Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Martyna Wojciechowska oburzona. Zrobili jej skandaliczne zdjęcia w stroju kąpielowym i wrzucili do sieci
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.08.2023 20:16

Martyna Wojciechowska oburzona. Zrobili jej skandaliczne zdjęcia w stroju kąpielowym i wrzucili do sieci

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska oburzone zdjęciami fotoreporterów. Fot. KAPiF

Martyna Wojciechowska została przyłapana przez fotoreporterów, gdy odpoczywała na plaży. Ci nie omieszkali bez pytania sfotografować dziennikarkę, a zdjęcia natychmiast obiegły internet. Ten fakt wyraźnie oburzył Martynę Wojciechowską. Na swoich mediach społecznościowych zamieściła dosadny wpis, w którym skrytykowała tabloid, który upublicznił zdjęcia.

Martyna Wojciechowska została sfotografowana z ukrycia

Podczas gdy inne gwiazdy spędzają wakacje w zagranicznych kurortach, Martyna Wojciechowska postanowiła wypocząć nad polskim morzem. Niestety bardzo prawdopodobne, że ten wypad będzie dziennikarce kojarzyć się z czymś więcej niż sielankowymi chwilami spędzonymi na plaży w towarzystwie córki Marysi. 

W pewnym momencie została naruszona prywatność gwiazdy, gdy któryś z fotoreporterów zaczął robić jej zdjęcia z ukrycia. Fotografie natychmiast obiegły media, na co Martyna Wojciechowska wyraziła swój stanowczy sprzeciw. 

"Sanatorium miłości": dwa tygodnie temu było ich wesele. Dzisiaj Polskę obiega zdumiewająca wieść o ich małżeństwie

Martyna Wojciechowska w ostrych słowach o artykule tabloidu

Podczas gdy Martyna Wojciechowska relaksowała się na plaży, ktoś bez pytania zrobił jej oraz jej córce Marysi serię zdjęć. Dziennikarka wygląda na nich bardzo naturalnie, ubrana w czarny kostium kąpielowy korzysta z uroków słonecznego dnia nad Bałtykiem. Niestety nie podejrzewała, że ktoś spośród otaczającego ją tłumu ludzi zacznie robić jej sesję z ukrycia.

Gdy dziennikarka natrafiła na artykuł serwisu, który opublikował jej zdjęcia, nie kryła oburzenia. W obszernym poście na Instagramie napisała, co myśli o upublicznianiu jej prywatności w intymnych chwilach, które pragnie spędzić w spokoju w gronie najbliższych:

News dnia! Du** na plaży! Ten przełomowy i jakże ważny dla ludzkości news pojawił się dziś w „mediach”. Serio?! Od lat konsekwentnie unikam ścianek, chyba że pojawienie się tam jest związane z moją pracą. Rzadko też pokazuję kadry ze swojego życia prywatnego. 

Jestem osobą medialną? Tak. Ale jestem też zwykłą kobietą, mamą, która chce spokojnie wyjechać na wakacje z córką, zjeść obiad w restauracji i leżeć spokojnie na plaży w stroju kąpielowym, do cholery. Bo w czym innym można się opalać nad morzem? To był nasz prywatny, intymny czas (…)

Gwiazdy stanęły murem za Martyną Wojciechowską

Post Martyny Wojciechowskiej spotkał się z ogromną aprobatą wśród internautów. Dziennikarkę poparli jednak nie tylko jej obserwatorzy, ale również inne gwiazdy, które zdają sobie sprawę, jak uciążliwi potrafią być fotoreporterzy. Celebryci przesyłali nie tylko wyrazy współczucia, ale również dzielili się spekulacjami na temat tego, kto i dlaczego mógł zrobić Wojciechowskiej zdjęcia z ukrycia:

  • Przykre. Posyłam serdeczności Martyna – napisał Jakub Bączek.
  • Co gorsze, obawiam się, że to zdjęcie zrobili plażowicze i sprzedali... I to jest smutne. Mimo wszystko pięknych wakacyjnych chwil Ci życzę – skomentowała Magda Steczkowska.
  • Niestety z tego powodu unikam już trójmiasta w sezonie! Zawsze czyhają tam paparazzi i to bardzo bardzo zawzięci. Próbowałam nawet nieraz normalnie z nimi porozmawiać, a oni swoje i tyle… słabe to bardzo i niskie – dodała Joanna Moro.
Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten serial?