Lifestyle.Lelum.pl > Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska
26.05.2024 17:26 Wojciechowska była nieznośnym dzieckiem. Wyjawiła, jaką była nastolatką

Martyna Wojciechowska często udziela się w mediach społecznościowych, gdzie publikuje inspirujące posty, dzieli się swoimi przemyśleniami, a nieraz zabiera swoich fanów za kulisy życia prywatnego. Zdarza jej się wstawiać zdjęcia z prywatnego archiwum czy przytaczać rozmaite historie z przeszłości. 

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
28.03.2024 08:13 Kossakowski w końcu zabiera głos. Pojawił się tajemniczy wpis

Przemysław Kossakowski w ostatnich latach przeszedł niemałe zawirowania w życiu osobistym. Dziennikarz był związany z Martyną Wojciechowską od 2018 roku. Para następnie zaręczyła się, a w 2020 roku stanęła na ślubnym kobiercu. Ich wyjątkowy dzień odbył się w klimatycznej lokacji pod Warszawą. Ku wielkiemu zaskoczeniu opinii publicznej, ich małżeństwo zakończyło się po zaledwie kilku miesiącach. Wygląda na to, że dziennikarz zdecydował się kolejne wielkie zmiany w swoim życiu.

Martyna Wojciechowska, marsz dla Lizy
07.03.2024 10:20 W stolicy rozległy się przeraźliwe krzyki. Wojciechowska wszystko nagrała

Martyna Wojciechowska jest znana ze swojego zaangażowania w sprawy, które są ważne dla społeczeństwa. Dziennikarka wielokrotnie brała udział w różnych protestach oraz marszach, jednak ten, w którym uczestniczyła 6 marca w Warszawie, był wyjątkowy. Wśród tłumu Polaków pojawiło się mnóstwo gwiazd. W pewnym momencie Wojciechowska uchwyciła sytuację, która wstrząsnęła całym internetem. Ten dramatyczny krzyk jeszcze długo będzie odbijać się echem po Warszawie. 

Martyna Wojciechowska
12.01.2024 13:13 Martyna Wojciechowska w końcu się do tego przyznała. Jej szczere wyznanie poruszyło fanów

Martyna Wojciechowska to uznana polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i podróżniczka. Ma na swoim koncie bardzo bogate doświadczenia w wielu dziedzinach. Jednym z jej sukcesów jest zdobycie szczytu Mount Everest! Autorka znanego programu “Kobieta na krańcu świata” zwiedziła ze swoją ekipą filmową niemal cały glob, a co za tym idzie, kosztowała potraw pochodzących z każdego zakątku świata. Niedługo ma wystąpić w nowej roli, która również przyniesie jej doznania smakowe. Czy znaliście ten sekret Martyny Wojciechowskiej?

Martyna Wojciechowska dodała wzruszające zdjęcie
12.11.2023 18:16 Wzruszona Martyna Wojciechowska pokazała tatę. Na widok najstarszego zdjęcia aż przetarliśmy oczy

Martyna Wojciechowska zaskoczyła internautów wzruszającym postem, który pojawił się na jej profilu na Instagramie. Znana podróżniczka postanowiła pokazać nam swojego tatę, który ma dziś niemały powód do świętowania. Uwagę zwraca przede wszystkim jego zdjęcie z młodości, na którym wydaje się nam dziwnie znajomy.

Adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej przekazała smutną wiadomość o swoim biologicznym ojcu, fot. dziendobry.tvn.pl, Instagram/martyna.world
11.11.2023 14:34 Córka Martyny Wojciechowskiej przekazała smutną wiadomość. Nie chciała milczeć o biologicznym ojcu

Martyna Wojciechowska poznała Kabulę podczas nagrywania programu „Kobieta na krańcu świata” i filmu dokumentalnego „Ludzie duchy”, skupiającego się na tragicznych losach albinosów w Tanzanii. Wówczas Kabula była nastolatką, która była prześladowana z powodu swojego albinizmu. Kobieta niestety ma za sobą okropne przejścia. 

Martyna Wojciechowska
01.10.2023 17:39 Dosadne słowa Martyny Wojciechowskiej na "Marszu Miliona Serc". Przykra reakcja ludzi

Dziś po południu ulicami Warszawy przeszedł zorganizowany przez Koalicję Obywatelską “Marsz Miliona Serc”. Przybyły na niego tłumy ludzi, w tym również rzesze najbardziej znanych gwiazd. Wśród nich nie mogło zabraknąć Martyny Wojciechowskiej, która jest znaną aktywistką. Niestety słowa, które wygłosiła na marszu, spotkały się z przykrą reakcją ludzi. Komentarze na jej mediach społecznościowych mówią same za siebie.

Olivier Janiak wyznał miłość Martynie Wojciechowskiej, fot. Instagram/olivierjaniak
30.09.2023 08:23 Mówiło się, że jest z Wojciechowską w bliskiej relacji. Olivier Janiak wyznał miłość! Zaskoczenie?

Martyna Wojciechowska obchodziła niedawno swoje urodziny. Biorąc pod uwagę jest popularność i znajomości, można było spodziewać się, że dostanie życzenia od całej śmietanki show-biznesu. Chyba najbardziej szczere dostała od Oliviera Janiaka. Ten zdobył się na nie lada wyznanie.

Martyna Wojciechowska
18.09.2023 22:13 Martyna Wojciechowska ujawnia prawdę o zdrowiu przybranej córki. Internautów prosi tylko o jedno

Przybrana córka Martyny Wojciechowskiej spełnia marzenia. Kabula już za chwilę rozpocznie studia na drugim roku prawa. Niestety pewna dolegliwość utrudnia jej naukę. Martyna Wojciechowska właśnie opowiedziała, z jakimi przeciwnościami mierzy się jej przybrana córka. Na koniec wpisu poprosiła swoich wiernych fanów o jedną rzecz, poruszające…

Rozpaczliwe wspomnienie Martyny Wojciechowskiej
12.09.2023 13:21 Pojazd, którym jechała Martyna Wojciechowska wbił się w betonowy słup. Umarł na rękach podróżniczki, rozpaczliwe wspomnienie gwiazdy

Martyna Wojciechowska największą popularność zyskała dzięki swoim spektakularnym podróżom, które relacjonowała w takich programach, jak “Misja Martyna”, czy “Kobieta na krańcu świata”. Podczas jednej z jej wypraw doszło do przerażającego wypadku, w którym na własne oczy widziała śmierć przyjaciela. Gwiazda w końcu otworzyła się na temat bolesnego doświadczenia.

Martyna Wojciechowska
03.09.2023 14:35 To KONIEC. Martyna Wojciechowska podjęła decyzję ws. swojej córki, fani mogą być rozczarowani

Martyna Wojciechowska już nie raz chwaliła się w mediach społecznościowych swoimi córkami, zarówno tą biologiczną, Marysią, jak i tą adoptowaną, Kabulą. Teraz się to jednak zmieni. Podróżniczka podjęła wraz z jedną z nich stanowczą decyzję. Jaką?

Wielki powrót Martyny Wojciechowskiej
31.08.2023 19:27 Wielki powrót Martyny Wojciechowskiej na antenę. Fani zamarli po tym, co pokazała. Znamy datę emisji!

Martyna Wojciechowska właśnie zaskoczyła wszystkich internautów. Znana podróżniczka przekazała radosną nowinę, na którą od dawna czekali wszyscy jej fani. Niesamowite, co zapowiedziała gwiazda.

Martyna Wojciechowska pokazała nowego ukochanego
17.08.2023 14:12 WOW! Martyna Wojciechowska pokazała „nowego chłopaka”. Zakochała się od pierwszego wejrzenia, wyglada imponująco

Martyna Wojciechowska bardzo strzeże swojego życia prywatnego, a w jej social mediach można znaleźć więcej informacji na temat kolejnych podróży niż miłosnych uniesień. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek i właśnie przedstawiła światu swojego nowego chłopaka!

Martyna Wojciechowska
15.08.2023 20:16 Martyna Wojciechowska oburzona. Zrobili jej skandaliczne zdjęcia w stroju kąpielowym i wrzucili do sieci

Martyna Wojciechowska została przyłapana przez fotoreporterów, gdy odpoczywała na plaży. Ci nie omieszkali bez pytania sfotografować dziennikarkę, a zdjęcia natychmiast obiegły internet. Ten fakt wyraźnie oburzył Martynę Wojciechowską. Na swoich mediach społecznościowych zamieściła dosadny wpis, w którym skrytykowała tabloid, który upublicznił zdjęcia.

Martyna Wojciechowska
06.08.2023 22:12 Druzgocące wyznanie Martyny Wojciechowskiej. Dopiero po rozwodzie wyznała kulisy małżeństwa z Kossakowskim

Swego czasu bardzo głośno było o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej z Przemysławem Kossakowskim. Wszystkim wydawało się, że są idealną parą, a tymczasem rozeszli się niedługo po ślubie. Żadne z nich do tej pory nie wyjaśniło dokładnie, dlaczego tak się stało. Podróżniczka w ostatniej rozmowie nawiązała do tej relacji.

Martyna Wojciechowska
12.07.2023 12:12 Ogromne wzruszenie i radość. Martyna Wojciechowska właśnie przekazała informacje o przybranej córce

Jeszcze niedawno media sugerowały, że Martyna Wojciechowska może dostać nową, lukratywną posadę w “Dzień Dobry TVN”. Teraz podróżniczka faktycznie ma się z czego cieszyć. Nie chodzi jednak o jej własne sukcesy, a te przed którymi stoi jej adoptowana córka.

Martyna Wojciechowska
14.06.2023 19:16 Martyna Wojciechowska wstrząśnięta śmiercią. Jej komunikat chwyta za serce

Martyna Wojciechowska w swoich mediach społecznościowych porusza ważne społecznie tematy. Tym razem skupiła się na sprawie śmierci pewnej kobiety z Nowego Targu. Od kilku dni o tej sprawie jest głośno w polskich mediach, a komunikat prezenterki jest naprawdę poruszający.33-letnia kobieta zmarła w małopolskim szpitalu, będąc w piątym miesiącu ciąży. Zdaniem jej bliskich, mimo zagrożenia życia lekarze nie zdecydowali się przeprowadzić aborcji.

Martyna Wojciechowska
13.06.2023 14:26 Martyna Wojciechowska przekazała tragiczne informacje. Matka zmarła po 4 dniach, a dzieci odnaleziono w opłakanym stanie

Martyna Wojciechowska w swoich mediach społecznościowych podzieliła się właśnie bardzo przykrą sytuacją, która spotkała matkę i 4 jej dzieci. Trudno powstrzymać łzy, zapoznając się z tą historią.Wszystko rozegrało się kilka tygodni temu. Świat opłynęły informacje o katastrofie awionetki i o wielu zgonach. Z czasem jednak okazało się, że kilka osób przeżyło tę katastrofę. Historia jednej z rodzin jest naprawdę poruszająca.

Martyna Wojciechowska
07.06.2023 07:32 Martyna Wojciechowska oświadczyła, kto teraz zamieszkał w jej sercu. "Łobuz kocha najmocniej"

Martyna Wojciechowska jest znana ze swojej empatii. Tę kieruje do ludzi, szczególnie tych biednych i w jakiś sposób uciśnionych, ale także do zwierząt. W mediach społecznościowych właśnie pokazała, kto skradł jej serce w ostatnim czasie. Zresztą nie tylko jej. Fani w sekcji komentarzy dali znać, że również i oni mogliby się śmiało zakochać.

Martyna Wojciechowska
12.05.2023 16:45 Zdruzgotana Martyna Wojciechowska wstawiła na profil żałobną świeczkę. Nie może pogodzić się ze śmiercią chłopca

Sprawa Kamilka z Częstochowy cały czas bulwersuje Polaków. Skomentowała ją także w swoich mediach społecznościowych Martyna Wojciechowska. Dziennikarkę bardzo mocno dotknęło to, co spotkało chłopca.Na Instagramie wstawiła ona upamiętniającą świeczkę z długim, poruszającym opisem. Fani dziennikarki mocno doceniają słowa, które przekazała.

Martyna Wojciechowska
26.04.2023 15:40 "Wyciągnęli ją z łóżka", później doszło do tragedii. Porażające, co spotkało córkę Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska słynie z podróży po świecie. W mediach społecznościowych podzieliła się właśnie wstrząsającą historią swojej adoptowanej córki. Trudno powstrzymać emocje, zapoznając się z tą sprawą.Wszystko zadziało się 13 lat temu. Kabula, która pochodzi z Tanzanii, odniosła poważny uszczerbek na zdrowiu. Na przestrzeni kilkunastu lat doszło jednak do niebywałej przemiany.

Martyna Wojciechowska
04.04.2023 10:11 Martyna Wojciechowska żegna się z fanami, podjęła trudną decyzję. "Nie na zawsze. Na jakiś czas"

Martyna Wojciechowska jest wyjątkowo prężnie działającą kobietą, która jednocześnie rozwija kilka projektów. Wyznaje jednak zasadę, że liczy się jakość, a nie ilość, dlatego podjęła decyzję, by z jednego z nich zrezygnować. Już pożegnała się z widzami.W mediach społecznościowych opublikowała wpis, w którym dokładnie wyjaśniła powody swojej decyzji. Opowiedziała też o swoich planach.

Martyna Wojciechowska
01.12.2022 15:02 Martyna Wojciechowska spisała testament i ujawniła dlaczego. Powód nie zaskakuje

Martyna Wojciechowska od lat uchodzi za kobietę niezwykle odpowiedzialną, dojrzałą oraz świadomą. Osoby, które ją znają lub chociaż śledzą, nie powinny być więc zdziwione, że podróżniczka już spisała swój testament, choć ma dopiero 48 lat. Jak to wyjaśniła? Prezenterka opowiedziała na ten temat nieco więcej w rozmowie z Wirtualną Polską. Jak więc wytłumaczyła się ze swojej decyzji o wczesnym spisaniu ostatniej woli?

Martyna Wojciechowska
16.11.2022 20:51 Nagły komunikat Martyny Wojciechowskiej. Doszło do tragedii, teraz zwróciła się do wszystkich Polaków

Martyna Wojciechowska w mediach społecznościowych zwróciła uwagę na płynące informacje ze wschodniej granicy z Ukrainą. Udostępniając post z poradami, prosiła Polaków o rozsądek. Wczorajsze wydarzenia przyprawiły miliony obywateli o szybsze bicie serca. Nieoczekiwana tragedia zdążyła już emocjonalnie nasycić Polaków uczuciem paniki. Podróżniczka w mediach społecznościowych udostępniła porady jak sobie z nim radzić.

Martyna Wojciechowska
11.11.2022 23:13 Martyna Wojciechowska przekazała świetną informację. „Melduję się na mecie”, brała udział w ważnym biegu

Martyna Wojciechowska przy każdej okazji udowadnia, jak pozytywną i energiczną osobą jest. Można więc było spodziewać się, że nie zadowoli jej dzisiejszy marsz organizowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W zamian udała się za to pobiegać. Warto zaznaczyć, że nie był to tylko spontaniczny jogging. Podróżniczka wzięła udział w organizowanym od lat Biegu Niepodległości. W mediach społecznościowych podzieliła się nie tylko swoim rezultatem, ale i ważnym przesłaniem.

Martyna Wojciechowska
08.11.2022 18:30 Martyna Wojciechowska wybuchła po wypowiedzi Kaczyńskiego, napisała do niego „list”. „Wstyd. Żenada ostatnich dekad”

Słowa Jarosława Kaczyńskiego na temat spadku dzietności w Polsce odbiły się głośnym echem w mediach. Podobnie, jak wiele innych gwiazd, Martyna Wojciechowska nie wytrzymała. W gniewnym „liście” wyrzuciła z siebie całą wściekłość. Nie miała litości dla polityka. Grono polskich celebrytów, którzy zareagowali na kontrowersyjną wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego w Ełku rośnie z każdą chwilą. Teraz głos zabrała także Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska
08.11.2022 14:52 Martyna Wojciechowska apeluje o pomoc w zbiórce na leczenie Szymona walczącego z nowotworem

Martyna Wojciechowska jest znana ze swojego dobrego serca, co udowodniła chociażby adoptując pokrzywdzoną dziewczynkę z Tanzanii. Bardzo boli ją cierpienie niewinnych osób, dlatego zdecydowała się zaapelować także w sprawie Szymona. To ciężko chory nastolatek, którego życiowa historia aż wyciska łzy. Chłopiec od małego stawia czoła przeciwnościom losu, dlatego podróżniczka chce mu pomóc w kolejnej batalii.

Martyna Wojciechowska
02.11.2022 15:37 Martyna Wojciechowska w ciąży na czarno-białym zdjęciu. Zwróciła się do ojca swojej córki. „To już prawie 7 lat, od kiedy Cię nie ma”

Martyna Wojciechowska w swoim życiu była zaręczona pięciokrotnie, ale tylko z dwoma mężczyznami stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszym z nich był płetwonurek Jerzy Błaszczyk, który od kilku lat już nie żyje. Z okazji wczorajszego dnia Wszystkich Świętych prezenterka postanowiła wspomnieć postać ojca swojej córki. Jak widać po wpisie, wciąż pała do niego bardzo ciepłymi uczuciami.