Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koszmarna zemsta panny młodej na teściowej. Pomogła jej kelnerka, finał zwala z nóg
Weronika Dadok
Weronika Dadok 12.01.2023 21:42

Koszmarna zemsta panny młodej na teściowej. Pomogła jej kelnerka, finał zwala z nóg

panna młoda
unsplash.com

Dzień ślubu to dla wielu osób jeden z najważniejszych momentów w życiu. Państwo młodzi marzą o tym, aby wszystko poszło zgodnie z planem, a zarówno oni, jak i goście bawili się wybornie do samego rana. 

Podczas tak wyjątkowej uroczystości, ważne jest przestrzeganie odpowiednich zasad, dzięki którym unikniemy urażenia kogokolwiek. Niestety w tym przypadku nie wszystko poszło, jak należy. Teściowa panny młodej włożyła sukienkę w kolorze białym, co zdecydowanie nie spodobało się jednej z najważniejszych osób podczas tego wydarzenia.

Panna młoda zapłaciła kelnerce za „przysługę”

Cały świat usłyszał o niezwykle niefortunnej sytuacji, która miała miejsce na weselu. Nie od dziś wiadomo, że pokaźna biała sukienka jest nieodłącznym atrybutem panny młodej. Niestety teściowa jednej z nich, nie uszanowała w pełni tradycji i lekceważąc zwyczaj, ubrała się właśnie w ten „zarezerwowany” już kolor podczas ceremonii.

Poszkodowana nie chciała tracić nerwów, wytykając błędy innym podczas własnego święta. Postanowiła wszystko przemilczeć, chociaż przeznaczenie miało zupełnie inny plan…

Kelnerka przez przypadek wylała sos na ubranie teściowej, która to musiała w popłochu opuścić imprezę, aby móc się przebrać. Obsługująca wesele kelnerka na początku była przerażona swoim czynem, jednak chwilę później okazało się, że nawet się jej to opłaciło.

Panna młoda zapłaciła jej 55 funtów napiwku za „przysługę”.

Źródło: Webniusy

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

 

 

Tagi: panna młoda
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem