Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Panna młoda się wściekła. Wszystko w momencie, w którym usłyszała prośbę teściowej

Panna młoda się wściekła. Wszystko w momencie, w którym usłyszała prośbę teściowej

Panna młoda
fot. instagram.com

Ślub i wesele to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu pary. Miesiące przygotowań i wielkie emocje towarzyszą zakochanym przez kilka miesięcy. Pewna panna młoda musiała zmierzyć się z nietypową prośbą teściowej. Mama pana młodego naciskała na ukochaną syna, aby przefarbowała swój naturalny kolor włosów, aby na przyjęciu nie miały tego samego.

Wątek nietypowej prośby teściowej pojawił się serwisie Reddit. Sytuacja miała miejsce w 2019 r. w USA, a opowiedziała ją sama panna młoda, która była zaskoczona prośbą przyszłej teściowej.

Panna młoda opowiedziała o nietypowej prośbie teściowej

W 2019 r. pewna panna młoda podzieliła się z internautami swoją historią. Okazało się, że teściowa nie była zadowolona, że jej 30-letni syn zaręczył się właśnie z nią już po pół roku randek. Oliwy do ognia dolała przeprowadzka młodych.

Para zdecydowała się zamieszkać aż 2 tys. km od swoich bliskich. Teściowa przestała wtedy udawać miłą i całkowicie utrudniała narzeczonym życie. To jednak nie wszystko! Panna młoda podzieliła się SMS-em od mamy ukochanego, który wywołał niedowierzanie.

Pewnego dnia przyszła teściowa wysłała do ukochanej syna SMS-a z pytaniem o to, co zamierza zrobić z włosami na ślub.

Wysłałam jej kilka inspiracji z Pinteresta – relacjonowała przyszła żona.

Teściowa jednak naciskała, aby panna młoda wyjawiła, co zrobi z kolorem włosów. I nie chodziło o to, że jej się nie podobał, bo teściowa sama farbowała się na rudo. Uznała, że kolor włosów panny młodej będzie kolidować z jej własnymi, co może sprawić, iż ludzie będą się dziwnie na to patrzeć. Wobec tego kobieta postanowiła odmówić mamie swojego narzeczonego. Nawiasem mówiąc, bywały takie sytuacje, w których teściowe na ślub swoich synów zakładały suknie ślubne.

Panna młoda opowiedziała o historii z teściową

Przyszła mężatka uznała, że sprawa jest zamknięta, ponieważ teściowa od dwóch dni przestała się odzywać, zatem na spokojnie mogła rozpocząć przygotowania do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. Niestety nic z tego, po jakimś czasie teściowa znów wysłała wiadomość do niej z prośbą o zmianę koloru włosów.

Nadal jestem zdenerwowana, że nie słuchasz mnie co do swojego koloru włosów. Naprawdę nie chcę, żeby ktokolwiek posądzał nas o powinowactwo. Czuję się nieswojo, że jesteś skłonna mieć ten sam kolor co ja, kiedy poślubiasz mojego syna. Chcę, żebyś to ty skupiała uwagę innych tego wielkiego dnia, nie chcę, żeby ktokolwiek czuł się nieswojo, że matka pana młodego i panna młoda wyglądają podobnie – napisała w wiadomości teściowa panny młodej.

Po kolejnej odmowie ze strony przyszłej mężatki teściowa stwierdziła, że tylko ona powinna mieć rude włosy, ponieważ w 2013 roku przeszła chemioterapię. Bezczelna prośba teściowej sprawiła, że kobieta musiała zaczerpnąć rady na Reddicie, gdzie ludzie uznali, iż powinna pokazać te wiadomości swojemu narzeczonemu. Jak poradzili, tak uczyniła. Teściowe niejednokrotnie próbują kolidować w związki małżeńskie. O jednej z takich sytuacji przeczytacie >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: