Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda była wściekła. Kuzynka skradła show na jej ślubie
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 19.01.2021 10:05

Panna młoda była wściekła. Kuzynka skradła show na jej ślubie

Panna młoda
Fot. screen z filmiku Youtube

Panna młoda nie do końca tak wyobrażała sobie ten dzień. Gdy na horyzoncie pojawiła się jej kuzynka, cała pobladła. Nie spodziewała się, że tak wyjątkowa uroczystość jak własne wesele, może zostać zepsuta przez coś tak błahego.

Na przyjęciach weselnych obowiązuje zasada, że to panna młoda jest numerem jeden. Uwaga gości powinna skupiać się głównie na niej, a starsza tradycja podpowiada, aby goście byli bardziej oszczędni w kreacjach. Kobiety nie powinny zakładać na siebie czerni i bieli. Jedna z kuzynek sprytnie obeszła ten zakaz, co nie spotkało się z aprobatą świeżo upieczonej mężatki.

Kuzynka skradła całe show

Pomimo że panna młoda miała na sobie zjawiskową suknię ślubną i długi, biały welon, to niestety goście oglądali się tego dnia za kimś zupełnie innym.

Kobieta chciała w tym wielkim dniu wypaść jak najlepiej i przygotowywała się do niego długie tygodnie wcześniej. Była wściekła, że uwagę obecnych na weselu panów przykuła nie ona, a… jej kuzynka.

Panna młoda nie była zachwycona, gdy zobaczyła, co kuzynka ma na sobie. Kobieta była ubrana w obcisły kombinezon w ciemnym kolorze oraz wysokie szpilki.

Zaproszone na wesele kobiety podpytywały, gdzie kupiła takie ubrania. W dodatku była ładna, wysoka i mogła pochwalić się zgrabnym ciałem. Każdy gość dyskretnie na nią zerkał. To natomiast nie spodobało się mężatce.

Panna młoda była wściekła

Panna młoda uważa, że jej kuzynka ubrała się jak na kolację biznesową, a nie rodzinne wesele. Wcale nie zastosowała się do przyjętych umownie norm.

Myślała, że kiedy ona jest skupiona na załatwianiu tylu spraw związanych ze ślubem i weselem, goście zatroszczą się, chociaż o nienaganny wygląd. A już zwłaszcza nie spodziewała się tego po własnej rodzinie.

Panna młoda nie powinna mieć do niej pretensji, tylko raczej powinna okazać wsparcie i tez na przykład ją skomplementować. Myślę, że zrobiłoby się jej lepiej niż wtedy, gdy pałała zazdrością – napisał jeden mężczyzna na forum portalu kobieta.wp.pl.

Użytkownicy uważają, że kobiety powinny się wzajemnie wspierać, a nie zazdrościć sobie nawzajem. Każda z nas chce wyglądać przecież atrakcyjnie i nie robi tego złośliwie. Czy Waszym zdaniem panna młoda zareagowała słusznie?

Zobacz zdjęcia:

panna młoda

Panna młoda przygotowywała się do tej uroczystości wiele dni.

Panna młoda

Gdy na weselu ujrzała swoją kuzynkę, do końca dnia chodziła zirytowana.

panna młoda

Strój zaproszonej kobiety skupił uwagę wszystkich gości.

źródło: kobieta.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?