Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Nasz nowy dom”: Kim naprawdę jest Martyna Kupczyk? Pani architekt jest bardzo ciekawą postacią
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.07.2022 13:24

„Nasz nowy dom”: Kim naprawdę jest Martyna Kupczyk? Pani architekt jest bardzo ciekawą postacią

Nasz nowy dom
Pawel Wodzynski/East News

Program „Nasz nowy dom” cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. Nic więc dziwnego, że fani show chcą wiedzieć jak najwięcej na temat osób zaangażowanych w przemiany miejsc zamieszkania uczestników. Przedstawiamy, kim jest architekt programu Martyna Kupczyk.

Za remonty domów uczestników odpowiedzialna jest ekipa Katarzyny Dowbor, która składa się z kilku niezwykle utalentowanych i zdeterminowanych osób. Jedną z nich jest pani architekt, którą mogliśmy podziwiać też w innym telewizyjnym formacie.

„Nasz nowy dom”: Kim jest architekt Martyna Kupczyk?

Pani architekt jest osobą, która ceni sobie prywatność i stroni od publikowania każdego szczegółu życia rodzinnego w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie zamieszcza głównie zdjęcia i nagrania z planu programu „Nasz nowy dom”, gdzie pracuje u boku Katarzyny Dowbor. Oprócz tego od lat prowadzi swoje biuro architektoniczne w Piotrkowie Trybunalskim (gdzie chodziła do szkoły). Martyna Kupczyk ma też własną galerię vintage w Warszawie, można tam kupić obrazy i ciekawe dekoracje.

„Nasz nowy dom”: Jaka prywatnie jest Martyna Kupczyk?

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego pani architekt. Martyna Kupczyk wychowuje córeczkę Kornelię, z którą często publikuje zdjęcia i filmiki na swoim profilu na Instagramie. Po studiach pracowała w biurze projektowym w Irlandii. Co ciekawe, w 2018 roku zdecydowała się na udział w show „Taniec z Gwiazdami”, gdzie miała okazję spróbować swoich sił w tańcu u boku Żory Korolyova.

– To fajna przygoda. Praca, a jednocześnie zabawa — powiedziała w jednym z wywiadów.

To właśnie Żora Koloyov zaszczepił w niej miłość i pasję do tańca, bo jak sama przyznaje, przed udziałem w show nie była to jej najmocniejsza strona. Wiadomo również, że pani architekt bardzo przeżyła śmierć tancerza, bo podczas udziału w programie zdążyła się z nim bardzo zżyć.

– Taki młody, wiecznie uśmiechnięty człowiek, którego musimy pożegnać na zawsze. Był dla mnie wielkim wsparciem, zawsze podnosząc na duchu, dobrym słowem — powiedziała Martyna Kupczyk w wywiadzie dla tabloidu „Fakt”.

Nasz nowy dom

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Martyna Kupczyk (@martyna_kupczyk)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Martyna Kupczyk (@martyna_kupczyk)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Vintage_House (@vintage_house_vintage)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tragedii. „Zaniedbania doprowadziły do pożaru”
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki


Źródło: WP Kobieta, Eska, Pomponik

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił