istnieje jeszcze monitoring, który zamontowany jest na większości sal. Oczywiście w trosce o bezpieczeństwo wszystkich gości.

małżeństwo
20.01.2021 17:02 Podczas składania przysięgi panna młoda wyjęła telefon i zaczęła czytać SMSy. Pan młody pobladł w sekundę

Podczas składania przysięgi panna młoda zrobiła coś, czego nie spodziewał sie nikt obecny na sali. Kobieta postanowiła zemścić się na niewiernym partnerze w najbardziej spektakularny sposób. Tuż przed ceremonią zaślubin znalazła w jego telefonie SMSy, których treść była jednoznaczna. Część z nich odczytała w obecności 200 gości i swojego niedoszłego męża. Cała sala w sekundę zamarła. Zdrada to najgorsza rzecz, jaką może zrobić mężczyzna swojej kobiecie. Jednak sytuacja staje się jeszcze bardziej beznadziejna, kiedy dokonuje tego tuż przed ślubem. Tak było w tym przypadku. Na szczęście panna młoda zorientowała się w odpowiednim momencie.

ślub
19.01.2021 12:20 Jean-Marie Le Pen wziął ślub w tajemnicy przed rodziną. Panna młoda ma 88 lat

Znany francuski polityk, Jean-Marie Le Pen wziął ślub w tajemnicy przed rodziną, bliscy o ceremonii mieli dowiedzieć się dopiero z mediów. Jego wybranka ma 88 lat, a sam pan młody 20 czerwca obchodził 92 urodziny. Rodzina znanego polityka jest w szoku. Jean-Marie Le Pen nie poinformował nikogo, że zamierza poślubić Janę. Nie był to jednak nowy związek. Para wzięła ślub cywilny już 30 lat temu. Teraz zdecydowali się na ceremonię w obrządku katolickim.

Panna młoda
19.01.2021 10:05 Panna młoda była wściekła. Kuzynka skradła show na jej ślubie

Panna młoda nie do końca tak wyobrażała sobie ten dzień. Gdy na horyzoncie pojawiła się jej kuzynka, cała pobladła. Nie spodziewała się, że tak wyjątkowa uroczystość jak własne wesele, może zostać zepsuta przez coś tak błahego. Na przyjęciach weselnych obowiązuje zasada, że to panna młoda jest numerem jeden. Uwaga gości powinna skupiać się głównie na niej, a starsza tradycja podpowiada, aby goście byli bardziej oszczędni w kreacjach. Kobiety nie powinny zakładać na siebie czerni i bieli. Jedna z kuzynek sprytnie obeszła ten zakaz, co nie spotkało się z aprobatą świeżo upieczonej mężatki.

panna młoda
09.01.2021 19:25 Panna młoda chciała tylko płakać. Nie mieści się w głowie, co zrobiła teściowa podczas ślubu

Teściowa panny młodej skandalicznie zachowała się podczas ślubu. Przyszła żona bardzo liczyła na jej pomoc, jednak ta ją zawiodła. Podczas ceremonii dopuściła się kontrowersyjnych zachowań, a młoda dziewczyna postanowiła opisać je u siebie na Facebooku. Nie ukrywała, że to wszystko spowodowało u niej łzy. To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu. W końcu stanęły na ślubnym kobiercu, aby przysięgać sobie miłość i wierność. Wszystko poszłoby świetnie, gdyby nie teściowa. Była ona jedyną osobą z rodziny zaproszoną na ślub, ponieważ reszta krewnych ma homofobiczne przekonania.

Panna młoda
09.01.2021 08:23 Panna młoda się wściekła. Wszystko w momencie, w którym usłyszała prośbę teściowej

Ślub i wesele to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu pary. Miesiące przygotowań i wielkie emocje towarzyszą zakochanym przez kilka miesięcy. Pewna panna młoda musiała zmierzyć się z nietypową prośbą teściowej. Mama pana młodego naciskała na ukochaną syna, aby przefarbowała swój naturalny kolor włosów, aby na przyjęciu nie miały tego samego. Wątek nietypowej prośby teściowej pojawił się serwisie Reddit. Sytuacja miała miejsce w 2019 r. w USA, a opowiedziała ją sama panna młoda, która była zaskoczona prośbą przyszłej teściowej.

manekin
07.01.2021 21:53 Wygląda jak zwykły manekin. Kiedy ludzie poznają wstrząsającą historię, nie mogą uwierzyć

Kobieta na wystawie wygląda jak zwykły manekin. Jednak, kiedy ludzie poznają krążące wokół niej miejscowe legendy, nie mogą powstrzymać gęsiej skórki na ciele. Mowa o salonie ślubnym w Meksyku, który swoją popularność zawdzięcza wcale nie białym sukniom. Ten manekin w Meksyku jest chyba jedną z najbardziej popularnych figurek na świecie. Okazuje się, że turyści z całego świata zjeżdżają się, aby go zobaczyć. Wszystko za sprawa jego bardzo realistycznego wyglądu „panny młodej”, u której, zdaniem wielu osób, dostrzec można linie papilarne czy żylaki…

Panna młoda
21.12.2020 20:25 Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę

Panna młoda zmarła w tragicznych okolicznościach w trakcie swojego wesela, a wszystko to przez niewiarygodną pomyłkę obsługi. Przerażeni goście weselni natychmiast wezwali pogotowie. Choć przybyli na miejsce ratownicy medyczni od razu zaczęli reanimację, już nic niestety nie dało się zrobić. To niesłychane, co było przyczyną zgonu. Do dantejskich scen niczym z horroru doszło w trakcie wesela. Panna młoda zmarła wskutek pomyłki obsługi sali. Do tej tragedii mogło w ogóle nie dojść, sprawdził się jednak najgorszy scenariusz. Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi zmarłej.

pan młody
24.11.2020 15:12 Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odepchnął od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala płakała

Mąż i żona na weselu zawsze wykonują swój pierwszy taniec. Ta panna młoda z pewnością zapamięta go do końca życia! Kompletnie nie spodziewała się tego, co zrobił jej nowo poślubiony mąż. Wyjątkowy moment wszyscy goście zapamiętają na długo i możliwe, że żadne inne wesele już tego nie przebije! Na parkiet nagle weszli koledzy pana młodego i zatańczyli niebywały układ taneczny. Kiedy planuje się wesele co do najmniejszego szczegółu, nikt nie chce, żeby przydarzyło się podczas niego coś niespodziewanego. A właśnie coś takiego przydarzyło się Malwinie. Kobieta nie miała najmniejszego pojęcia, co planuje jej mąż, kiedy przerwał ich pierwszy taniec i odepchnął ją od siebie. Na to, co zadziało się potem na parkiecie, patrzyła się z szeroko otwartymi oczami.

mąż
31.10.2020 21:25 Piotr: „Każda trzydziecha wygląda inaczej w dniu ślubu, ale żadna korzystnie. Istna parodia”

Ślub to jeden z tych momentów, który zarówno w pamięci Państwa młodych, jak i zaproszonych gości pozostaje na długie lata. Pewien anonimowy mężczyzna swoim wpisem na forum internetowym wywołał poruszenie. Każda trzydziecha wygląda inaczej w dniu ślubu, ale żadna korzystnie. To parodia – napisał.Niejedna kobieta po trzydziestce z pewnością usłyszała od swojej życzliwej ciotki lub, lub kuzynki, że jej zegar biologiczny tyka i to ostatni dzwonek, by w końcu założyć rodzinę. Badania jednoznacznie wykazują, że to właśnie płeć piękna po 30… jest najpiękniejsza. Zna swoje atuty, wartość, a nawet niedociągnięcia! Pewien mężczyzna ma jednak nieco inne spojrzenie na tę sprawę, czym wywołał duże obruszenie.

panna młoda
22.10.2020 20:12 Panna młoda odwołała ślub przed samym kościołem. Zaczęła krzyczeć, wpadła w szał, powód odbiera mowę do reszty

Miał być ślub i piękne, bajkowe życie we dwoje. Niestety, zakończyło się dramatem. Nagranie, na którym panna młoda cała roztrzęsiona ucieka sprzed kościoła, natychmiast obiegło internet. Jedna rzecz na zawsze zmieniła życie kobiety. Goście nie mogli w to uwierzyć.Panna młoda nigdy nie spodziewała się, że dzień, który miał być najszczęśliwszym w jej życiu, przebiegnie w taki sposób. Kiedy goście zgromadzili się przed kościołem, ich oczom ukazały się dantejskie sceny. Kobieta wpadła w prawdziwy szał, słychać było tylko niewyobrażalne krzyki i werdykt – ślubu nie będzie. Powód odbiera mowę.

panna młoda
09.10.2020 18:22 Panna młoda przeżyła koszmar. Zobaczyła przyszłego męża pod ołtarzem i nagle zemdlała. Ślubne zdjęcie mrozi krew w żyłach

Panna młoda przeżyła prawdziwy koszmar w trakcie swojego wyjątkowego dnia. Kiedy kobieta podchodziła do ślubnego kobierca i ujrzała swojego przyszłego męża, nagle zemdlała. To smutne, co musiała przeżyć. Zdjęcie z tej uroczystości jest porażające, niektórym zmroziło krew w żyłach. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.Panna młoda z pewnością przeżyła dramatyczne chwile podczas swojego ślubu. Kiedy podchodziła do ołtarza, na oczach wszystkich w pewnym momencie zasłabła. Wszystko przez pewną rzecz, łzy same napływają do oczu.

Panna młoda
10.09.2020 19:50 Panna Młoda bardzo często robi jedną rzecz na ślubie. Mężowie odkrywają mroczne tajemnice przyszłych żon

Panna młoda na własnym ślubie niebywale często robi jedną, charakterystyczną rzecz. Kiedy przyszli małżonkowie odkrywają mroczną tajemnicę swoich wybranek, dosłownie nie mogą w to uwierzyć. W chwili, gdy długo skrywany sekret ujrzy światło dzienne, zaczynają się prawdziwe problemy. Ślub to jeden z tych cudownych momentów, który w pamięci zakochanych utkwi na długie lata. To właśnie w tym dniu przed Bogiem i zaproszonymi gośćmi przyrzekają sobie miłość aż po grób. Zderzenie z przykrą rzeczywistością następuje, gdy organizacją zajmuje się panna młoda, a jej ukochany nie ma pojęcia, kim są zaproszeni na ceremonię mężczyźni.

OJCZYM
29.08.2020 13:12 Niewyobrażalne sceny podczas ślubu. Nagle pan młody rzucił się w pogoń, a za nim panna młoda

Małżeństwo zapamięta ten dzień nie tylko ze względu na wyjątkowe w ich życiu wydarzenie, jakim był ślub. Po zakończeniu ceremonii stało się coś zaskakującego. Reakcja świeżo upieczonego małżonka zaskoczyła wszystkich. Goście wstrzymali dech.Ślub, który zakończył się niespodziewanym finałem, na długo pozostanie w pamięci państwa młodych i zebranych z tej okazji gości. Gdy para powiedziała sobie sakramentalne tak, nagle stało się coś zaskakującego. Pan młody natychmiast zaczął biec, porzucając trzymaną pod rękę dłoń swojej żony, chwilę później ona biegła już za nim.

monitoring
14.08.2020 13:49 Panna młoda na weselu weszła do pokoju się przebrać. W środku zobaczyła swojego męża na łóżku, nie był sam

Panna młoda doznała prawdziwego szoku i to na własnym weselu. Jak każda kobieta marzyła o tym, aby ten jedyny dzień był wyjątkowy i tak też się stało. Z pewnością cała uroczystość przez nikogo nie będzie uznana za normalną, a wszystko przez występek męża, który zaraz po ślubie złamał przysięgę małżeńską. Każda kobieta marzy o tym, aby jej ślub był wyjątkowy. Śnimy o tym jedynym dniu wielokrotnie, wyobrażając sobie siebie w białej sukni u boku ukochanego mężczyzny. Podobnie miała Sylwia, która pewnego dnia miała wyjść za Roberta i tak też się stało. Jednak wydarzeń, które miały miejsce zaraz po ślubie, zupełnie nie przewidziała.

najbrzydsza panna młoda
12.08.2020 14:10 Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą na świecie. Teraz wygląda pięknie, ogromna zmiana

Upływ czasu najwidoczniej sprzyjał tej kobiecie, gdyż w internecie opublikowano zdjęcia tej samej osoby po latach — i zupełnie nie przypomina samej siebie. Będziecie w szoku, wygląda niesamowicie!Panna młoda, niechlubnie ochrzczona najbrzydszą na świecie, pochodzi z Rosji, a zdjęcia z jej ślubu obiegły internet kilka lat temu. Para składająca się z wątpliwej urody kobiety i wątłego pana młodego błyskawicznie okrążyła sieć. Internauci masowo komentowali urodę panny młodej, jednak teraz na pewno by się zdziwili. Wygląda zupełnie inaczej!

Panna młoda
05.08.2020 12:15 Panna młoda zmarła przed kościołem. Zrozpaczony przyszły mąż chciał ją ratować, niestety było za późno

Panna młoda zmarła na chwilę przed wejściem do kościoła, gdzie miała powiedzieć sakramentalne tak. Zrozpaczony przyszły mąż próbował ją ratować, niestety bezskutecznie. To miał być najpiękniejszy dzień, który zapamiętają do końca życia. Niestety los przygotował dla nich zupełnie inny scenariusz. Kobieta pozostawiła po sobie prezent, który dawał mu siły do życia i wiedział, że nie może się poddać. Pewna para postanowiła spędzić razem resztę życia i na ślubnym kobiercu przed Bogiem i zgromadzonymi gośćmi ślubować sobie miłość do grobowej deski. Co więcej, zakochani mieli zostać rodzicami. Przyszła Panna młoda nosiła pod sercem córeczkę, która wkrótce miała pojawić się na świecie. Życie pisze różne scenariusze, a niektórych z nich prawdopodobnie nigdy nie moglibyśmy się spodziewać. Pan młody, który czekał na nią przed ołtarzem, usłyszał tragiczną wiadomość. Historia miała miejsce kilka lat temu.