Lifestyle.Lelum.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom
26.06.2022 18:21 Katarzyna Dowbor zdradziła kulisy „Nasz nowy dom”. Po remoncie należy zapłacić specjalny podatek

Ekipa programu „Nasz nowy dom” już od kilka lat jeździ po całej Polsce i pomaga rodzinom żyjącym w tragicznych warunkach. Okazuje się jednak, że niektórzy po skorzystaniu ze wsparcia Polsatu, muszą zapłacić podatek od wzbogacenia. Katarzyna Dowbor wyjaśniła, jak telewizja rozwiązuje ten problem. Przeprowadzenie ekspresowego remontu wiąże się z ogromnym stresem, a także wielkimi kosztami. Szczególnie dziś — w dobie pędzącej inflacji — przed Katarzyną Dowbor i ekipą stoi ogromne wyzwanie. Wielu widzów zastanawia się, czy rodziny pokazane w programie muszą dokładać się do metamorfozy swojego domu?

Katarzyna Dowbor
23.06.2022 19:08 „Nasz nowy dom” to nie tylko radość, ale i łzy. Smutne, co spotkało bohaterów popularnego programu

Śmiało można powiedzieć, że program „Nasz nowy dom” odmienił życia wielu uczestnikom. Niestety nie wszystkie problemy można rozwiązać remontem, dlatego niektóre historie opowiedziane w show nie miały szczęśliwego zakończenia. O wielu z nich informowała sama Katarzyna Dowbor. Prowadząca bezpośrednio stykała się bowiem z ludzkimi dramatami. Właśnie dlatego potrafiła w krótkim czasie zżyć się z uczestnikami. Nic więc dziwnego, że później tak bolało ją, gdy dowiadywała się o ich śmierci. Takich bohaterów programu jest w jego historii niestety kilku.

Katarzyna Dowbor Nasz Nowy Dom
22.06.2022 10:17 Ekipa Katarzyny Dowbor przerobiła 100-letnią ruinę w pałac. Pokazali, jak po latach wygląda wyremontowany dom. „Coś nierealnego”

„Nasz Nowy Dom” to program, który od lat odmienia życie uczestników i pozwala im zamieszkać w odmienionych warunkach. Jedną z uczestniczek była 33-letnia Angelika, samotnie wychowująca piątkę swoich dzieci. Jak teraz wygląda jej miejsce zamieszkania? Katarzyna Dowbor i jej ekipa odwiedziła 100-letni dom Angeliki dwa lata temu. Podjęli się oni trudnej odnowy tego miejsca i zapewnili uczestniczce oraz jej dzieciom godne warunki do życia. Co zmieniło się przez te dwa lata od emisji odcinka?

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
21.06.2022 22:33 Chcesz, żeby ekipa Katarzyny Dowbor wyremontowała Twój dom? Wiemy, jak dostać się do programu „Nasz nowy dom”

„Nasz nowy dom” to program, który już od niemal 10 lat wiernie towarzyszy nam podczas niedzielnych popołudni. Prowadząca format Katarzyna Dowbor stała się z kolei symbolem niesienia pomocy dla najbardziej potrzebujących. Teraz gospodyni przekazała wspaniałą wiadomość. W programie „Nasz nowy dom” niejednokrotnie byliśmy świadkami ludzkich tragedii. Każda historia przedstawiana na ekranie mogła wzruszyć do łez, a co istotniejsze — zawsze mogliśmy liczyć na wspaniały happy end. Samotność, choroby, brak sił i szans na poprawienie sytuacji swojej i swoich najbliższych — Katarzyna Dowbor jest prawdziwym „radarem”, jeśli chodzi o podobne sytuacje. Wykrywa je i natychmiast reaguje.

Katarzyna Dowbor
19.06.2022 16:55 Pokazali dom wyremontowany kilka lat temu przez ekipę Katarzyny Dowbor. Po interwencji Polsatu nic się nie zmieniło

Program Polsatu „Nasz nowy dom” miał premierę w 2013 roku. Od tego czasu jego prowadząca Katarzyna Dowbor remontuje domy Polaków, którzy znaleźli się w skrajnie złej sytuacji mieszkaniowej. Jak jeden z lokali wygląda po latach? Serial doczekał się już osiemnastu sezonów. Przez ten czas wyemitowano niemal 300 odcinków, a co za tym idzie – pomoc była możliwa naprawdę sporej grupie ludzi. Niektóre odcinki wzbudzają naprawdę silne emocje.

Katarzyna Dowbor
27.05.2022 10:04 Syn pani Teresy wstydził się zapraszać kolegów. Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła jego dom nie do poznania

Finałowy odcinek sezonu „Nasz nowy dom” przyniósł wiele emocji. Życie pani Teresy i jej rodziny wreszcie mogło się odmienić. Katarzyna Dowbor jak zwykle miała dla bohaterów wiele niespodzianek, jednak największa, jak zwykle, czekała na sam koniec. Za nami 264. odcinek programu „Nasz nowy dom”, w którym Katarzyna Dowbor odwiedziła wieś Trzek. Właśnie tam mieszka pani Teresa, wraz z dwójką dzieci: Wojtkiem i Zosią. Kobieta wiele przeszła w życiu. Uciekła od pierwszego męża, zaś drugi partner ukrywał przed nią problem alkoholowy. Mimo to kobieta starała się być silna i za wszelką cenę chronić dzieci oraz zapewniać im godne warunki. Bohaterka zadłużyła się, aby wykupić dom po dziadku, który zapewnił jej upragnioną niezależność. Na szczęście na co dzień może liczyć także na pomoc krewnego, 55-letniego Tomasza.

Katarzyna Dowbor
20.05.2022 00:24 Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor przekroczyła próg domu uczestników. Widok ją przeraził

Katarzyna Dowbor, prowadząc program „Nasz nowy dom”, widziała już niejeden budynek w skandalicznym stanie. Nigdy nie była jednak tak porażona stanem lokalu, jak w najnowszym odcinku. W 263. odcinku programu Polsatu ekipa Dowbor przeprowadzała remont w Owińskach. Mieszka tam pani Anna i jej 4-letni synek Natan. Dom, jaki kobieta odziedziczyła po rodzicach, przeraził prowadzącą.

Katarzyna Dowbor, Nasz nowy dom
19.05.2022 18:21 Widok mieszkania nie był najgorszy. Łzy w programie Katarzyny Dowbor, przejmująca historia bohaterów

Katarzyna Dowbor często przeżywa wzruszenie podczas pracy w programie „Nasz nowy dom”. Jednak tym razem historia jest wyjątkowo poruszająca. To nie widok mieszkania był w niej najgorszy. Najnowszy odcinek programu powstał w Owińskach. To tam pani Ania samotnie wychowuje swojego synka, 4-letniego Natana. Niestety, z ojcem chłopca wiąże się bardzo przykra historia.

Nasz nowy dom
18.05.2022 14:16 Ludzie myślą, że domy należą do nich. Katarzyna Dowbor ujawniła największe problemy programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą program „Nasz nowy dom” odmieniła życie niejednej rodziny. Prowadząca od kilku lat jeździ po całej Polsce i przeprowadza metamorfozy często kompletnie zrujnowanych wnętrz. Zdarza się jednak, że na jej drodze stają pewne trudności. Regulamin programu jasno określa reguły, których muszą przestrzegać uczestnicy. Zdarza się jednak, że ludzie ignorują narzucone zasady i zgłaszają się do show niespełniające podstawowych wymagań.

Nasz nowy dom
16.05.2022 14:20 Wyciskające łzy komentarze pod nagraniem z „Nasz nowy dom”. Sytuacja kobiet w Polsce jest fatalna

„Nasz nowy dom” to program, który nie raz pomógł już osobom w bardzo trudnej sytuacji materialnej. W trakcie ostatniego odcinka stało się tak po raz kolejny. Problemy uczestniczek spowodowały rozognioną dyskusję w sekcji komentarzy na facebookowej stronie programu. Nikt nie miał jednak pretensji do nich samych. Zastanawiano się, dlaczego wcześniej nie otrzymały one odpowiedniej pomocy.

Katarzyna Dowbor
13.05.2022 18:54 Wielki błąd ekipy Katarzyny Dowbor podczas remontu. Afera w „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontowała w ostatnim odcinku programu „Nasz nowy dom” lokal we wsi Kłudno. Mieszkała w nim pani Marianna z niepełnosprawną córką. W pewnym momencie doszło do bardzo poważnego błędu. Odcinek opowiadający o losie pani Marianny i jej córki Agnieszki, cierpiącej na czterokończynowe porażenie mózgowe, był bardzo poruszający (więcej TUTAJ). Emocji nie brakowało też w trakcie remontu.

Nasz nowy dom
13.05.2022 14:19 „Nasz nowy dom”: Polsat pokazał jeden z najsmutniejszych odcinków. Widzowie płakali z powodu nieszczęść bohaterki

262. odcinek programu „Nasz nowy dom” pokazał wyjątkowo smutną historię dwóch kobiet. Ekipa Katarzyny Dowbor odwiedziła Kłudno, gdzie wraz z chorą córką mieszka pani Marianna. Losy wycieńczonej matki doprowadziły niejednego widza do łez. Każda historia przedstawiona w programie „Nasz nowy dom” kryje swój własny dramat. Katarzyna Dowbor niejednokrotnie podkreślała, iż jej praca, choć satysfakcjonująca, bywa niewyobrażalnie trudna i pozostawia trwały ślad w psychice. Jednak w tym odcinku emocje sięgnęły zenitu. Losy Pani Marianny i jej cierpiącej na porażenie mózgowe córki poruszyły do głębi nie tylko gospodynię, ale także publiczność. Niejeden widz przyznał, że oglądając 262. odcinek nie mógł pohamować płaczu.

Katarzyna Dowbor
11.05.2022 23:11 Nasz nowy dom. Skandal po programie Katarzyny Dowbor. Wybuchła wielka kłótnia, poszło o toaletę

Program „Nasz Nowy Dom” cieszy się olbrzymią popularnością wśród telewidzów. Ostatnio jednak show Katarzyny Dowbor znalazło się w ogniu krytyki, a to wszystko… przez toaletę. Fani produkcji Polsatu zarzucili jednej z uczestniczek niechlujność oraz brak chęci do dbania o czystość w miejscu zamieszkania. Uważają, że nawet interwencja Katarzyny Dowbor może okazać się nieskuteczna, jeśli nie zacznie sprzątać mieszkania. O co dokładnie chodzi?

Katarzyna Dowbor i Wiesław Nowobilski
10.05.2022 22:47 Ekipa Katarzyny Dowbor nie wytrzymała, odeszła. Trudne kulisy programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu „Nasz nowy dom” od lat jeździ po całej Polsce i remontuje domy potrzebujących Polaków. W trakcie jednego z wywiadów przyznała, że ekspresowe odnowy nie są łatwym zadaniem i wiążą się dla ekipy z pracą od rana do nocy. Nie każdy jest gotowy na takie poświęcenie. „Tu trzeba mieć dużą odporność i dużo siły, żeby coś takiego robić” – powiedziała Katarzyna Dowbor w rozmowie z Plotkiem. Prowadząca w trakcie wywiadu zdradziła kulisy swojej pracy i opowiedziała o trudnościach, z jakimi musiała się mierzyć.

Nasz nowy dom
09.05.2022 11:03 Przyjechali do domu po remoncie. Gdy Katarzyna Dowbor go im pokazała z ich oczu zaczęły płynąć łzy

W najnowszym odcinku programu „Nasz Nowy Dom” nie brakowało emocji i wzruszeń. Katarzyna Dowbor pomogła kolejnej potrzebującej rodzinie. Uczestnicy nie kryli łez na widok swojego odnowionego domu. Prezenterka podjęła się remontu starego domu z rozpadającą się łazienką. Rodzina nie mogła poznać swojego wyremontowanego mieszkania.

Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom
06.05.2022 10:11 Katarzyna Dowbor zaniemogła, zastąpiła ją wspaniała kobieta. Przejęła ekipę, wiemy komu pomogli

Katarzyna Dowbor ze względu na stan zdrowia nie mogła poprowadzić jednego z ostatnich odcinków „Nasz nowy dom”. Otrzymała jednak godne zastępstwo, a w programie nie zabrakło poruszających scen. „Nasz nowy dom” to program, który nieodmiennie kojarzy się z jedną postacią polskiego show-biznesu. Katarzyna Dowbor prowadzi format od pierwszego dnia emisji, 29 września 2013 roku, choć jak przyznała, zwłaszcza w pierwszych latach produkcji, był on poważnym testem dla jej siły i odporności psychicznej. Setki razy słyszeliśmy, jak niezłomna gwiazda mówi „tak” rodzinom rozpaczliwie potrzebującym pomocy. Ta kobieta wydaje się nie do zdarcia, jednak czasami organizm po prostu mówi „nie”.

Katarzyna Dowbor
03.05.2022 18:01 Część kolegów Katarzyny Dowbor nie mogła dłużej wytrzymać. Opuścili jej ekipę

Choć program „Nasz nowy dom” może się kojarzyć z wielką radością i wzruszającymi happy endami, rzeczywistość nie jest tak kolorowa. Katarzyna Dowbor ujawniła, że część jej kolegów nie wytrzymała i musiała zrezygnować ze współpracy. „Nasz nowy dom” gości na antenie już od niemal dekady, a wraz z nim — ekipa remontowa i charyzmatyczna Katarzyna Dowbor. To dzięki ich pracy wiele rodzin mogło rozpocząć zupełnie nowe życie, a niektórzy po raz pierwszy w życiu zamieszkali w domu z łazienką i podstawowymi sanitariatami. Gwiazda już niejednokrotnie podkreślała, że choć program sprawia jej wiele radości, wiąże się też z wieloma trudnościami i jest niezwykle wymagający — zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Nasz nowy dom
30.04.2022 18:53 Maciej z ekipy Katarzyny Dowbor wparował do remontowanego domu. Wiemy, co się stało po chwili

W ostatnim odcinku programu „Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor z ekipą postanowili pomóc pani Cecylii i jej prawnuczce Emilii. Podczas generalnego remontu mieszkania do budynku wszedł architekt Maciej, który przedstawił swoje ambitne plany. Twórcy programu określili je mianem „tetrisa”. Producenci show postanowili spełnić marzenia uczestniczek i zagwarantować im jak najlepsze warunki w domu. Ze względu na niewielką powierzchnię mieszkania, nie było to łatwe. Mimo to ekipa Katarzyny Dowbor stanęła na wysokości zadania.

Nasz nowy dom
23.04.2022 22:25 „Nasz nowy dom”: Szef ekipy przekazał, ile trwa remont. Chciał trafić do niedowiarków

„Nasz nowy dom” to program, którego założeniem jest pomoc potrzebującym. Fachowa ekipa remontowa wykonuje kompleksowy remont zaniedbanych domów uczestników w zaledwie 5 dni. No właśnie, czy aby na pewno trwa to tak krótko? Niektóre z metamorfoz są bowiem tak imponujące, że aż wierzyć się nie chce, że budowlańcy zrobili je tak sprawnie. Jaka jest prawda?

Nasz nowy dom
21.04.2022 22:01 „Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor przeczytała, kto zgłosił się do programu i zbladła. Ruszyła z ekipą bez wahania

Ekipa programu „Nasz nowy dom” już od lat pomaga potrzebującym Polakom i remontuje ich kompletnie zniszczone domy. W jednym z odcinków Katarzyna Dowbor dostała list od pani Beaty i jej 12-letniego syna Dawida. Ich historia złapała ją za serce. Bohaterowie programu „Nasz nowy dom” mieszkali w tragicznych warunkach. Liczba zniszczeń całkowicie przerastała samotną matkę, której małżonek zmarł rok wcześniej. Na szczęście ekipa programu zdecydowała się jej pomóc.

Nasz nowy dom
01.04.2022 14:41 „Nasz nowy dom”: Co się stało z twarzą kierownika budowy? Dopiero teraz wyjawił, co go spotkało

Widzowie Polsatu z pewnością kojarzą sympatycznego kierownika budowy, członka ekipy Katarzyny Dowbor z programu „Nasz nowy dom”. Po ostatnim odcinku fanów mocno zaniepokoiły widoczne zmiany na jego twarzy. Pan Artur osobiście potwierdził ich obawy. Wiemy, co go spotkało. Podczas 257. odcinka ekipa „Nasz nowy dom” dokonała prawdziwego cudu. Z niewykończonej chaty, w której zamieszkiwała rodzina z Marek udało się stworzyć przytulny i pełen uroku, bezpieczny kąt. Jak zwykle, Katarzyna Dowbor i jej ekipa pozostawiła po sobie piorunujący efekt — estetyczny, w pełni funkcjonalny i pełen udogodnień, dostosowany do mieszkańców, zupełnie nowy dom. Na planie nie zabrakło także kierownika budowy, Artura Witkowskiego, który w niezawodny sposób potrafi ocenić możliwości swoje i pracowników i nigdy nie zawahał się pracować do ostatniego tchu, aby kolejna potrzebująca rodzina mogła rozpocząć nowe życie. Fachowiec cieszy się ogromną sympatią widzów. Nic dziwnego, że gdy fani zauważyli zmiany na jego twarzy, zareagowali natychmiast, z wielkim zainteresowaniem i troską.

Nasz nowy dom
11.03.2022 20:07 Mogło dojść do wpadki w „Nasz nowy dom”. Uczestnik prawie zobaczył efekt przed końcem remontu

Ruszył nowy sezon programu „Nasz nowy dom”. Podczas kręcenia zdjęć do ostatniego odcinka prawie doszło do niefortunnej wpadki. Uczestnik programu mógł zobaczyć efekt remontu przed jego zakończeniem. 3 marca zaczęła się 18. seria „Naszego nowego domu”. Nowe odcinki programu można oglądać w każdy czwartek o godzinie 20:05 na Polsacie.

katarzyna dowbor
15.02.2022 14:58 Dzisiaj wyszło na jaw, co zrobiła córka Dowbor dla rodzin z „Nasz nowy dom”. Widzowie zaniemówią

Katarzyna Dowbor największą popularność zdobyła jako prowadząca show Polsatu „Nasz Nowy Dom”. Teraz dziennikarka wyjawiła, jak wiele dla osób z programu robi jej najmłodsza córka Maria. Kim jest pociecha prezenterki? Katarzyna Dowbor otworzyła się na temat swojego życia prywatnego i wyjawiła, czym zajmuje się jej córka Maria. Okazało się, że dziewczyna wielokrotnie pomagała rodzinom, które brały udział w programie „Nasz Nowy Dom”.

nasz nowy dom
19.01.2022 13:07 „Nasz nowy dom”: Dowbor musiała wezwać służby. Widok aż zmroził dziennikarkę

Katarzyna Dowbor świetnie sprawdza się w roli prowadzącej programu Nasz nowy dom, gdyż jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą. Potwierdziła to po raz kolejny, gdy po czasie odwiedziła uczestników show. Okazało się bowiem, że ci nie stosowali się do ustaleń, które poczyniła z nimi w trakcie remontowania ich domu. Co zastała na miejscu?

08.01.2022 14:29 Katarzyna Dowbor przez lata pomagała innym. Nagle sama poprosiła o pomoc

Katarzyna Dowbor już od 9 lat prowadzi popularny program „Nasz nowy dom”, dostarczając widzom nie tylko rozrywki, ale przede wszystkim silnych emocji. Radość, współczucie, smutek — ale świadomość ludzkich dramatów, które dzieją się nieraz tuż obok. Te same silne emocje odczuwa także ekipa programu. Katarzyna Dowbor przyznaje, że sama potrzebuje pomocy, aby sobie z nimi poradzić. Raz po raz do sieci wyciekają nowe informacje zza kulis „Naszego nowego domu”. Pisaliśmy już m.in. o smutnym losie dwóch osieroconych bohaterek, których losem do dziś interesuje się Katarzyna Dowbor. Śledzący na pewno zdają sobie sprawę, że to, co widzimy na ekranie jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej. I nie chodzi tylko o ludzi, których historie poznajemy w kolejnych odcinkach. Pomagając potrzebującym, ekipa „Naszego nowego domu” sama mierzy się z ich problemami, przeżywając te same, nasilone emocje. Jak radzą sobie z konsekwencjami niesienia ratunku?

Ślub od pierwszego wejrzenia
08.01.2022 09:50 Ponure kulisy programu „Nasz nowy dom” ujrzały światło dzienne

Ponad dwa lata temu, w jednym z odcinków „Nasz nowy dom” poznaliśmy historię pani Justyny, której dom został odremontowany przez ekipę Katarzyny Dowbor. Niestety, samotna matka zmarła jeszcze przed emisją, osieracając dwie córki. Prowadząca program Katarzyna Dowbor niechętnie odpowiada na pytania dotyczące dziewczynek. Nieco więcej światła rzuciła natomiast producentka show. Kiedy powstawał odcinek programu „Nasz nowy dom”, w którym Katarzyna Dowbor miała pomóc samotnej Justynie, oraz jej dzieciom, nikt nie spodziewał się, że sprawy przybiorą tak ponury obrót. Jeszcze w trakcie remontu, ekipa programu otrzymała od lekarzy informację o nawrocie choroby u samotnej matki. Niestety, jeszcze przed emisją, we wrześniu 2020 roku pani Justyna zmarła. Bohaterka „Naszego nowego domu”, po trudnych operacjach i zabiegach przegrała z rakiem piersi.

nasz nowy dom
28.12.2021 18:14 Członek ekipy programu „Nasz nowy dom” zabrał głos ws. rodzin, którym pomagają. „Większość nie ma dostępu do podstawowych mediów”

Program Polsatu „Nasz nowy dom”, prowadzony przez Katarzynę Dowbor emitowany jest od 2013 roku. Teraz jeden z architektów, pracujących przy remontach domów i mieszkań, ujawnił przykrą prawdę o wspieranych w produkcji rodzinach. Ekipa „Naszego nowego domu” pomaga najuboższym rodzinom, żyjącym w skandalicznych warunkach rozpocząć nowe życie. Wyemitowano już 17 serii programu. Maciej Pertkiewicz udzielił wywiadu portalowi „Wirtualna Polska”, w którym opowiedział, z czym zespół Katarzyny Dowbor musi mierzyć się na co dzień.

Katarzyna Dowbor
24.12.2021 11:35 Katarzyna Dowbor spędzi Wigilię bez syna. Dla prowadzącej „Nasz nowy dom” te święta będą inne niż zwykle

Katarzyna Dowbor, dziennikarka i prowadząca program „Nasz nowy dom” będzie w tym roku obchodzić święta bez syna i wnuczek. Co się stało? Fakt rozmawiał z Katarzyną Dowbor o tegorocznych świętach. Okazuje się, że dziennikarka będzie świętować Wigilię i Boże Narodzenie tylko z mamą, córką i jej narzeczonym. Gdzie zniknęli Maciej i Joanna Dowbor?