Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda chciała tylko płakać. Nie mieści się w głowie, co zrobiła teściowa podczas ślubu
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 09.01.2021 19:25

Panna młoda chciała tylko płakać. Nie mieści się w głowie, co zrobiła teściowa podczas ślubu

panna młoda
fot. KRYSTAL HAMMOND AND ABBGAIL PUGH

Teściowa panny młodej skandalicznie zachowała się podczas ślubu. Przyszła żona bardzo liczyła na jej pomoc, jednak ta ją zawiodła. Podczas ceremonii dopuściła się kontrowersyjnych zachowań, a młoda dziewczyna postanowiła opisać je u siebie na Facebooku. Nie ukrywała, że to wszystko spowodowało u niej łzy.

To miał być najpiękniejszy dzień w ich życiu. W końcu stanęły na ślubnym kobiercu, aby przysięgać sobie miłość i wierność. Wszystko poszłoby świetnie, gdyby nie teściowa. Była ona jedyną osobą z rodziny zaproszoną na ślub, ponieważ reszta krewnych ma homofobiczne przekonania.

Teściowa zniszczyła ślub panny młodej

Panna młoda postanowiła opisać na Facebooku przykrą historię ze swojego życia, kiedy to teściowa popsuła dobrą atmosferę podczas ślubu. Kobieta mieszkająca w Portugalii wyjawiła, że wspólnie ze swoją przyszłą żoną uciekły na Gibraltar, aby tam zalegalizować swój związek.

Nikt z członków jej rodziny nie dotarł na ceremonię, ponieważ mają homofobiczne przekonania. Do dzisiaj nie zaakceptowali jej wyboru oraz orientacji seksualnej.

Przyszła panna młoda nie ukrywała, że budziło to w niej frustracje, dlatego tak bardzo liczyła na wsparcie teściowej. Tylko ona zaakceptowała ich związek i miłość.

Portugalka nie spodziewała się, że starsza kobieta tak bardzo ją zawiedzie. Teściowa nie tylko nie zastąpiła jej mamy, lecz także nie pomagała w przygotowaniach do ślubu. Wręcz przeciwnie: mało co jej pasowało i wszystko krytykowała.

Byłam zrozpaczona tym, że nie ma przy mnie moich bliskich, płakałam, w końcu jedna z łez spłynęła mi po twarzy i spadła na moją sukienkę, lekko plamiąc ją podkładem, co zupełnie mnie załamało — wspomina.

Na szczęście w tym momencie pojawiła się jej ukochana i poprawiła jej nastrój. Jednak później żal i gorycz powróciły, a wszystko przez zachowanie teściowej podczas ceremonii.

Starsza kobieta cały czas próbowała na siebie zwrócić uwagę i jawnie flirtowała jednym z zaproszonych gości. W dodatku założyła czarną sukienkę, której kolor kojarzy się raczej z żałobą, a nie radosnym wydarzeniem.

Teściowa i jej dziwna prośba

Jednak największy cios miał dopiero nadejść. Po ceremonii teściowa zażądała od panny młodej, aby ta oddała jej swoją suknię ślubną, ponieważ chce ją założyć na swój własny ślub.

Dziewczyna była oszołomiona, nie wierzyła w to, co się dzieje. To właśnie po dziwnej prośbie postanowiła, że wszystko opisze w mediach społecznościowych. Podkreślała, że suknia ślubna ma dla niej symboliczne znaczenie i nie miała zamiaru z nikim się nią dzielić.

Dodała, że jej teściowa jest od niej jakieś 30 kilogramów cięższa i 3 cm wyższa, więc raczej trudno będzie jej się wcisnąć w sukienkę. Prawdopodobnie może ją nawet przez przypadek zniszczyć lub popruć. Od tego czasu młoda para nie rozmawia z mamą.

Chociaż emocje już opadły, nadal uważam, że to bardzo dziwne, że poprosiła mnie o sukienkę, którą nosiłam w dniu, który zrujnowała — dodaje kobieta.

A wy co myślicie o jej zachowaniu? To nie pierwsza taka historia, którą opisywaliśmy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: parenting.pl