Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą na świecie. Teraz wygląda pięknie, ogromna zmiana
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 12.08.2020 14:10

Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą na świecie. Teraz wygląda pięknie, ogromna zmiana

najbrzydsza panna młoda
Fot.worldlifestyle.com

Upływ czasu najwidoczniej sprzyjał tej kobiecie, gdyż w internecie opublikowano zdjęcia tej samej osoby po latach — i zupełnie nie przypomina samej siebie. Będziecie w szoku, wygląda niesamowicie!

Panna młoda, niechlubnie ochrzczona najbrzydszą na świecie, pochodzi z Rosji, a zdjęcia z jej ślubu obiegły internet kilka lat temu. Para składająca się z wątpliwej urody kobiety i wątłego pana młodego błyskawicznie okrążyła sieć. Internauci masowo komentowali urodę panny młodej, jednak teraz na pewno by się zdziwili. Wygląda zupełnie inaczej!

Kim jest najbrzydsza panna młoda?

Pewna Rosjanka kilka lat temu wychodziła za mąż. W dniu ślubu wszystko było idealne — pogoda dopisała, goście bawili się wspaniale, rosyjski spirytus lał się strumieniami. W końcu nadszedł czas na wspólne zdjęcia młodej pary.

Najpierw pan i pani młoda ustawili się do wspólnego zdjęcia. Zdjęcia jakimś cudem zostały opublikowane w internecie i rozeszły się na cały świat szybkością błyskawicy — wszyscy byli bezlitośni dla młodej pary, a w szczególności dla panny młodej, którą bezlitośnie nazwano najbrzydszą panną młodą w historii.

Na zdjęciach ślubnych widać otyłą Rosjankę ubraną w suknię ślubną. Twarz kobiety wykrzywiona jest w szczerym uśmiechu, ale ogromne policzki zasłaniają prawie jej oczy, a wystające czoło nie ma włosów. Obok niej stoi najszczęśliwszy mężczyzna na świecie — pan młody ubrany w rosyjski mundur wojskowy.

  1. Od dziś do 25 sierpnia wszystkich w Polsce obowiązuje zakaz. Wczoraj wieczorem Rada Ministrów podjęła decyzję
  2. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. „Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili”

Najbrzydsza panna młoda – metamorfoza

Po jakimś czasie, jak to bywa w internecie, cała sprawa ucichła i gdy internetowi trolle znaleźli sobie inny obiekt drwin, najbrzydsza panna młoda mogła odetchnąć. Po kilku latach od publikacji ślubnych zdjęć pewien rosyjski dziennikarz przypomniał sobie o nich i postanowił odszukać najbrzydszą panną młodą na świecie.

W końcu mu się udało i kiedy najbrzydsza panna młoda, a właściwie już żona, stanęła przed nim — oniemiał. Panna młoda nie przypominała siebie — była szczupła, miała bujną blond fryzurę i wyglądała jak z okładki magazynu modowego. Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda najbrzydsza panna młoda na świecie?

ZOBACZ ZDJĘCIA PRZED I PO:

Najbrzydsza Panna młoda

Widać, że para jest ze sobą szczęśliwa.

Najbrzydsza Panna młoda

Niestety, internet był bezlitosny.

Najbrzydsza Panna młoda

Po latach jednak zaszły ogromne zmiany!

Najbrzydsza Panna młoda

Uwierzylibyście, że to ta sama osoba?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. „Usłyszałem przeraźliwy krzyk dziecka”. TVN przekazał porażającą wiadomość
  3. Gwiazda TVN wzięła ślub. Zdjęcia z kościoła i wesela trafiły do sieci
  4. Mężczyzna na wózku przyłapany na okropnym czynie. Monitoring ujawnił całą prawdę
  5. Agnieszka z „Gogglebox” kończy z dietą, wszystko z 1 powodu. Na wakacjach wbiła się w srój kąpielowy, przeszła ogormną metamorfozę

źródło: fakt.pl, joy.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz