Lifestyle.Lelum.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor
19.12.2021 13:36 „Nasz nowy dom”: Wszyscy byli w błędzie. Wyszło na jaw, co dzieje się z meblami uczestników

Nasz nowy dom to program, który daje nadzieję uczestnikom, a w niektórych przypadkach niemalże ofiaruje im drugie życie. Jak się okazuje, mogą je dostać również stare meble domowników. Do tej pory nie było wiadomo, co dzieje się z rzeczami należącymi do uczestników, które są wymieniane na nowsze. Jak się okazuje, producenci nie chcą niczego marnować.

Katarzyna Dowbor
16.12.2021 15:33 Katarzyna Dowbor o kulisach „Nasz nowy dom”. Zdradziła, co dzieje się z meblami rodzin

Nasz nowy dom to program, który cieszy się rosnącą popularnością. Emitowany jest na antenie Polsatu już od kilku lat i zaciekawia widzów na tyle, że chcą oni poznać bliżej historie poszczególnych bohaterów. Katarzyna Dowbor w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim opowiedziała nieco więcej o realiach pracy na planie. – Staramy się, aby rodziny, którym pomagamy, nie poczuły się gorsze; żeby nie poczuły, że są w jakikolwiek sposób stygmatyzowane – wyznała Katarzyna Dowbor.

08.12.2021 17:16 Ogromna tragedia uczestniczki „Nasz Nowy Dom”. Cudem przeżyła, budynek po remoncie całkowicie spłonął

Jedna z uczestniczek programu „Nasz nowy dom” przeżywa dramat. Dom, który zbudowała dla niej ekipa programu, całkowicie spłonął. Sama bohaterka cudem uszła z życiem z pożaru. Sprawę wyjaśniają teraz śledczy. Bogusława Garwolińska straciła swój nowy, wyremontowany dom. Polsat News poinformował właśnie o tej tragedii. Śledczy pracują nad wyjaśnieniem przyczyny pożaru.

Nasz nowy dom
04.11.2021 19:07 „Nasz nowy dom”: Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

Już dziś o godz. 20:05 na antenie Polsatu wyemitowany zostanie 250. odcinek programu „Nasz nowy dom”. Z tej okazji Katarzyna Dowbor na swoim oficjalnym fanpage’u na Facebooku zamieściła zdjęcie, na którym pozuje wraz z większością ekipy produkcji i zdradziła, że po raz kolejny wypowie znane już słowa. Domyślacie się, o jakie może chodzić? „Nasz nowy dom” należy do ścisłej czołówki najchętniej oglądanych programów w Polsce. Z uwagi na wielkoduszność Katarzyny Dowbor i ekipy remontowej produkcji uznawany jest także za jeden z ulubionych. Nic dziwnego, że to już tak wiele odcinków za nami.

Katarzyna Dowbor
17.09.2021 23:23 Dramatyczny stan uczestniczki „Nasz nowy dom”. Reakcja Katarzyny Dowbor wyciska łzy, przeszła wszelkie oczekiwania

2 września ruszyła 17. edycja programu Polsatu „Nasz nowy dom”. I w tym sezonie Katarzyna Dowbor pomaga w realizacji marzeń i remontuje domy polskich rodzin, by stały się bezpiecznymi miejscami do życia. Tym razem pomogła Annie i jej synkowi Antosiowi. Ich historia jest poruszająca. Nasz nowy dom to serial Polsatu, emitowany nieprzerwanie od 2013 roku. Od samego początku jego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor, która nie tylko nadzoruje przeprowadzane remonty, ale też pomaga spełniać marzenia uczestników programu.

30.08.2021 20:58 Na stronie programu „Nasz nowy dom” pojawiło się czarno-białe zdjęcie. Ekipa wspomina kolegę z pracy

Niedawno informowaliśmy o śmierci jednego z najbardziej zasłużonych członków ekipy polsatowskiego show. Wiadomość o odejściu Leszka pojawiła się na fanpage’u prowadzącej „Nasz nowy dom” – Katarzyny Dowbor. Teraz przyjaciela z planu pożegnała obsada programu.

21.08.2021 21:46 Katarzyna Dowbor w żałobie. Poinformowała o śmierci bliskiej osoby

Katarzyna Dowbor, prowadząca polsatowski program „Nasz nowy dom”, przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych informację o śmierci długoletniego współpracownika. Leszek był związany z formatem od początku jego istnienia. Wiadomość pojawiła się na fanpage’u dziennikarki.

katarzyna dowbor
19.05.2021 22:06 Największa tajemnica „Nasz nowy dom” wyszła na jaw. Do tej pory mało kto wiedział, gdze trafia stare wyposażenie uczestników programu

Program Nasz nowy dom od momentu pojawienia się na antenie telewizji Polsat niezmiennie cieszy się popularnością wśród widzów. Projekt, którego główną twarzą jest Katarzyna Dowbor, ma jednak wiele tajemnic, o których nie mówi się w czasie emisji poszczególnych odcinków. Dziś odkryjemy przed wami jedną z nich. Pewnie wielu fanów programu Nasz nowy dom zastanawiało się, co dzieje się ze starym wyposażeniem mieszkań uczestników. Katarzyna Dowbor postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości.

Katarzyna Dowbor
04.04.2021 20:48 Ekipa „Nasz nowy dom” wróciła po czasie do jednej z rodzin. „Nie poznałem okolic tego domu”

Maciej Pertkiewicz, architekt z programu „Nasz nowy dom” w wywiadzie dla portalu kobieta.wp.pl opowiedział o sytuacji, która miała miejsce już jakiś czas temu. Ekipa produkcji Polsatu udała sie bowiem do jednej z rodzin, której pomogli. Widok zastany na miejscu szczerze ich zdziwił. Wspomniana rodzina pochodziła z Łukowa. Ekipa programu „Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor na czele pomogli już niejednej rodzinie. Maciej Pertkiewicz opowiedział podczas wywiadu o jednej z nich.

nasz nowy dom katarzyna dowbor
28.03.2021 20:31 Nasz nowy dom: Jak w rzeczywistości wygląda produkcja programu? Architektka ujawniła szczegóły

Jeden z najpopularniejszych programów Polsatu, Nasz nowy dom sprawia radość dziesiątkom tysięcy Polaków nieprzerwanie od 2013 roku. Jego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor. Dzięki produkcji wiele rodzin z całej Polski może się cieszyć nowym domem. Tymczasem architektka programu, Martyna Kupczyk zdradziła, jak wyglądają zgłoszenia do produkcji Polsatu i czyje kandydatury są odrzucane. Nasz nowy dom to prawdziwy hit, który dostarcza ludziom nie tylko rozrywki, ale także satysfakcję. Niestety, nie każda rodzina może liczyć na pomoc produkcji w ciężkich sytuacjach materialnych. Opowiedziała o tym architektka programu.

katarzyna dowbor
07.03.2021 22:52 Martyna z ekipy programu „Nasz nowy dom” wyznała prawdę o odrzuconych rodzinach. Widzowie nie mieli pojęcia

Ekipa programu „Nasz nowy dom” od paru lat stara się pomagać potrzebującym, których warunki mieszkaniowe nie należą do dobrych. Okazało się jednak, że rodziny muszą spełnić konkretne warunki, by myśleć o dostaniu się do programu. Czego dotyczą? Choć mogłoby się wydawać, że chodzi o najbardziej oglądalne historie uczestników, prawda jest inna. Wybór dokonywany jest ze względów… finansowych.

nasz nowy dom
05.02.2021 16:25 Katarzyna Dowbor przekazała tragiczną wiadomość. Zmarła uczestniczka jej programu, osierociła córkę

Katarzyna Dowbor opublikowała na swoim Instagramie wstrząsający wpis. Bardzo smutna wiadomość z programu Nasz nowy dom. Zmarła jedna z uczestniczek. Katarzyna Dowbor podzieliła się bardzo smutnymi informacjami. Nie żyje Pani Ania, bohaterka programu Nasz nowy dom. Kobieta osierociła córkę.

Katarzyna Dowbor, Nasz nowy dom
23.12.2020 08:08 Uczestniczka ,,Nasz nowy dom” zmarła dwa miesiące po remoncie. Katarzyna Dowbor ujawnia, co dzieje się z jej córkami

Nasz nowy dom to program, w którym Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową pomagają w odnowieniu mieszkania potrzebującym rodzinom. Niestety w produkcji czasami dochodzi do przykrych sytuacji. Jedna z nich miała miejsce w 148. odcinku, kiedy to jedna z uczestniczek zmarła dwa miesiące po remoncie, osieracając dwie córki. Teraz na jaw wyszła prawda, co się z nimi dzieje. Pani Justyna z uwagi na fatalną sytuację materialną zgłosiła się po pomoc do programu Nasz nowy dom. Jej prośba została rozpatrzona pozytywnie i Katarzyna Dowbor z ekipą remontową jej pomogli. Dwa miesiące po zakończeniu remontu kobieta zmarła, osieracając dwie córki: Julię i Amelię. Wiadomo już, co się z nimi dzieje.

Katarzyna Dowbor
21.12.2020 19:16 Katarzyna Dowbor wyremontowała jej dom. Dwa miesiące później rozegrał się najczarniejszy scenariusz

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową programu Nasz nowy dom odwiedziła Gliwice i postanowiła wyremontować dom pani Justyny. Miało to miejsce podczas odcinka nr 148, którego premiera odbyła się 19 września 2019 roku. Wczoraj, tj. 20 grudnia Polsat wyemitował odcinek ponownie. Kobieta zwróciła się z prośbą o pomoc do ekipy programu, a Ci nie pozostali obojętni na jej los. W momencie przeprowadzania akcji kobieta bardzo poważnie chorowała. Niedługo po wyremontowaniu mieszkania stała się najstraszliwsza rzecz. Pani Justyna z dwoma córkami mieszkała w fatalnych warunkach. Katarzyna Dowbor po zapoznaniu się z historią kobiety bez zastanowienia ruszyła jej na pomoc. Kilka lat przed podjęciem decyzji o remoncie zdiagnozowano u pani Justyny złośliwy nowotwór. Dwa miesiące po jego zakończeniu zmarła.

nasz nowy dom
23.09.2020 21:42 Wielka zmiana w ”Nasz nowy dom”. Jak zareagują widzowie? Katarzyna Dowbor niczego nie zapowiadała

Nasz nowy dom czeka ogromna zmiana, wszystko wydarzy się już jutro, czyli w czwartek. Nie wiadomo, jak zareagują widzowie, prowadząca program Katarzyna Dowbor niczego nie zapowiadała. To zupełna niespodzianka, fani programu już nie mogą się doczekać. Musiało minąć trochę czasu, ale w końcu nadszedł ten moment.Już jutro, w czwartek fani programu Nasz nowy dom będą mieli okazję po raz kolejny zobaczyć swój ulubiony program na antenie Polsatu. Jednak tym razem czeka na nich wielka zmiana. Warto ją znać, ponieważ może czekać nas rozczarowanie.

nasz nowy dom katarzyna dowbor
19.09.2020 10:03 Wielkie brawa dla Katarzyny Dowbor. Dzięki ”Nasz nowy dom” zmieniło się życie Kajetana, jego mamy i babci

Ośmioletni Kajetan, jego mama oraz babcia, żyli w ciągłym strachu. Niestety, niemal stuletni dom, choć przepełniony ważnymi dla małego chłopca wspomnieniami, zamiast bezpieczną ostoją, był źródłem problemów, a instalacja elektryczna, groziła pożarem. Kiedy ekipa programu Nasz nowy dom poznała niezwykłą, wzruszającą historię rodziny z Różnowa, nie mogła przejść obok niej obojętnie. Nasz nowy dom to program, który odmienił życie wielu polskich rodzin. Tym razem, Katarzyna Dowbor postanowiła zadbać o spokojną przyszłość i bezpieczne domowe ognisko w rodzinie ośmioletniego Kajetana. Gwiazda zasłużyła na ogromne brawa. Prowadząca show wraz z ekipą dokonała rzeczy niemożliwych. Łzy same cisną się do oczu. Bliskim wciąż zagrażało niebezpieczeństwo.

Nasz nowy dom
27.07.2020 22:38 ”Nasz nowy dom”: Ujawniono nowe fakty o podpalaczu. Jego przeszłość wywołuje ciarki

Nasz nowy dom to program, który od początku swojego istnienia wzbudza wiele pozytywnych emocji. Katarzyna Dowbor wraz ze specjalistyczną ekipą remontową odnawia całą posiadłość najbardziej potrzebującym rodzinom. Niestety, radość jednej z nich nie trwała długo. Mężczyzna podpalił dom, spłonęło wszystko.Nasz nowy dom 3 lata temu odmienił życie pani Beaty, kobiety samotnie wychowującej dwóch synków. Niestety, wcześniej karany mieszkaniec miejscowości podpalił wyremontowany dom. Rodzina ponownie została z niczym. Głos w sprawie zabrała sama Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor
23.07.2020 20:13 Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Nasz nowy dom: bohaterka jednego z odcinków popularnego programu przeżywa prawdziwy dramat. Straciła dosłownie wszystko. Katarzyna Dowbor jest załamana, wspomina uczestniczkę programu: – Pamiętam, jacy byli szczęśliwi, gdy wchodzili do nowego domu.Bohaterowie programu Nasz nowy dom znów przeżywają dramat. Stracili wszystko, co dostali od Katarzyny Dowbor w czasie udziału w programie. Nieszczęście spotkało samotną mamę i dwoje jej synów. Ich dom całkowicie spłonął, pozostawiając ich bez dachu nad głową.

Katarzyna Dowbor
08.06.2020 00:12 Piękny finał odcinka „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor zrobiła niesamowitą rzecz dla rodziny chorej dziewczynki

Nasz nowy dom to program, który z zapartym tchem Polacy śledzą od 2013 roku. Katarzyna Dowbor kolejny raz poprawiła byt rodzinie z niebywałą historią. Choroba, która zawładnęła życiem domowników, uniemożliwiła działania zapewniające podstawowe warunki sanitarne. To, co zrobiła prowadząca programu, jest wzruszające.Nasz nowy dom od lat dostarcza wrażeń widzom w całym kraju. Rodziny, które biorą w nim udział, nigdy nie miały łatwego życia. Odcinek, którego finał odbył się 6 czerwca, wzruszy was do łez. Katarzyna Dowbor ponownie spisała się na medal, jednak musimy poczekać, by zobaczyć efekty.

Nasz nowy dom
01.06.2020 20:49 Co dalej z emisją ”Nasz nowy dom”? Ostatnie wiadomości nie były pomyślne dla Katarzyny Dowbor

Nasz nowy dom na ekranach polskich telewizorów pojawił się w 2013 roku. Od tego czasu widzowie tłumnie gromadzili się przed telewizorami, by oglądać jak szybko, porządnie i estetycznie wyremontować posiadłość. Nasz nowy dom to jeden z najchętniej oglądanych programów wśród polskich widzów. Prowadząca – Katarzyna Dowbor – pomogła już ponad 190 rodzinom odzyskać ciepło i bezpieczeństwo w swoich domach. Ostatni sezon miał zaskakujące wyniki oglądalności. Co wiemy o kolejnym sezonie?

Nasz nowy dom
30.05.2020 21:00 Ostatni odcinek ,,Nasz Nowy Dom” poruszył do łez. Metamorfoza była przeogromna, trudno ukryć zdziwienie

Za nami już 14. edycja programu Nasz nowy dom. W ostatnim odcinku Katarzyna Dowbor i jej ekipa remontowa odwiedzili niewielką miejscowość usytuowaną w województwie łódzkim. To właśnie tam mieszka pan Jerzy ze swoja wnuczką Sylwią oraz jej córką Alicją. Nasz nowy dom zakończył sezon w wielkim stylu. 14. edycja dobiegła końca, a bohaterami ostatniego odcinka była rodzina z Rosanowa. Katarzyna Dowbor wraz z ekipą zrobiła kawał dobrej roboty, remontując dom trzypokoleniowej rodziny, mieszkającej nieopodal Łodzi. Nie brakowało emocji oraz wzruszeń, kolejny raz udało się odmienić los najbardziej potrzebujących.

Nasz nowy dom
26.05.2020 21:43 Niestety, media obiegła przykra wiadomość o ”Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor ma powód do smutku

Nasz nowy dom to program Telewizji Polsat, uwielbiany przez miliony Polaków. Jednak ze statystyk wynika, że w ostatnim czasie widzów programu jest coraz mniej. W porównaniu do edycji emitowanej jesienią obecny sezon stracił około 150 tysięcy fanów. Wynik spadkowy nie jest zbyt zadowalający. Katarzyna Dowbor ma poważny powód do smutku.Program Nasz nowy dom ma za sobą już 14 edycji. Jest to niebywały wynik, jednak Telewizja Polsat decydowała się na kolejne sezony nie bez powodu. Program do tej pory cieszył się szerokim zainteresowaniem, jednak ostatnio odnotowano spadek liczby widzów. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że wiosenną edycję oglądało 1,34 mln widzów.

nasz nowy dom
24.05.2020 09:12 Z zewnątrz budynek nie zwraca uwagi. Po wejściu do środka ekipa „Nasz Nowy Dom” zaniemówiła

Małżeństwo z nowego odcinka Nasz Nowy Dom postanowiło dobudować część do swojego domu rodzinnego własnymi siłami, by być blisko rodziców. Dominik, mąż Andżeliki i tata dwojga dzieci zrobił to niemal sam, niestety jego starania przerwał wypadek, z którego cudem wyszedł cało. Nasz Nowy Dom to program, który pomógł wielu rodzinom. Katarzyna Dowbor zastaje zazwyczaj domy, które wyglądają naprawdę źle. Tym razem jednak budynek z zewnątrz prezentował się zupełnie normalnie. Okazało się, że małżeństwo z dziećmi zamieszkuje jedną z części domu, dzielą między sobą nieliczne pokoje. Tymczasem przestrzeń, którą wybudował własnymi siłami Dominik, jest w stanie zupełnie surowym. Ekipa nie mogła jednak uwierzyć, że mężczyzna sam dał radę zrobić tak wiele.

katarzyna dowbor
23.05.2020 09:12 ”Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor wykazała się niezwykłą wrażliwością. Babcia i wnuk zawsze będą jej wdzięczni

Nasz nowy dom, to program, który niemalże za każdym razem potrafi wzruszyć widzów do łez. Historie przedstawione na ekranie są niebywałe. Całe szczęście, że istnieją ludzie tacy jak Katarzyna Dowbor, którzy niosą pomoc innym w potrzebie.Nasz nowy dom wyemitował w środę kolejny odcinek z niezwykle wzruszającą historią. Katarzyna Dowbor tym razem odwiedziła wieś niedaleko Puław i pomogła babci, która zajmuje się 8-letnim wnuczkiem. Ich dom był w tragicznym stanie, ale z pomocą przyszła ekipa remontowa!

nasz nowy dom
03.05.2020 17:55 Nasz Nowy Dom: Katarzyna Dowbor spotkała się z prawdziwym dramatem. Musiała zareagować

Nasz nowy dom to program, który otwiera oczy wszystkim widzom. Historie rodzin, które są w nim przedstawione, wywołują łzy wzruszenia. Ciężko uwierzyć, jak wiele osób żyje w ciężkich warunkach. Tym razem Katarzyna Dowbor i jej ekipa stanęli przed znacznie większym wyzwaniem niż zwykle. Nasz nowy dom to program, który odmienił życie wielu osób. Ostatnio Katarzyna Dowbor odwiedziła rodzinę pod Warszawą, gdzie usłyszała przerażającą historię. Ekipa programu stanęła przed jednym z większych wyzwań w historii nagrań, ale nie było innego wyjścia – musieli zareagować. Ciekawi, jak program odmienił życie tej rodziny?

nasz nowy dom
25.04.2020 19:26 Katarzyna Dowbor zdradziła, jak naprawdę jest na planie „Nasz Nowy Dom”. Nikt nie zdawał sobie sprawy

Kiedy w 2013 roku telewizja Polsat wyemitowała pierwszy odcinek programu Nasz nowy dom, nikt nie spodziewał się, że odniesie on taki sukces. Szybko jednak okazało się, że Polacy pokochali format, w którym ekipa z Katarzyną Dowbor na czele, nie tylko w krótkim czasie remontuje dom, ale i odmienia ludzkie życie. Są jednak rzeczy, o których widzowie nie mają pojęcia. Nasz nowy dom to program, który odmienił los setek polskich rodzin, a także zyskał ogromną aprobatę wśród widzów. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak wyglądają kulisy popularnego reality show. Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem Onet, postanowiła zdradzić, co naprawdę dzieje się na planie.

18.04.2020 13:11 Mąż okłamywał ją i wpędził w kłopoty finansowe. Katarzyna Dowbor w 5 dni odmieniła życie pani Bernadety na zawsze

Mąż kobiety, która zgłosiła się do programu Nasz nowy dom, zostawił ją z dwójką dzieci i schorowaną mamą. Mężczyzna cały czas ją okłamywał. Czy metamorfoza przeprowadzona przez Katarzynę Dowbor odmieni życie rodziny? Mąż, który zostawia całą rodzinę, domy bez ogrzewania i łazienki, kobiety utrzymujące kilkoro dzieci – takie historie pojawiają się w polskim programie telewizyjnym Nasz nowy dom, którego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor. W każdym odcinku, kobieta wraz z ekipą w pięć dni próbuje poprawić sytuację życiową rodziny, która zgłosiła się do programu.