Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę
Kinga Majewska
Kinga Majewska 21.12.2020 20:25

Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę

Panna młoda
Facebook.com @Lovinglifephotography

Panna młoda zmarła w tragicznych okolicznościach w trakcie swojego wesela, a wszystko to przez niewiarygodną pomyłkę obsługi. Przerażeni goście weselni natychmiast wezwali pogotowie. Choć przybyli na miejsce ratownicy medyczni od razu zaczęli reanimację, już nic niestety nie dało się zrobić. To niesłychane, co było przyczyną zgonu.

Do dantejskich scen niczym z horroru doszło w trakcie wesela. Panna młoda zmarła wskutek pomyłki obsługi sali. Do tej tragedii mogło w ogóle nie dojść, sprawdził się jednak najgorszy scenariusz. Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi zmarłej.

Panna młoda zmarła w trakcie wesela

Do tragicznych zdarzeń doszło w minioną sobotę w Rosji w pałacu Carycyno, który kiedyś był podmiejską rezydencją carycy Katarzyny II.

Kiedy 25-latka wraz z gośćmi weselnymi chciała skosztować potraw przygotowanych przez kucharzy, nagle zaczęła się dusić.

Przerażeni bliscy natychmiast wezwali służby ratownicze, lecz gdy medycy dotarli na miejsce i zaczęli ją reanimować, było już za późno.

Aleksandra Erochowa według lekarzy zmarła wskutek wstrząsu anafilaktycznego, była bowiem uczulona na orzechy.

Policja zajęła sie sprawą

Jak podaje Fakt, z zeznań rodziny zmarłej wynika, że panna młoda poinformowała z wyprzedzeniem wszystkich kucharzy o swojej alergii na orzechy, a mimo to na stole weselnym pojawiła się słodka przekąska zawierająca ten alergen.

Jak widać, alergia jest czymś, czego nie należy bagatelizować. Mimo tego, że na co dzień alergicy często zapominają o swoim problemie, jakim jest uczulenie na poszczególne produkty, to mimo wszystko muszą mieć się na baczności, co pokazuje wyżej opisany przypadek.

Policja zajęła się sprawą, aby dostrzec do informacji, czy zdarzenie było czystą pomyłką, czy też był to celowy zabieg.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie zmarłej. Strata bliskiej osoby jest czymś, czego nie sposób opisać słowami. Łączymy się w bólu.

Zobacz zdjęcia:

panna młoda

Panna młoda zmarła w trakcie wesela wskutek wstrząsu anafilaktycznego.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Fakt.pl

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy