Lifestyle.Lelum.pl > Panna Młoda

Panna Młoda

Panna młoda
04.08.2020 09:31 Panna młoda była gotowa, by powiedzieć „tak”. Nagle pan młody zatrzymał ją i zwrócił się do innej kobiety

Panna młoda nie zdążyła wypowiedzieć słowa tak. Gdy już była gotowa, pan młody nagle zatrzymał ją i kazał się odsunąć. Zwrócił się wtedy do innej kobiety, a goście zamarli. Wszystko zostało nagrane, a wideo zobaczyły już setki tysięcy internautów.To miał być wzruszający, ale typowy ślub bez spektakularnych zdarzeń. Wszystko zmieniło się przez pewną decyzję pana młodego, który w kulminacyjnym momencie odsunął od siebie przyszłą żonę. Panna młoda dobrze się domyślała, kto zajmie jej miejsce.

ukryta kamera
31.07.2020 18:00 Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery

Pan młody dowiedział się o zdradzie swojej ukochanej żony. Z zemstą zaczekał do wesela, by móc jak najbardziej upokorzyć niewierną ukochaną. Dla niego zemsta z pewnością miała słodki smak, a panna młoda zapamięta ten okropny dzień na zawsze. Wszyscy Zdrada jest jednym z tych zachowań, które boli najbardziej. Zdradzeni kochankowie niekiedy przez długie lata nie potrafią dojść do siebie, niemal na każdym kroku rozpamiętując przykrości, których doświadczyli. O ile dla jednych hektolitry łez wylewanych w poduszkę są czymś zupełnie normalnym, tak inni zdają sobie sprawę, jak słodki smak może mieć zemsta. Mimo że nie uśmierzy bólu, chociaż w minimalnym stopniu wpłynie na ich samopoczucie.

panna młoda
30.07.2020 14:11 Panna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka

Panna młoda w dzień po weselu obudziła się w nie swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka, co gorsza, nie pamiętała, jak się tam znalazła i co się wydarzyło. Po chwili do pokoju wszedł obcy mężczyzna z szampanem. W głowie miałam tylko jedno: co ja zrobiłam? — pisała na forum panna młoda. To dopiero początek.Nie każda panna młoda przeżywa bajkowy poranek tuż po ślubie. Przekonała się o tym pewna 25-latka, która opisała swoją historię w sieci. Nie mogła uwierzyć, co zrobiła we własną noc poślubną!

Panna Młoda
19.07.2020 13:37 Pan młody nagle przerwał ślub. Kazał pannie młodej się odwrócić, kiedy zobaczyła, co działo się za jej plecami, zaczęła płakać

Panna młoda nie mogła przewidzieć, że ten dzień będzie dla niej tak wyjątkowy. Podczas ceremonii, partner kazał się jej odwrócić. To, co zobaczyła za swoimi, plecami sprawiło, że zaczęła płakać. W kościele stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć.Panna młoda nie mogła się spodziewać tego, co stanie się podczas jej ślubu. Przyszły mąż pod ołtarzem kazał się jej odwrócić — zaskoczona kobieta wykonała jego polecenie, a następnie wybuchła płaczem. Mamy nagranie z tego porażającego zdarzenia.

panna młoda
16.07.2020 20:38 Nie żyje panna młoda, zmarła po zjedzeniu ciastka. Powód okazał się wstrząsający

Panna młoda zmarła na własnym weselu. Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu, niemal każda dziewczyna, już od najmłodszych lat czeka na niego z niecierpliwością. Dla tej panny młodej był to najgorszy, oraz ostatni dzień w życiu. Stało się to skutek zjedzenia ciastka. Co zawiniło?Panna młoda spodziewała się najpiękniejszego dnia w swoim życiu, tymczasem ten zmienił się w prawdziwy koszmar. Wszystko to za sprawą jednego ciastka.

Suknia ślubna
08.07.2020 00:29 Po latach założyła swoją suknię ślubną. Reakcja męża rozkłada na łopatki, wszystko się nagrało

Suknia ślubna to jeden z najważniejszych atrybutów panny młodej. A jak wiadomo, tego dnia, każda chce wyglądać najpiękniej i absolutnie wyjątkowo. Biała suknia jest symbolem zmiany statusu – bez wątpienia to jedna z najważniejszych sukni w życiu. Chyba właśnie dlatego panny młode nie chcą się ich pozbyć przez długi czas. Ta kobieta założyła swoją suknię po latach. Reakcja męża? Bezcenna!Suknia ślubna założona po latach? To dopiero musi być emocjonalne przeżycie. Jednak, jak się okazuje, nie tylko dla dawnej pani młodej, ale również dla jej małżonka. Poniższy filmik to udowadnia.

Panna Młoda
06.07.2020 22:17 Panna Młoda wiedziała, że narzeczony ją zdradza. Zemściła się przed ołtarzem, zrobiła niewybaczalną rzecz

Panna Młoda odkryła, że narzeczony, z którym miała spędzić resztę życia i któremu bezgranicznie ufała, zdradza ją z koleżanką z pracy. Postanowiła, że nie może mu tego wybaczyć i zdecydowała się na czyn, którego nikt się nie mógł spodziewać.Lesly zauważyła, że zachowanie narzeczonego znacznie się zmieniło. Dave twierdził, że to duża ilość pracy i nadgodziny są powodem jego nieobecności w domu. Kobieta początkowo mu wierzyła i bardzo się martwiła, jednak jeden niepokojący szczegół, dał jej do myślenia.Panna Młoda odkryła porażającą rzecz — mężczyzna, którego miała poślubić za dwa miesiące, miał romans. Nie zastanawiając się długo, postanowiła, że zemsta będzie jedynym słusznym rozwiązaniem. Zdecydowała się zrobić niewybaczalną rzecz, rodzina nie wierzyła w to, co się dzieje.Zdrada spowodowała, że Panna Młoda zrobiła niewybaczalną rzeczDave coraz rzadziej kładł się do łóżka z narzeczoną. Bardzo późno wracał z pracy i sypiał na kanapie, by jak mawiał – nie obudzić partnerki. Niestety, Lesly zaczęła wyczuwać damskie perfumy i dziwne zachowanie mężczyzny potwierdziły niestosowne SMSy z tajemniczą Emmą, które znalazła się w jego telefonie. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia Nieprawdopodobne, ile Kozidrak ma lat, wygląda na młódkę. W jej jadłospisie tkwi sekret na przepiękny wygląd Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę

teściowa
05.07.2020 00:28 Po weselu panna młoda sprawdzała koperty od gości. Gdy otworzyła jedną z nich, zalała się łzami

Wesele to kosztowna sprawa. Organizacja tego wymarzonego dnia wymaga dużych nakładów pieniężnych – zaczynając od samych przygotowań, poprzez wynajęcie odpowiednich usług, sali, aż po wygląd pary młodej i weselne atrakcje. W związku, z czym nowożeńcy chcą, by wesele, choć w minimalnym stopniu się im zwróciło. Tak jednak nie stało się w przypadku Ani i jej męża.Panna młoda zalała się łzami gdy zobaczyła zawartość jednej z kopert. Dzień ślubu i wesela to jeden z ważniejszych dni w naszym życiu. Nie ma co jednak ukrywać – to również jeden z najdroższych dni naszego życia. Dlatego równie istotna, co sama uroczystość, staje się zawartość koper. Ta koperta nie była jednak standardowa – doprowadziła pannę młodą do łez.

Panna młoda
03.07.2020 23:35 Panna młoda zmarła tuż przed ślubem. Po kilku dniach partner zajrzał do jej telefonu i stracił mowę

Panna młoda miała wielkie plany i marzenia na przyszłość. Cieszyła się z kościelnego ślubu ze swoją licealną miłością. Niestety, diagnoza spowodowała, że para musiała natychmiast wprowadzić wielkie zmiany w swoim życiu i planach.Panna młoda zmarła tuż przed swoim ślubem. Kiedy po pewnym czasie załamany partner wziął do ręki jej telefon, stracił mowę. To, co znalazł w jej komórce, wywołało wiele skrajnych i ciężkich do opisania emocji. Życie się dla mnie w pewnym sensie skończyło — napisał mężczyzna w emocjonalnym poście na Facebooku. Łzy same napływają do oczu.

panna młoda
02.07.2020 16:42 Tragedia tuż po ślubie. Panna młoda wybiegła z samochodu, rzuciła się na pomoc ofiarom

Panna młoda w swoim najważniejszym dniu przeżyła prawdziwie dramatyczną sytuację. Gdy zobaczyła, co się stało, bez chwili zastanowienia, w ślubnym anturażu wybiegła z samochodu i zaczęła pomagać ofiarom. Całą sytuację opisał na swoim Facebooku jej mąż.Wyjątkowy dzień dla świeżo upieczonych małżonków pozostanie w ich pamięci na zawsze, nie tylko dlatego, że przysięgli sobie miłość. W trakcie gdy nowożeńcy wracali do domu, po pięknej uroczystości zdarzył się wypadek.

panna młoda
27.06.2020 20:10 Najpiękniejszy dzień z życia zamienił się w istny koszmar. Panna młoda i goście zamarli w jednej sekundzie, nikt nie przewidział zachowania męża

Sytuacja, przez którą panna młoda niemal dostała zawału serca, miała miejsce w Chinach. To właśnie tam goście weselni byli świadkami prawdziwego rodzinnego, dramatu obyczajowego, niczym z filmu. Ostatecznie doszło do tego, że trzeba było rozdzielać małżonków.Panna młoda liczyła na najpiękniejszy dzień swojego życia, niestety, nieoczekiwanie zamienił się on w prawdziwy horror. Kiedy nowożeńcy i goście po ceremonii zaślubin udali się na salę weselną, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Jak się okazało, ktoś postanowił zdradzić niechlubną prawdę o świeżo upieczonej żonie. Kiedy kobieta zorientowała się, co się dzieje, było już za późno.

wesele
17.06.2020 11:46 Zepsuł całe wesele. Wszyscy komentowali wyłącznie wygląd mężczyzny ze zdjęcia

Wesele to wyjątkowa uroczystość, która wymaga nienagannej prezencji. O ile para młoda nie zarządziła inaczej, wypada, aby każdy zaproszony gość pojawił się na nim ubrany w eleganckie, stosowne do sytuacji odzienie. Ta para musiała jednak zmierzyć się z trudnymi realiami. Wygląd jednego z gości komentowali niemalże wszyscy.Przyszli małżonkowie nie sądzili, że ich wesele zostanie zepsute przez tak głupi wybryk jednego z gości. Pani młoda swoją historią postanowiła podzielić się w Internecie, gdzie nikt nie krył oburzenia.

KOBIETA
04.06.2020 21:25 Panna młoda usłyszała disco polo i zrobiła niewyobrażalną rzecz. Goście nie wierzyli własnym oczom

Choć panna młoda na swoim przyjęciu weselnym może robić, to co chce, to jednak powinna respektować potrzeby swoich gości. W końcu zaprosiła ich, żeby razem cieszyć się swoim szczęściem. W tym przypadku świeżo upieczona żona zdecydowała zademonstrować swoje niezadowolenie. Z powodu puszczonego disco polo postanowiła po prostu opuścić przyjęcie.Panna młoda usłyszała disco polo na swoim weselu. Zdawałoby się, że nie jest to powód ani do zaskoczenia, ani do złości. W tym przypadku było jednak inaczej. Pani Anna, przyjaciółka Zuzy, która wychodziła za mąż, była świadkiem osobliwego wydarzeniem, którym podzieliła się z redakcją. Wszyscy goście byli w szoku – relacjonuje Ania. Ich zdaniem świeżo upieczona żona zdecydowanie przesadziła.

tvp
01.06.2020 11:44 Panna Młoda została pobita na swoim weselu. Ciało 23-latki wyłowiono z jeziora

Panna młoda została pobita na swoim weselu przez członka rodziny swojego świeżo poślubionego męża. Jak relacjonowała później, ukochany nie stanął w jej obronie. Kobieta była zrozpaczona, chciała wrócić do swojego rodzinnego domu. Po trzech tygodniach od zawarcia małżeństwa 23-latka zniknęła bez śladu. Dopiero po 7 latach poszukiwań, jej mąż przyznał się do zabójstwa. Nadal jednak nie znaleziono ciała kobiety. Tragiczny finał rozegrał się dopiero kilka dni temu, kiedy z jeziora wyłowiono szczątki 23-latki. Mężczyzna przez tyle lat żył bez najmniejszego cienia żalu. Zamordował swoją żonę, a później ukrył jej ciało w jeziorze. Zrobił to tak umiejętnie, że przez 24 lata nikt nie miał pojęcia, gdzie znajduje się Joanna. Nikt nie zwrócił uwagę, przez kogo Panna młoda została pobita na swoim weselu.

suknia ślubna
24.05.2020 00:30 Pocięła swoją suknię ślubną za 10 tysięcy złotych i wrzuciła ją do farby. Efekt odbiera mowę

Suknia ślubna warta ok. 10 tysięcy złotych została pocięta i przefarbowana przez świeżo upieczoną żonę, Emmę Male. Kobieta stwierdziła, że zamiast trzymać głęboko w szafie piękną suknię, da jej drugie życie. Finezyjny koronkowy materiał pocięła i przefarbowała na ciemno-szary kolor. Efekt jest niesamowity, panna młoda chyba nie tęskni za ślubną kreacją!Panna młoda zaraz po weselu postanowiła, że nie schowa swojej sukni ślubnej na lata do szafy. Miała zupełnie inne plany, które okazały się strzałem w dziesiątkę. W metamorfozie sukni ślubnej pomogła jej kuzynka, dziewczyny świetnie sobie poradziły. Jesteśmy pełni podziwu!

ślub
16.05.2020 15:46 Musieli wziąć ślub w szpitalu. Po 18 godzinach od ceremonii nic już nie było takie samo

Ślub zazwyczaj jest początkiem nowego, szczęśliwego życia małżonków. Niestety, w ich przypadku tak nie było. Ze względu na ciężki stan zdrowia panny młodej, ślub musiał odbyć się w szpitalu. Jednak 18 godzin po ceremonii wszystko się zmieniło, a świeżo upieczony mąż pogrążył się w rozpaczy. David i Heather Mosher poznali się na zajęciach tanecznych. Para natychmiast przypadła sobie do gustu i zaczęła się spotykać. Układało im się wspaniale, to była prawdziwa miłość. Na pewno nikt nie pomyślałby, że spotka ich taka tragedia. Panna młoda zmarła jedynie 18 godzin po ślubie. Trudne zaręczyny Ten dzień był szczególny. Na wieczór David zaplanował kolejny krok w ich wspólną przyszłość: chciał oświadczyć się Heather. Niestety, tak się złożyło, że dokładnie tego dnia u kobiety zdiagnozowano raka piersi. Heather nic nie wiedziała o zamiarach ukochanego, który postanowił nie zmieniać planów, ze względu na tę szokującą, straszną nowinę. var block_td_uid_2_63c6863345816 = new tdBlock(); block_td_uid_2_63c6863345816.id = "td_uid_2_63c6863345816"; block_td_uid_2_63c6863345816.atts = '{"limit":"1","sort":"","post_ids":"201909","tag_slug":"","autors_id":"","installed_post_types":"","category_id":"","category_ids":"","custom_title":"","custom_url":"","show_child_cat":"","sub_cat_ajax":"","ajax_pagination":"","header_color":"","header_text_color":"","ajax_pagination_infinite_stop":"","td_column_number":1,"td_ajax_preloading":"","td_ajax_filter_type":"","td_ajax_filter_ids":"","td_filter_default_txt":"Wszystko","color_preset":"","border_top":"","class":"td_uid_2_63c6863345816_rand","el_class":"","offset":"","css":"","tdc_css":"","tdc_css_class":"td_uid_2_63c6863345816_rand","tdc_css_class_style":"td_uid_2_63c6863345816_rand_style","live_filter":"","live_filter_cur_post_id":"","live_filter_cur_post_author":"","block_template_id":""}'; block_td_uid_2_63c6863345816.td_column_number = "1"; block_td_uid_2_63c6863345816.block_type = "td_block_13"; block_td_uid_2_63c6863345816.post_count = "0"; block_td_uid_2_63c6863345816.found_posts = "0"; block_td_uid_2_63c6863345816.header_color = ""; block_td_uid_2_63c6863345816.ajax_pagination_infinite_stop = ""; block_td_uid_2_63c6863345816.max_num_pages = "0"; tdBlocksArray.push(block_td_uid_2_63c6863345816); Mężczyzna stwierdził, że tego dnia jedynie umocnił się w swojej decyzji. Chciał, aby kobieta, którą kochał czuła, że nie jest sama i nie będzie musiała w pojedynkę zmagać się z chorobą. Niestety, para nie miała zbyt wiele czasu, aby zacząć planować ślub. Anna Mucha nawet w czasie pandemii wychodzi codziennie z domu. Ma bardzo ważny powód Tragiczne informacje obiegły media. Nagła śmierć króla lat 70. i 80., aktora i muzyka Milionerzy: stracił pół miliona na pytaniu o kluski. Odpowiedź jest oczywista Ślub w szpitalu Stan kobiety był bardzo poważny. Rak Heather okazał się złośliwy, niebawem zaczął się rozprzestrzeniać. Było z nią bardzo źle. Para wzięła ślub dokładnie rok po zaręczynach. Początkowo mieli zaplanowaną inną datę, jednak lekarze poinformowali Davida, że jeżeli chce poślubić narzeczoną, nie ma czasu do stracenia. Para postanowiła przyspieszyć ceremonię. Ślub odbył się w szpitalu, w towarzystwie bliskich. Kobieta walczyła o życie z całych sił, jednak jedynie 18 godzin po ceremonii ostatecznie przegrała walkę z rakiem. Jej świeżo upieczony mąż stracił miłość swojego życia, jednak postanowił żyć dalej tak, jak chciałaby tego żona. Kobieta zawsze powtarzała, że chce walczyć, więc tak też postanowił radzić sobie z rzeczywistością David. Postanowił, że tak jak Heather, on również będzie walczył do samego końca. Ta historia pokazuje, jak niesamowicie silna może być miłość! Uświadamia także, że los może pokierować naszym życiem zupełnie inaczej, niż byśmy pragnęli. Nie wolno jednak się poddawać! Należy zawsze brać przykład z Heather Mosher i walczyć do końca. ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA: Panna młoda zmarła jedynie 18 godzin po ceremonii. Przyjaciółka kobiety wykonała zdjęcia, na których widać siłę i chęć do życia Heather! Zaledwie 18 godzin po ceremonii kobieta zmarła. Postawa tej silnej kobiety uczy, że zawsze należy walczyć do samego końca! ZOBACZ TEŻ: Zderzenie hulajnóg elektrycznych w Warszawie. Mężczyzna leżał na ziemi Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce Biedronka znowu kusi spektakularną ofertą. Mnóstwo produktów 50% taniej, jest haczyk Pamiętacie, z której kultowej komedii z Michałem Milowiczem pochodzi pokazana scena? IMGW wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia. W nocy i o poranku uważać muszą mieszkańcy kilku województw Pilna interwencja policji podczas strajku Strajku Przedsiębiorców. Co się wydarzyło?

pan młody
21.03.2020 09:51 Pan młody pobladł w trakcie składania przysięgi. Z ust ukochanej padło zdanie, którego nie mógł się spodziewać

Takiej spektakularnej wpadki nie spodziewał się nikt z obecnych. Tego typu rzeczy zdarzają się raczej w filmach komediowych, niż prawdziwym życiu. Towarzyszyły temu spore emocje, a pan młody cały zbladł. Jednak, jak to mówią, prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Pan młody raczej nie spodziewał się tego w tym wyjątkowym dniu. Podczas składania przysięgi małżeńskiej z ust jego ukochanej padło coś, czego zdecydowanie nie chciał usłyszeć. Wyraz jego twarzy mocno zaniepokoił gości. Czy będzie wyrozumiały dla partnerki?

Panna młoda
15.02.2020 17:06 Podczas przysięgi panna młoda nie wytrzymała. Goście wstrzymali oddech, wszystko się nagrało

Panna młoda w trakcie przysięgi nie wytrzymała i zrobiła coś niewiarygodnego. Jej poczynania na ślubnym kobiercu przyczyniły się do tego, że goście na krótką chwilę wstrzymali oddech. Gdyby nie nagranie, które wyciekło do sieci, naprawdę trudno byłoby w to uwierzyć! Zastanawiałaś się, jak na człowieka wpływa stres? Zachowanie tej panny młodej jest najlepszą odpowiedzią. Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu szczęśliwych zakochanych. Nie ulega wątpliwości, że wydarzenie to wiąże się z ogromnymi emocjami i stresem. Pewna panna młoda w trakcie przysięgi zrobiła coś, czego nikt nie mógłby się spodziewać.

Zdjęcie ślubne
12.02.2020 19:51 Zdjęcie ślubne, które wprost uwielbiali. Po czasie zauważyli na nim jeden, paraliżujący ze strachu szczegół

Zdjęcie ślubne to magiczna pamiątka, która zostaje z nami na lata. Pary młode umawiają fotografów na długo przed ceremonią, by upewnić się, że kadry upamiętniające ich szczególny dzień będą perfekcyjne. To małżeństwo to jednak wyjątkowy przypadek. Zdjęcie, które było ich ulubionym, teraz ich przeraża! Wszystko przez jeden szczegół. Małżeństwo, o którym mowa, może pochwalić się nietypową pamiątką ze ślubu. Zdjęcie ślubne, które zdecydowali się opublikować w internecie wywołało wielką burzę. Wcześniej było jednym z ich ulubionych, teraz jednak patrzą na nie z przerażeniem. Dopiero po czasie zauważyli ten niepokojący detal!

Panna młoda
31.01.2020 12:10 Panna młoda zamarła, gdy jej siostra nagle przerwała ślub. Miała ważny powód

Panna młoda była zaskoczona jak nigdy i w trakcie najważniejszego dnia w swoim życiu dosłownie zamarła! Gdy jej siostra niespodziewanie przerwała ceremonię, zupełnie nie wiedziała, co ma o tym myśleć. Była niewiarygodnie zdezorientowana i zakłopotana. Powód, który podała, sprawił, że kobieta zamarła. Co tak naprawdę wydarzyło się w dniu zaślubin? Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu każdej kobiety – nie sposób nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Robimy wszystko, tak by był on wyjątkowy i niepowtarzalny. Nawet po wielu latach chętnie wracamy pamięcią do tego wydarzenia. Tak też bez wątpienia będzie w przypadku bohaterki naszego artykułu. Siostra sprawiła jej niespodziankę, o której nigdy nie zapomni!

20.01.2020 12:34 Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie powód

Ślub dla każdej kobiety to najpiękniejszy dzień w życiu. Panna młoda zakłada białą suknię, idzie do ołtarza z ukochanym mężczyzną, a to wszystko zwieńcza piękny ślub. Niestety, nie zawsze tak jest. Na świecie są miejsca, w których ślub to obowiązek, a miłość i szczęście nie gra pierwszych skrzypiec. Młoda kobieta popełniła samobójstwo dwa dni po ślubie. Małżeństwo nie zawsze idzie w parze z miłością. Kobieta była poddawana testom, z których nie wszystkie wyszły po myśli męża. Co wydarzyło się między małżonkami?

Panna młoda
07.01.2020 15:22 Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza

Panna młoda przed ołtarzem wybuchła rzewnymi łzami. Wszystko przez to, co zrobił jej narzeczony. Takiego gestu z jego strony w życiu nie mogła się spodziewać. Nic dziwnego, że nagranie błyskawicznie obiegło sieć! Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu jest prawdziwą szczęściarą. Jej przyszły mąż postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. I tym razem zdecydowanie dopiął swego. Jego kreatywność i pomysłowość zaskoczyła wszystkich, na czele z ukochaną.

pan młody
04.01.2020 09:50 Pan młody odkrył, że narzeczona go zdradza. Upokorzył ją przy ołtarzu w najgorszy możliwy sposób

Pan młody, który dowiaduje się o tym, że jest zdradzany przez swoją przyszłą żonę, może stać się nieprzewidywalny. Spodziewamy się po takim człowieku wielu rzeczy: wrzasków, zerwania zaręczyn. Jednak ten mężczyzna był wyjątkowo cierpliwy, dokładnie zaplanował sobie zemstę i odczekał z nią do ostatniego momentu. Zemsta najlepiej smakuje na zimno, jednak mało kto ma wystarczająco nerwów, żeby rzeczywiście odczekać z nią odpowiednio długo. Ten pan młody należy to szczególnie cierpliwych osób, które prawidłowe przeprowadzenie zemsty cenią ponad wszystko. Musiało mu to dać ogromną satysfakcję, ale czy scena, do której to doprowadziło, była tego warta?

Najbrzydsza Panna młoda
26.12.2019 13:06 Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

„Najbrzydsza panna młoda” jest Rosjanką i kilka lat temu zdjęcia z jej ślubu obiegły internet. Wątpliwej urody kobieta i drobny mężczyzna stoją na ślubnym kobiercu, internauci masowo komentowali urodę panny młodej, teraz mogą się mocno zdziwić! Czas najwidoczniej sprzyjał tej kobiecie, gdyż w internecie opublikowano zdjęcia tej samej osoby po latach — i nie przypomina samej siebie. Będziecie w szoku!

Para młoda
12.12.2019 20:13 Para Młoda nie chciała czekać na salę 2 lata. Zorganizowali wesele w stodole, efekt jest piorunujący

Para młoda nie zamierzała czekać 2 lata, aby zrobić wystawne wesele na wymarzonej sali. Zakochani słynący ze swoich szalonych pomysłów postanowili zorganizować wesele w ponad stuletniej stodole. Efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. Całe szczęście ogrom pracy, którą włożyli, nie poszedł na marne, a stodoła do dziś stoi otworem, przed kolejnymi nowożeńcami. Wesele jest jednym z tych wydarzeń, które zarówno w pamięci państwa młodych, jak i zaproszonych gości pozostaje przez długi czas. Nic dziwnego, że młodzi dokładają wszelkich starań, by wszystko poszło zgodnie z ich skrupulatnie opracowanym planem. O tych nowożeńcach jakiś czas temu w sieci zrobiło się naprawdę głośno. Wszystko za sprawą sali weselnej, na którą się zdecydowali.

Panna młoda
11.12.2019 11:06 Panna Młoda rozpłakała się, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza

Panna młoda na ślubnym kobiercu wybuchła rzewnymi łzami. To, co zrobił jej przyszły mąż przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego, że gdy tylko filmik z nagraniem dokumentującym to wydarzenie trafił do sieci stał się prawdziwym hitem. Internauci również nie potrafili ukryć swojego wzruszenia. Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu jest prawdziwą szczęściarą. Jej przyszły mąż postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. I tym razem zdecydowanie dopiął swego. Jego kreatywność i pomysłowość zaskoczyła wszystkich, na czele z ukochaną.

panna młoda
08.12.2019 14:45 Panna młoda zadała swojemu narzeczonemu zagadkę. Kiedy usłyszała odpowiedź od razu odwołała ślub

Panna młoda postanowiła sprawdzić swojego narzeczonego i zadać mu pewną zagadkę. Jego odpowiedź utwierdziła ją w przekonaniu, że nie może stanąć z nim na ślubnym kobiercu. W mgnieniu oka odwołała ślub i pragnęła, jak najszybciej o nim zapomnieć. Słowa, które usłyszała, na długo utkwią w jej pamięci. Ślub ma być jednym z tych momentów w życiu zakochanych, który zapamiętają do końca życia. W końcu przed Bogiem i zaproszonym gośćmi przysięgać sobie będą dozgonną miłość. Problemy zaczynają się, kiedy przyszła panna młoda nie jest do końca pewna swojego wybranka. Jedna zagadka, właśnie tyle wystarczy, by w mgnieniu oka rozwiać wszelkie wątpliwości i podjąć właściwą decyzję.

pan młody
02.12.2019 13:21 Pan młody dostał nauczkę od człowieka, który też kochał jego żonę. Ćwiczył od roku w tajemnicy

Pan młody był w szoku, gdy w czasie wesela inny mężczyzna skupił na sobie uwagę wszystkich. Okazało się, że również kochał jego żonę i postanowił dać mu nauczkę. Przez cały rok ćwiczył w tajemnicy, co zrobi w czasie wesela. Niesamowite wideo z wesela, na którym widać wzruszającą sytuację. Pan młody dostał nauczkę od innego mężczyzny. Już 27 milionów internautów zachwyciło się filmikiem. Nikt nie krył emocji.